برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

    عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
    ارسال هاي وبلاگ : 2

    ??? ??? اختصاص 50 میلیون دلار تسهیلات ارزی به ایرلاین‌ها توسط دولت

    مدیرعامل ایران‌ایر در پاسخ به فارس خبر داد
    اختصاص 50 میلیون دلار تسهیلات ارزی به ایرلاین‌ها توسط دولت

    خبرگزاری فارس: مدیرعامل ایران‌ایر ضمن اشاره به افزایش 130میلیارد تومانی قیمت هتل‌های هما و قیمت جدید 651 میلیارد تومانی آن، گفت: برای تأمین ارزی ایرلاین‌ها جمعاً مبلغ 50 میلیون دلار توسط دولت در نظر گرفته شده است
    .    به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» فرهاد پرورش در حاشیه جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت‌ فرودگاه‌های کشور در پاسخ به فارس درباره تأمین ارزی ایرلاین‌ها توسط سازمان هواپیمایی، اظهار داشت: طبق آخرین اطلاعات تفاهم‌های اولیه انجام شده ضمن آنکه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز به عنوان رابط وزارت راه و شهرسازی مسئول پیگیری این موضوع‌ است.

    وی خاطر نشان کرد: در این راستا تقسیم‌بندی‌ها انجام شده و نظریات شرکت‌های هواپیمایی نیز اخذ شده و به بانک مرکزی ارسال شده است.

    پرورش اضافه کرد:‌ مقرر شده از طریق بانک عامل ( بانک کشاورزی) پس از ارائه درخواست شرکت‌ها، تأمین منابع صورت گیرد که امیدواریم این بانک زودتر نسبت به این موضوع اقدام کند.

    مدیرعامل ایران‌ایر با اشاره به اینکه شرایط هما به عنوان ایرلاینی دولتی در این باره متفاوت است، خاطر‌نشان کرد: طبق پیش‌بینی انجام شده مقرر شده است جمعاً‌ مبلغ 50 میلیون دلار برای تمام شرکت‌های هواپیمایی اختصاص یابد که این اختصاص براساس میزان ساعت پرواز،‌ عملکرد و از این قبیل و براساس نظر سازمان هواپیمایی کشوری به بانک کشاورزی، ارسال شده است.

    پرورش با اشاره به این که بانک مرکزی تأمین کننده این منابع است، خاطر‌نشان کرد: ریال با ارز 1226 تومان به بانک عامل ارائه می‌شود و آنها این رقم را اختصاص می‌دهند؛ البته اسناد مثبته باید به بانک ارائه شود تا مشخص شود مبلغ اختصاص داده شده کجا و به چه صورت هزینه شده است.

    * افزایش قیمت هتل‌های هما به 651 میلیارد تومان/ارائه فراخوان در هفته جاری

    مدیرعامل ایران‌ایر در خصوص واگذاری هتل‌های هما به بخش خصوصی، خاطر‌نشان کرد: طبق مصوبه‌ای که اخیراً (سه هفته پیش) تصویب شد، ارزیابی مجدد و تجدید‌ ارزیابی صورت گرفت و بدین ترتیب مبلغ 130 میلیارد تومان به ارزش قبلی هتل‌‌های هما افزوده شد و قیمت این هتل‌ها به 651 میلیارد تومان افزایش یافت.

    وی با اشاره به اینکه مقرر شد ‌سازمان خصوصی سازی این هفته مجدداً‌ برای فروش هتل‌ها فراخوان دهد، یادآور شد: قبلاً‌ هتل‌های هما 521 میلیارد تومان ارزش گذاری شده بود که پس از ارزیابی مجدد به 651 میلیارد تومان افزایش یافت.

    مدیرعامل ایران‌ایر یادآور شد:‌ در این راستا پیشنهادی به سازمان خصوصی سازی و هیئت عالی واگذاری ارائه شده است مبنی بر اینکه اگر متقاضای برای خرید مجموعه گروه‌های هتل‌های هما وجود نداشت، آنها در آینده تصمیم بگیرند هتل‌های را به صورت تکی به فروش برسانند.

    پرورش خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر متقاضیانی وجود دارند که به عنوان مثال تنها هتل‌ هما تهران‌ یا هتل هما‌ مشهد 1 و یا هتل هما‌ بندرعباس را می‌خواهند.

    * مذاکره سازمان خصوصی‌سازی با خریداران هما

    مدیرعامل ایران‌ایر درخصوص واگذاری ایران ایر نیز ‌گفت:‌ این ایرلاین دوبار تا کنون عرضه شده است؛ در حال حاضر دو مشتری وجود دارد که سازمان خصوصی سازی در حال مذاکره با آنها است.

    پرورش یادآور شد:‌ قیمت گذاری هما، همان یک‌هزار و 440 میلیارد تومان برای 50+1 درصد سهام آن است.

    * افزایش پروازهای بین‌المللی و داخلی هما برای ایام نوروز

    وی در پاسخ به سؤال فارس راجع به ارائه خدمات در ایام نوروز، خاطر نشان کرد: تعدادی پرواز بین‌المللی و تعدادی پرواز داخلی طبق سال‌های گذشته به پروازهای هما افزوده می‌شود.

    مدیرعامل ایران‌ایر‌ ادامه داد: برای ایام نوروز پرواز به تونس، کوالالامپور و لارناکا‌ در مسیرهای بین‌المللی و در مسیرهای داخلی پروازهای مشهد، کیش و شیراز افزایش یافته است.

    پرورش با اشاره به اینکه چک‌های دوره‌ای‌ هواپیما برای ارائه خدمات نوروزی زودتر انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد:‌ برنامه‌های ایرلاین‌های برای فروش بلیت فصلی است و در دوره‌های 6 ماهه و 4 ماهه و این قبیل پیش فروش انجام می‌شود.

    مدیرعامل ایران‌ایر خاطرنشان کرد: تنها درایام نوروز تعدادی پروازه فوق‌العاده ارائه می‌دهیم و آن بسته به مقاصدی است که مردم بیشتر استقبال می‌کنند؛‌ به عنوان مثال امسال تقاضای پرواز‌های بین‌المللی کمتر است.

    پرورش در خصوص نوسازی ناوگان هوایی هما نیز اظهار داشت:‌ در این راستا برنامه‌ریزی‌های داریم و چندین فروند هواپیما در آینده نزدیک به ناوگان هوایی هما افزوده می‌شود.
    #1 ارسال شده در تاريخ March 4th, 2012 در ساعت 16:23:19

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

    IR Blue SKY (March 4th, 2012), Mohammadme (March 5th, 2012), mona (March 4th, 2012), YASHAR A&P (March 4th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

  • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0