برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 10
dqw
  1. لیلا رستمی ?????? ??
    لیلا رستمی
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2011
    تهران
    424
    تعداد تشکر : 1,078

??? ??? بی‌نظمی‌های شرکت هواپیمایی آتا همچنان ادامه دارد

به دنبال تاخیر و در نهایت لغو پرواز ساعت 14 تبریز - تهران روز چهارشنبه، بی‌نظمی‌های شرکت هواپیمایی آتا و عدم پاسخگویی مسئولین این شرکت همچنان ادامه دارد.

پرواز شماره 5247 شرکت هواپیمایی آتا امروز نیز با اعلام نقص فنی با تاخیری چند ساعته لغو شد تا سناریوی لغو پروازها و عدم پاسخگویی این شرکت همچنان ادامه داشته باشد.

این پرواز که قرار بود از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد تهران انجام شود پس از 3 ساعت‌ سرگردانی مسافران در ترمینال فرودگاه لغو اعلام شد تا اعتراض مسافران که با برنامه‌ریزی و برای

رسیدن به موقع و گاها" انجام سریع امور مختلف از این وسیله استفاده می‌کنند را موجب شود.

این چندمین بار طی هفته‌های گذشته است که پرواز این شرکت با اعلام نقص فنی با سا‌عت‌ها تاخیر به همراه سرگردانی مسافران در نهایت با اعلام عدم رفع نقص لغو می‌شود.

تعدادی از مسافران این پرواز در اعتراض به عملکرد این شرکت هواپیمایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اعلام کردند که برنامه‌ریزی کاری آنها با این بی‌نظمی دچار مشکل شده و برخی نیز که با

فاصله زمانی کوتاهی بلیط دیگر نقاط را از تهران هماهنگ کرده‌اند با این ندانم‌کاری دچار ضرر و زیان شد‌ه‌اند که البته این شرکت مذکور به هیچ‌وجه پاسخگو نبود.

به دنبال این امر خبرنگار فارس پس از تماس با مدیر فرودگاه و اعلام بروز مشکل از طرف خود شرکت هواپیمایی آتا، طی تماس‌های مکرر موفق به گرفتن پاسخ از این شرکت نشده و مسئولان

پاسخگو نبودند.

منبع: خبرگزاری فارس، 91/1/16

?????? ???? لیلا رستمی : April 6th, 2012 ?? ???? 02:39:42
    #1 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 01:52:32

2. The Following 9 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

Captain Mostafavi (April 7th, 2012), Dream Bird (April 6th, 2012), FA M.Masoud (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), IRIAF F-14A (April 6th, 2012), M Michael Watson (April 6th, 2012), mehran12000 (April 6th, 2012), mona (November 1st, 2012), بهرام 0098 (April 6th, 2012)

3. ali-reza ?????? ??
    ali-reza
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    October 2010
    Tabriz
    275
    تعداد تشکر : 201

??? ??? پاسخ: بی‌نظمی‌های شرکت هواپیمایی آتا همچنان ادامه دارد

مثل اینکه این بار پروژه بر سر از کوبیدن آتا طراحی شده. من نمی فهمم چرا واقعا اینکارا داره انجام می گیره. کافیه روزانه سری به سامانه آنلاین فرودگاه مهرآباد بندازیم. ببینیم بقیه ایرلاین ها آیا همیشه بدون تاخیر و نقص فنی و غیره دارن فعالیت می کنن و در این بین این آتا هست که داره با ملت بازی می کنه؟ چرا در طول فعالیت اخیر آتا که انصافا فعالیت خیلی عالی داشته ، ازش تقدیر نمی شه و الان که فقط یکی دو تا پروازش با مشکل مواجه شده، همه دارن می کوبنش.

البته احتمال داره خیلی سنگین بوده باشه ضرری که آتا با فعالیت عالی خودش به خصوص در مسیرهای حیاتی مثل تبریز تهران به دیگر ایرلاینرها زد،که الان داریم اثراتش رو می زنیم. روز به روز داریم پیشرفت این شرکت رو می بینیم و افزایش مسیرهای پروازیش رو اما اگر بذارند !

ضمنا از مسئولین فروم خواهش مندم از انتشار چنین اخباری نه تنها در مورد آتا ، بلکه در مورد هیچ ایرلاینر دیگری جلوگیری کنند، چون اکثریت این اخبار صرفا جهت خالی نبودن عریضه خبرگزاری ها نوشته می شوند و دارای بزرگنمایی فراوانی هستند.
    ?????? ???? ali-reza : April 6th, 2012 ?? ???? 10:02:51

#2 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 10:00:04

4. The Following 7 Users Say Thank You to ali-reza For This Useful Post:

amir.fly (April 6th, 2012), Dream Bird (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), mona (November 1st, 2012), SKY ANGEL (April 6th, 2012), لیلا رستمی (April 6th, 2012)

