برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. لیلا رستمی ?????? ??
  لیلا رستمی
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  October 2011
  تهران
  424
  تعداد تشکر : 1,078
  Thanked 1,876 Times in 418 Posts

  ??? ??? ۵۹ دفتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شدند

  در ايام پيك مسافرت ها چنانچه دفاتر خدمات مسافرت هوايي (بند الف)، از مقررات سازمان هواپيمايي كشوري تخطي كنند برابر مقرارت قانوني به شدت با آنها برخورد خواهد شد و بدون تذكر قبلي مجوز آنها تعليق و در صورت ادامه تخلفات پروانه فعاليت دفاتر مذكور لغو خواهد شد.


  مسول دبیرخانه کمیته فنی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق 59دفتر خدمات مسافرت هوایی خبرداد و گفت: به موضوع تعلیق هیچ یک از دفاتر مذکور تا پایان تعطیلات نوروزی سال 91 رسیدگی نخواهد شد.

  به گزارش خبرآنلاین محمد حسين اكبري گفت: كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري با فرارسيدن ايام تعطيلات نوروزي و پيك مسافرت ها، تدابير لازم جهت بازرسي و بازديد از تمامي دفاتر خدمات مسافرت هوايي در سراسر كشور به ويژه در تهران را در دستور كار قرار داده است.

  وي همچنين تصريح كرد: كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري، بازرسي و بازديد از دفاتر خدمات مسافرت هوايي را با جديت هرچه تمامتر تا پايان فروردين ماه سال آينده ادامه داده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف آئين نامه اي، بدون هيچ گونه چشم پوشي اقدام به برخورد قانوني مینماید و نسبت به رفع تعليق پروانه فعاليت دفاتر تا سه ماه آينده اقدام نخواهد كرد.

  اكبري با اشاره به بازرسي هاي دوره اي از دفاتر خدمات مسافرت هوايي در سراسر كشور كه از 15 بهمن
  سال جاري آغاز شده است، اظهارداشت: به دنبال تشديد برخورد با متخلفان در ايام پيك مسافرت ها، تاكنون تعداد 59 دفتر خدمات مسافرت هوايي به دليل تخطي از آيين نامه ها، فروش غير مجاز بليت در خارج از فضاي دفاتر به خصوص در فرودگاه مهرآباد و همچنين فروش بليت بالاتر از قيمت مصوب به حالت تعليق در آمده اند.

  مسول دبيرخانه كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري، با بيان اين مطلب كه تعداد تيم هاي بازرسي در سال جاري به سه برابر افزايش يافته است، خاطرنشان كرد: تا كنون به 88دفتر خدمات مسافرت هوايي در سطح كشور به منظور تطبيق وضعيت دفتر خدمات مسافرت هوايي خود با آئين نامه ها و مقررات سازمان اخطار داده شده و يك دفتر خدمات مسافرت هوايي نيز لغو مجوز شده است.

  وي با اشاره به تشديد بازرسي ها از دفاتر خدمات مسافرت هوايي نسبت به سنوات گذشته توسط 60 نيروي آموزش ديده، اظهارداشت: در ايام پيك مسافرت ها چنانچه دفاتر خدمات مسافرت هوايي (بند الف)، از مقررات سازمان هواپيمايي كشوري تخطي كنند برابر مقرارت قانوني به شدت با آنها برخورد خواهد شد و بدون تذكر قبلي مجوز آنها تعليق و در صورت ادامه تخلفات پروانه فعاليت دفاتر مذكور لغو خواهد شد.

  اكبري با بيان اين مطلب كه كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري از تاريخ پانزدهم اسفند سال جاري تا پانزدهم فروردين سال 91 پاسخگوي مراجعان از طريق سيستم مكانيزاسيون كميته فني مي باشد افزود: مسافران در طول مدت مسافرت با ديدن هرگونه تخلف از دفاتر خدمات مسافرت هوايي مي توانند با شماره تلفن 6102355 شكايت خود را اعلام و همچنین از طريق سايت www.cao.ir از قيمت هاي مصوب پروازهاي داخلي مطلع شوند.  منبع: سایت خبری عصرایران
  #1 ارسال شده در تاريخ March 5th, 2012 در ساعت 16:41:28

 2. The Following 6 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

  A-2727 (March 5th, 2012), att89 (March 12th, 2012), IR Blue SKY (March 5th, 2012), mona (March 7th, 2012), parsa pilot (March 5th, 2012), SKY MAN (March 6th, 2012)

 3. لیلا رستمی ?????? ??
  لیلا رستمی
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  October 2011
  تهران
  424
  تعداد تشکر : 1,078
  Thanked 1,876 Times in 418 Posts

  ??? ??? تجمع آژانس داران در مقابل سازمان هواپیمایی کشور


  مدیران 50 آژانس گردشگری هوایی در اعتراض به تعلیق مجوز خود توسط سازمان هواپیمایی کشوری در مقابل این سازمان تجمع کرده‌اند.


  ناصر گلدوست، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به مهر گفت: از چند روز گذشته سازمان هواپیمایی کشور از حدود 50 آژانس مسافرتی به دلیل حضور نداشتن مدیر آژانس در محل کار، شکایت کرده که این شکایت منجر به تعلیق مجوز آنها شده است به همین دلیل اکنون حدود 50 مدیر آژانس در مقابل این سازمان تجمع کرده اند تا اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کنند. اما تا کنون هیچ یک از مسئولان این سازمان حاضر به پاسخ نشده است.
  وی گفت: طبق آیین نامه آژانس های مسافرتی، بعد از سه بار ارسال اخطار می توان نسبت به تعلیق پروانه آن آژانس اقدام کرد اما این مدیران تا کنون حتی یک اخطار نیز دریافت نکرده بودند.


  منبع: سایت خبری عصر ایران، 90/12/22
  ?????? ???? لیلا رستمی : March 12th, 2012 ?? ???? 18:05:39
  #2 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2012 در ساعت 18:04:20

 4. The Following 2 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

  att89 (March 12th, 2012), Mohammadme (March 12th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0