برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? با هیچ سازنده هواپیما رفیق یا دشمن نیستیم  نخستین نشست خبری رئیس سازمان هواپیمایی كشوری در محل این سازمان با اقبال حدود 40 نفر خبرنگار، عكاس و فیلمبردار مواجه شد كه طی آن وی گفت :با هیچ سازنده هواپیما رفیق نیستیم و با هیچیك دشمنی نداریم .  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، كاپیتان رضا نخجوانی روز سه شنبه در حالی كه از سوی معاونین و مدیران خود در این نشست همراهی می شد، اما یك تنه در برابر سوالات ،پاسخگو بود .

  ** هنگامی كه در این نشست خبری، سخن از هواپیماهای توپولوف روسی به میان آمد ، وی گفت : حلوای این نوع هواپیما را پخش كردیم و دیگر صحبتی از آن نیست .

  ** نخجوانی خطاب به شركت های هواپیمایی گفت: از اردیبهشت ماه 1391 در چرخه رتبه بندی قرار می گیرید و آنها كه شاگرد زرنگ نباشند شاید رتبه خوبی كسب نكنند و بنابراین نباید معترض باشند ، بلكه در جهت اصلاح شیوه فعالیت های خود گام بردارند .

  ** معاون وزیر راه وشهرسازی در این نشست خبری مژده آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما در چارچوب برنامه پنجم توسعه داد كه به عنوان یك الزام قانونی باید تحقق یابد و این اقدام در چارچوب رعایت حقوق مسافران صورت می گیرد .

  ** نخجوانی از رقابت 13 شركت خصوصی هواپیمایی در عرصه صنعت هوانوردی با هواپیمایی جمهوری اسلامی خبر داد و گفت : خدمات برتر هریك از شركت ها می تواند زمینه جذب بیشتر مشتریان را به دنبال داشته باشد ، اما مشخص نشد امكانات یك شركت دولتی با رقبای بخش خصوصی برابری می كند ، یا خیر .

  ** رئیس سازمان هواپیمایی كشوری از تعلیق و لغو مجوز 70 آژانس متخلف هواپیمایی در ایام نوروز خبر داد و معلوم نشد كه اینها در چه مواردی تخلف داشتند و مرجع رسیدگی به اعتراض ها چه تشكیلاتی است و آیا در صورتی كه حقوقی از دارندگان این آژانس ها تضییع شده باشد ، چگونه اعاده خواهد شد .

  ** معاون وزیر راه وشهرسازی این راهم گفت :علیرغم فشارهای استكبار و برخی كشورهای غربی براساس رتبه بندی ایكائو ایران در بین 177 كشور جهان رتبه دهم را دارد و اكنون چندین كشور جهان خواستار انجام بازرسیهای بین المللی در بخش صنعت هوانوردی از سوی ایران شده اند .
  #1 ارسال شده در تاريخ April 4th, 2012 در ساعت 19:44:13

 2. The Following 7 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Dream Bird (April 4th, 2012), FA M.Masoud (April 4th, 2012), IR Blue SKY (April 4th, 2012), Mohammadme (April 4th, 2012), mona (April 5th, 2012), YASHAR A&P (April 4th, 2012), لیلا رستمی (April 4th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0