برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. SPACE MAN ?????? ??
    SPACE MAN

کارشناس هوانوردی
    November 2008
    tehran
    634
    تعداد تشکر : 711

??? ??? شی اسرار آمیز نزدیک سطح خورشید...!

حضور «ستاره مرگ» در فاصله بسيار نزديك با سطح خورشيد باعث حيرت محققان نجوم شده است.

به گزارش ایسنا، در تصاوير تلسكوپ مدارگرد ناسا يك شيء تاريك و در اندازه يك سياره ديده مي‌شود كه در فاصله‌اي بسيار نزديك از سطح خورشيد در حال حركت است و مانند آن به نظر مي‌رسد كه توسط يك لوله در حال سوخت‌گيري از خورشيد است.

اين ستاره اسرارآميز تاريك كه شبيه «ستاره مرگ» در فيلم علمي- تخيلي جنگ ستارگان است، پس از نزديك شدن به سطح خورشيد و سوخت گيري در فضا ناپديد شد.

انتشار اين تصاوير توسط رصدخانه ديناميك خورشيدي ناسا باعث حيرت محققان شده است. محققان فيزيك نجومي در حال بررسي چگونگي و علت شكل گيري اين شيء عجيب در نزديكي سطح خورشيد هستند.

«هالي گيلبرت» محقق فيزيك خورشيدي در مركزفضايي گودارد ناسا تأكيد مي‌كند: در هنگام فوران‌هاي خورشيدي مواد به سطح باز مي‌گردند و به نظر مي‌رسد كه شيء خارجي در حال حركت در نزديكي سطح خورشيد است.

همچنين برجستگي‌هايي در سطح خورشيد وجود دارند كه تاج خورشيدي ناميده مي‌شوند كه در بيرون فضاي داغ خورشيدي وجود دارند و برخي محققان معتقدند كه شيء ديده شده در تصاوير ناسا ممكن است يكي از تاج‌هاي خورشيد باشد.

منبع: تابناک
    پرواز اندازه آدم رو بر ملا میکنه... هر چی بالاتر میری.بالاتر و بالاتر میری.... دنیا از دید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر. . .

آرزو دارم در آسمان بمیرم ......... در آغوش عشق دومم پرواز بمیرم ......به عشق اولم خدا نزدیکتر باشم .... و از عشق سومم خانواده کمی دور ... تا درد جدایی ودل کندن را کمتر احساس کنم .....
    #1 ارسال شده در تاريخ March 15th, 2012 در ساعت 22:42:13

2. The Following 7 Users Say Thank You to SPACE MAN For This Useful Post:

Dream Bird (March 16th, 2012), elham_h_bl (March 15th, 2012), IR Blue SKY (March 16th, 2012), Mohammadme (March 15th, 2012), mona (March 15th, 2012), parsa pilot (March 15th, 2012), SKY MAN (March 15th, 2012)

3. parsa pilot ?????? ??
    parsa pilot
    اخراج دائم
    February 2012
    تهران
    221
    تعداد تشکر : 120
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? پاسخ: شی اسرار آمیز نزدیک سطح خورشید...!

من یه چیزی می گم حالا نشه شایعه...
    در قرآن هم آمده که اگر شیء را در نزدیکی خورشید دیدی بدانید که قیامت در راه است و همچنین ساکنان تبت که به تبتی معروف هستند هم این پیش بینی را کرده اند که در سال 1391/1/4 (البته به تاریخ خودمون) دنیا خراب می شود.
    در فیلم 2012 هم این مطلب ذکر شده!!!!!...
    صرفا جهت اطلاع!
    #2 ارسال شده در تاريخ March 15th, 2012 در ساعت 23:55:58

4. SPACE MAN ?????? ??
    SPACE MAN

کارشناس هوانوردی
    November 2008
    tehran
    634
    تعداد تشکر : 711

??? ??? ????? ???? ???? parsa pilot ????? ??? ??
    من یه چیزی می گم حالا نشه شایعه...
    در قرآن هم آمده که اگر شیء را در نزدیکی خورشید دیدی بدانید که قیامت در راه است و همچنین ساکنان تبت که به تبتی معروف هستند هم این پیش بینی را کرده اند که در سال 1391/1/4 (البته به تاریخ خودمون) دنیا خراب می شود.
    در فیلم 2012 هم این مطلب ذکر شده!!!!!...
    صرفا جهت اطلاع!

4/1/91 ؟؟؟؟ هفته دیگه ؟؟؟؟
    پرواز اندازه آدم رو بر ملا میکنه... هر چی بالاتر میری.بالاتر و بالاتر میری.... دنیا از دید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر. . .

آرزو دارم در آسمان بمیرم ......... در آغوش عشق دومم پرواز بمیرم ......به عشق اولم خدا نزدیکتر باشم .... و از عشق سومم خانواده کمی دور ... تا درد جدایی ودل کندن را کمتر احساس کنم .....
    #3 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2012 در ساعت 00:01:08

5. The Following User Says Thank You to SPACE MAN For This Useful Post:

Dream Bird (March 16th, 2012)

6. parsa pilot ?????? ??
    parsa pilot
    اخراج دائم
    February 2012
    تهران
    221
    تعداد تشکر : 120
    ارسال هاي وبلاگ : 3

من فقط گفتم که اطلاع داشته باشید وگرنه من خلیل از این شایعات شنیدم که دنیا خراب می شه و باید زود تر از این ما می رفتیم به دنیای باقی همه چی دست خداست و بس...
    #4 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2012 در ساعت 00:34:31

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0