برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? رتبه‌بندی اولیه ایرلاین‌‌ها به اتمام رسید

  رئیس سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد؛
  رتبه‌بندی اولیه ایرلاین‌‌ها به اتمام رسید
  تهران - رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با بیان این كه سازمان هواپیمایی كشوری، رتبه‌بندی اولیه ایرلاین‌ها را انجام داد، گفت: ‌این رتبه‌بندی در سطح متفاوت خدمات و بر اساس فرمول‌های مشخص تعریف شده است.

  به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، 'رضا نخجوانی' از اتمام رتبه‌بندی اولیه شركت‌های هواپیمایی خبر داد و افزود: گزارش نهایی این رتبه‌بندی به دست وزیر راه و شهرسازی خواهد رسید و در صورت تأیید، از ابتدای سال 91 اجرا خواهد شد.

  وی در خصوص آخرین اخبار از رتبه‌بندی شركت‌های هواپیمایی گفت: یكی از موارد مورد تاكید سازمان هواپیمایی كشوری كه پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قوت گرفت، رتبه‌بندی و طبقه‌بندی شركت‌های هواپیمایی است.

  وی افزود: در همین راستا، سازمان هواپیمایی كشوری معیارهایی را تدوین كرد كه بر اساس آن ایرلاین‌های فعال رتبه‌بندی می‌شوند.

  نخجوانی با اشاره به رتبه‌بندی ایرلاین‌ها با محوریت افزایش بهره‌وری، ایمنی و كیفیت خدمات، یادآور شد: وقتی كه موضوع طبقه‌بندی شركت‌های هواپیمایی مد‌ نظر قرار می‌گیرد، كیفیت ساختار‌ شركت‌های هواپیمایی، زیرساخت‌های آنها از نظر فنی، بازرگانی، خدماتی، توجه به ایمنی و فاكتورهای مؤثر تضمین ایمنی و حفظ كیفیت ارائه خدمات مطرح می‌شود كه ایرلاین‌ها باید برای رشد، توجه ویژه به این موارد داشته باشند.


  ** اجرای رتبه‌بندی از ابتدای سال 91 با تایید وزیر راه

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: گزارش نهایی این رتبه‌بندی به دست وزیر راه و شهرسازی خواهد رسید و در صورت تأیید وزیر، اجرا خواهد شد.

  وی افزود: پیش‌بینی می‌كنیم موضوع اجرای رتبه‌بندی ایرلاین‌ها از ابتدای سال آینده عملیاتی شود.

  رئیس سازمان هواپیمایی خاطر نشان كرد: افزایش ایمنی پرواز بر هر امر دیگر در سازمان هواپیمایی ارجحیت دارد و در واقع موضوع ایمنی هوانوردی مجموعه قوانین،‌ اصول و مقرراتی است كه بر سلامت پرواز به صورت مستقیم و غیرمستقیم تأثیرگذار است.


  ** آزاد‌سازی نرخ بلیت و رتبه‌بندی شركت‌های هواپیمایی

  نخجوانی با بیان این كه رتبه‌بندی ایرلاین‌ها و تعریف استاندارد‌های ارائه خدمات یكی از پیش‌ زمینه‌های آزادسازی نرخ بلیت هواپیماست، افزود: ‌در این راستا رتبه شركت‌های هواپیمایی بر اساس موارد مذكور و استانداد‌های مد‌ نظر و در قالب تعداد ستاره‌ها مشخص می‌شود تا این ایرلاین‌ها متناسب با طبقه‌بندی و رتبه‌ای كه كسب می‌كنند، مجوزهای لازم برای تعیین سطح خدمات آنها صادر و نرخ فروش بلیت آن‌ها مشخص شود.

  وی خاطر نشان كرد: این امر تابعی از شرایط گسترده‌ و وابسته به موضوعات فنی، عملیاتی و بازرگانی شركت‌های هواپیمایی است.

  رییس سازمان هواپیمایی كشوری افزود: ارایه سرویس‌های منظم، تكریم مسافران، اطلاع‌رسانی تأخیرات‌ و وجود هواپیمایی Back up و جایگزین برای جلوگیری از ابطال پروازها، محورهای اصلی كیفیتی است كه در دستورالعمل‌‌های جدید از ایرلاین‌ها خواسته شده است.

  وی یادآور شد: با توجه به این دستورالعمل، شركت‌های هواپیمایی مورد ارزیابی قرار گرفته و بدین ترتیب رتبه شركت‌های هواپیمایی در رعایت این معیارها، اطلاع‌رسانی می‌شود تا مردم با توجه به رتبه این شركت‌ها، ایرلاین مطلوب را برای سفر هوایی انتخاب كنند.


  ** رویكرد‌های رتبه‌بندی شركت‌های هواپیمایی

  نخجوانی با اشاره به این كه سازمان هواپیمایی كشوری با دو رویكرد رتبه‌بندی شركت‌های هواپیمایی را انجام می‌دهد، افزود: اغلب متقاضیان حمل و نقل هوایی متمایل هستند خدمات با كیفیت بالاتر دریافت كرده و در ازای آن هزینه بیشتر نیز بپردازند.

  وی با اشاره به این كه نرخ‌گذاری كنونی بلیت هواپیما بر اساس برخی حداقل‌هاست، تصریح كرد: در این راستا شركت‌های هواپیمایی بر اساس خدمات رتبه‌بندی می‌شوند و هر دو ماه یك بار یا پایان هر فصل رتبه‌ها را اعلام می‌كنیم.

  وی تصریح كرد: بدین ترتیب بازار و تقاضا، ایرلاین مورد علاقه خود را با توجه به رتبه انتخاب می‌كند و قطعا این مورد ضمانت اجرایی مناسبی برای حمایت از حفظ كیفیت ارایه خدمات است.
  #1 ارسال شده در تاريخ March 7th, 2012 در ساعت 16:01:24

 2. The Following 7 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Double Hotel (March 7th, 2012), HOSJAN78 (March 7th, 2012), IR Blue SKY (March 7th, 2012), Mohammadme (March 7th, 2012), mona (March 7th, 2012), SKY MAN (March 7th, 2012), لیلا رستمی (March 7th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0