برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? ظرفیت فرودگاه های كشور سه برابر حجم فعالیت كنونی است

  مدیرعامل جدید شركت فرودگاه ها:
  ظرفیت فرودگاه های كشور سه برابر حجم فعالیت كنونی است
  تهران -مدیرعامل جدید شركت مادر تخصصی فرودگاه های كشور گفت: روزانه بیش از یك هزار پرواز در آسمان كشور صورت می گیرد كه از این رقم حدود 550 پرواز داخلی و 480 پرواز عبوری و 150 پرواز بین المللی است درحالی كه سه برابر میزان كنونی ظرفیت داریم.






  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، محمود رسولی نژاد كه پیش از این معاونت عملیات هوانوردی شركت یادشده را برعهده داشت،افزود: متخصصان برای صنعت حمل ونقل هوایی پنج ركن قائلند ،نخست ، سازمان هواپیمایی كشور به عنوان نقش بی بدیل در برنامه ریزی های صنعت، دوم فرودگاه ها و همه 28 ارگان آن كه فعالند، سوم سرویس های انجام پرواز ، چهارم شركت های هواپیمایی به عنوان بهره برداران از هوا و پنجم صنایع هوایی و تولید كنندگان قطعات كه نقش آفرینی می كنند.

  وی از تدوین و تنظیم نقشه راه در دوره جدید مدیریت شركت فرودگاه های كشور خبرداد و گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی از اصول كار در این بخش محسوب می شود.

  رسولی نژاد گفت :توسعه پایدار مفهوم گسترده ای است كه باید در همه ابعاد تدوین شود و به شكل نهادینه در شركت فرودگاه ها دنبال شود .

  وی با استقبال از صاحبان خرد و اندیشه برای جذب دیدگاه های آنان گفت : به منظور دستیابی به اهداف پیش بینی شده از همه نظرات شایسته و اهل حرفه استقبال می كنیم .

  به گفته ی این مقام مسئول ، فرودگاه های شاخص بهره وری دارند و اكنون علاوه بر فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) ،شهید هاشمی نژاد مشهد نیز زیان ده نیستند و باید برای ارتقای جایگاه دیگر فرودگاه ها تلاش كرد .

  در این مراسم ، علی نیكزاد وزیر راه وشهرسازی احكام مدیرعامل جدید و قدیم شركت فرودگاه های كشور را اعطا كرد و با اهدای هدایایی از محسن اسماعیلی به دلیل دو سال فعالیت در این سمت قدردانی شد .
  #1 ارسال شده در تاريخ March 4th, 2012 در ساعت 16:25:07

 2. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (March 4th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0