5. abasza ?????? ??
    abasza
    هوانورد فعال-سرگرد
    August 2010
    استان اصفهان
    578
    تعداد تشکر : 828
    ارسال هاي وبلاگ : 1

ماهان هم جدیدا در مسیر تهران-تبریز پرواز ها را شروع کرده . فکر کنم این مسائل نامربوط نباشند
    أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيَّ الْقَيُّومَ بَدِيعَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ
    ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ وَ أَسْأَلُهُ أَنْ يَتُوبَ عَلَي
    #3 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 12:50:55

6. The Following 2 Users Say Thank You to abasza For This Useful Post:

mona (November 1st, 2012), لیلا رستمی (April 6th, 2012)

7. ali-reza ?????? ??
    ali-reza
    October 2010
    Tabriz
    275

??? ??? ????? ???? ???? abasza ????? ??? ??
    ماهان هم جدیدا در مسیر تهران-تبریز پرواز ها را شروع کرده . فکر کنم این مسائل نامربوط نباشند

خوبه خودم همینجا اطلاع رسانی کردم که ماهان قبل عید برنامه پروازی گذاشت در مسیر تهران تبریز که پس از انجام فکر کنم 4 پرواز بقیه پروازهاش کنسل شد و عملا برنامه رو لغو کردند . همینک هیچ پروازی از تهران به تبریز توسط ماهان انجام نمی گیرد. ماهان هفته ای دو بار از مشهد به تبریز و بالعکس برنامه پروازی دارد که این پرواز هم چون چارتر شده اکثرا خالی از مسافر هست و چارتر کننده نمی تونه مسافر رو تامین کنه و احتمال کنسل شدن این پرواز هم هست که این هم بی ربط نیست به دو پرواز روزانه آتا به مشهد .

ضمنا اشاره می کنم به برنامه جدید ایرتور در مسیر تهران تبریز که دو هفته ای هست اضافه شده اما چیزی جز کلمه کنسل در برابر این پرواز تا کنون نوشته نشده است.
    متاسفانه بازار یابی و تبلیغات مناسبی انجام نمی گیرد.
    ?????? ???? ali-reza : April 6th, 2012 ?? ???? 13:13:08

#4 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 13:09:49

8. The Following 4 Users Say Thank You to ali-reza For This Useful Post:

abasza (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), mona (November 1st, 2012), لیلا رستمی (April 6th, 2012)

9. لیلا رستمی ?????? ??
    لیلا رستمی
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2011
    تهران
    424

??? ??? ????? ???? ???? ali-reza ????? ??? ??
    مثل اینکه این بار پروژه بر سر از کوبیدن آتا طراحی شده. من نمی فهمم چرا واقعا اینکارا داره انجام می گیره. کافیه روزانه سری به سامانه آنلاین فرودگاه مهرآباد بندازیم. ببینیم بقیه ایرلاین ها آیا همیشه بدون تاخیر و نقص فنی و غیره دارن فعالیت می کنن و در این بین این آتا هست که داره با ملت بازی می کنه؟ چرا در طول فعالیت اخیر آتا که انصافا فعالیت خیلی عالی داشته ، ازش تقدیر نمی شه و الان که فقط یکی دو تا پروازش با مشکل مواجه شده، همه دارن می کوبنش.

البته احتمال داره خیلی سنگین بوده باشه ضرری که آتا با فعالیت عالی خودش به خصوص در مسیرهای حیاتی مثل تبریز تهران به دیگر ایرلاینرها زد،که الان داریم اثراتش رو می زنیم. روز به روز داریم پیشرفت این شرکت رو می بینیم و افزایش مسیرهای پروازیش رو اما اگر بذارند !

ضمنا از مسئولین فروم خواهش مندم از انتشار چنین اخباری نه تنها در مورد آتا ، بلکه در مورد هیچ ایرلاینر دیگری جلوگیری کنند، چون اکثریت این اخبار صرفا جهت خالی نبودن عریضه خبرگزاری ها نوشته می شوند و دارای بزرگنمایی فراوانی هستند.

سلام دوست عزیز، اول میخوام از بیان نظرتون درمورد این تاپیک تشکر کنم، بعدم بگم که من قبلا هم در سایر تاپیک ها اعلام کردم که بنده به عنوان مسئول انجمن اخبار خودم رو موظف میدونم تمام اخبار رو از زوایای مختلف و البته به شرط صحت و اعتبار خبر و منبعش در سایت درج کنم، اگرچه این اخبار به نفع یا ضرر یک ایرلاین خاص باشه. ما موظف به اطلاع رسانی هستیم و این خبر هم بخشی از تاخیرهای پروازهای داخلی بوده که اطلاع رسانی شده. هرچند برای مثال اخبار تاخیر و مشکلات پرواز شرکت ماهان هم که شما مطرحش کردین همیشه در این بخش پوشش داده شده و اگه به موضوعات این قسمت سر بزنین میبینین این اواخر حتی بیشتر از بعضی ایرلاین ها به موضوعات ماهان پرداخته شده، بنابراین مطمئنا" روند ما بیطرفانه است.
    درضمن من فکر میکنم پوشش اخبار از هرجهت و زاویه هم اطلاعات بیشتر و کاملتری دراختیار خوانندگان میذاره و هم باب اظهار عقاید و نظرات رو باز میکنه، وقتی مطلبی در سایت درج میشه درچهار چوب احترام و قوانین سایت همه میتونن درموردش نظر بدن و عقاید خودشون اعم از موافقت یا مخالفت رو بیان کنن. مثلا" خود شما درمورد این خبر اظهارنظر کردین و مطالبی رو گفتین که ممکنه همه درجریانش نباشن و با مطالعه اش چیزی بر اطلاعات بقیه دوستان هم اضافه بشه. اما اینکه شما درخواست کنین یک سری اخبار کلا" پوشش داده نشه بنظر من بیطرفانه و منطقی نیست.

