برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. لیلا رستمی ?????? ??
  لیلا رستمی
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  October 2011
  تهران
  424
  تعداد تشکر : 1,078
  Thanked 1,876 Times in 418 Posts

  ??? ??? صنعت هوایی هیچ فشاری را نمی‌پذیرد


  دلایل نیکزاد برای ادغام نشدن شرکت فرودگاه‌ها و سازمان هواپیمایی کشوری: صنعت هوایی هیچ فشاری را نمیپذیرد


  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تعمدا" شرکت فرودگاه‌های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری را ادغام نکرده است، اظهار داشت: تصمیم براین شد سازمان هواپیمایی کشوری فارغ از تمامی مسائل، اعمال حاکمیت کند چرا که کار سازمان هواپیمایی کشوری الزام و رعایت قوانین و مقررات و اداره صنعت است.

  علی نیکزاد در نشست با معاونان، مدیران و کارکنان سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از زمان حضورم به عنوان سرپرست وزارت راه و شهرسازی شاهد بودم که هیچ‌کس نتوانسته بر شما اعمال نفوذ کند و از این به بعد نیز نباید کسی در کار سازمان هواپیمایی کشوری نفوذ کند.

  وی صنعت حمل‌ونقل هوایی را حساس‌ترین بخش وزارت راه و شهرسازی دانست و گفت: مسایل فنی و اعمال قوانین و مقررات در صنعت هوایی نفوذناپذیر است و هیچ فشاری را از کسی نمی‌پذیریم. در سایر بخش‌های این وزارتخانه از جمله مسکن، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، طراحی و ساخت و تامین مصالح، به برکت ایثارگری‌ها استقلال کافی داریم اما در جنگ اقتصادی در حوزه حمل‌ونقل عمده‌ترین کار در سازمان هواپیمایی کشوری و بنادر است.

  وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: صنعت حمل‌ونقل هوایی دارای سه ضلع شامل سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت‌های هواپیمایی و شرکت فرودگاه‌های کشور است که با همراهی یکدیگر می‌توانند خدمات مطلوب به مردم و جامعه را ارائه کنند.

  وی سازمان هواپیمایی کشوری را قانون‌گذار بخش هوایی دانست و توضیح داد: این سازمان همچون راهنمایی و رانندگی تنها اعمال قانون می‌کند و نمی‌توان گفت تقصیر تمام سوانح رانندگی یا هوایی بر عهده قانون‌گذار و اعمال‌کننده آن است.

  نیکزاد ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری تنها اعمال قانون می‌کند و رابطه علت و معلولی بین سوانح و سازمان هواپیمایی کشوری وجود ندارد، در حالی که افکار عمومی مقصر سوانح را دولت می‌داند ولی اینکه به عنوان مثال خلبان نتواند هواپیمایی را کنترل کند مسئولیتی بر دوش دولت و هواپیمایی کشوری وارد نخواهد کرد.

  وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: مسایل فنی و اعمال قوانین و مقررات در صنعت نفوذناپذیر است، چرا که اولین خطا در صنعت هوایی آخرین خطاست و خطای قابل تکرار در جریان نیست به همین منظور هیچ فشاری را از کسی نمی‌پذیریم و در حال حاضر قوانین و مقررات فنی دنیا بر امور صنعت هوایی کشورمان حکم فرماست.

  وی خواستار تربیت نیروی متخصص در صنعت حمل‌ونقل هوایی و ارایه مقالات فنی برتر در مجامع بین‌المللی شد و افزود: این امر باید همواره جزو اهداف عالیه سازمان هواپیمایی کشوری به شمار رود و در تصویب و ارایه قوانین ایکائو نیز باید صاحب‌نظر باشیم چراکه این توان در کشور وجود دارد. وزیر راه و شهرسازی در ادامه با بیان این مطلب که ناظر همواره باید از نظارت‌شونده قوی‌تر باشد، اظهار داشت: حفظ جایگاه حاکمیتی زمانی قابل نفوذ و احترام است که مبرا از کسانی باشیم که می‌خواهیم آنها را نظارت کنیم.

  نیکزاد با بیان این مطلب که در عرصه فنی، علمی و تحقیقاتی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود، گفت: برای انجام تغییرات در قانون استخدامی این سازمان با تمام توان از دولت کمک می‌گیرم.

  وی با اشاره به اینکه کسانی که در سازمان هواپیمایی کشوری کار می‌کنند عاشق ایران و اسلام هستند و برای اعتلای این صنعت گام برمی‌دارند، افزود: از مسئولان این سازمان می‌خواهم از امروز افق بالایی برای حضور در محافل بین‌المللی در بخش نرم‌افزاری، سخت‌افزاری ببینند و فرصتی برای تحقیق و مطالعه ایجاد کنند و در پی آن مطالبه داشته باشند.

  وی اظهار امیدواری کرد که در آینده نه‌چندان دور شاهد جایگاه تحول در مسایل فنی عملیاتی و قوانین و مقرارت صنعت باشیم و از اصلاح قوانین در دولت دفاع می‌کنم.


  منبع: روزنامه جهان صنعت، 90/12/22

  ?????? ???? لیلا رستمی : March 12th, 2012 ?? ???? 20:46:51
  #1 ارسال شده در تاريخ March 12th, 2012 در ساعت 20:44:45

 2. The Following 6 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

  A-2727 (March 12th, 2012), IR Blue SKY (March 12th, 2012), Mohammadme (March 12th, 2012), SKY MAN (March 13th, 2012), SPACE MAN (March 12th, 2012), بهرام 0098 (March 12th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0