?????? ???? لیلا رستمی : April 6th, 2012 ?? ???? 17:12:30
    #5 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 16:58:58

10. The Following 5 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

Ali Pilot (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), IRIAF F-14A (April 6th, 2012), mehran12000 (April 9th, 2012), mona (November 1st, 2012)

11. mehran320 ?????? ??
    mehran320
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    November 2011
    قم
    13
    تعداد تشکر : 0

بنده روز 11 فروردین از کیش به مقصد تهران با اتا پرواز داشتم.که به دلیل برخورد کامیون حمل بار با در هواپیما این پرواز با 8 ساعت تاخیر انجام شد
    #6 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 17:58:31

12. The Following 2 Users Say Thank You to mehran320 For This Useful Post:

mona (November 1st, 2012), لیلا رستمی (April 6th, 2012)

13. IRIAF F-14A ?????? ??
    IRIAF F-14A
    هوانورد فعال-سرهنگ
    January 2012
    Tehran
    1,352
    تعداد تشکر : 6,626

اين قدر حساسيت به خرج ندين !

تاخير واسه هواپيماس ديگه !

دوستمون هم فقط وظيفه اش رو انجام داد .

يعني چي كه چو آتا بوده چنين و چنان . . .

آتا كه فقط واسه تبريز نيست

واسه كل ايرانه

يه سرمايه واسه كل ملت ايران ، در كنار ديگر ارلاين ها !

يا علي . . .

اِلـهي و رَبـّـي مَن لي غَيـرُك

Aeronautics was neither an industry nor a science
    It was a miracle

Igor Sikorsky

#7 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 18:36:26

14. The Following 5 Users Say Thank You to IRIAF F-14A For This Useful Post:

akbar e&e (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), mehran12000 (April 9th, 2012), mona (November 1st, 2012), لیلا رستمی (April 6th, 2012)

15. ali-reza ?????? ??
    ali-reza
    October 2010
    Tabriz
    275

??? ??? ????? ???? ???? لیلا رستمی ????? ??? ??
    سلام دوست عزیز، اول میخوام از بیان نظرتون درمورد این تاپیک تشکر کنم، بعدم بگم که من قبلا هم در سایر تاپیک ها اعلام کردم که بنده به عنوان مسئول انجمن اخبار خودم رو موظف میدونم تمام اخبار رو از زوایای مختلف و البته به شرط صحت و اعتبار خبر و منبعش در سایت درج کنم، اگرچه این اخبار به نفع یا ضرر یک ایرلاین خاص باشه. ما موظف به اطلاع رسانی هستیم و این خبر هم بخشی از تاخیرهای پروازهای داخلی بوده که اطلاع رسانی شده. هرچند برای مثال اخبار تاخیر و مشکلات پرواز شرکت ماهان هم که شما مطرحش کردین همیشه در این بخش پوشش داده شده و اگه به موضوعات این قسمت سر بزنین میبینین این اواخر حتی بیشتر از بعضی ایرلاین ها به موضوعات ماهان پرداخته شده، بنابراین مطمئنا" روند ما بیطرفانه است.
    درضمن من فکر میکنم پوشش اخبار از هرجهت و زاویه هم اطلاعات بیشتر و کاملتری دراختیار خوانندگان میذاره و هم باب اظهار عقاید و نظرات رو باز میکنه، وقتی مطلبی در سایت درج میشه درچهار چوب احترام و قوانین سایت همه میتونن درموردش نظر بدن و عقاید خودشون اعم از موافقت یا مخالفت رو بیان کنن. مثلا" خود شما درمورد این خبر اظهارنظر کردین و مطالبی رو گفتین که ممکنه همه درجریانش نباشن و با مطالعه اش چیزی بر اطلاعات بقیه دوستان هم اضافه بشه. اما اینکه شما درخواست کنین یک سری اخبار کلا" پوشش داده نشه بنظر من بیطرفانه و منطقی نیست.

دوست عزیز من روی سخنم با شما نبود. بحثم کلی هست. در مورد شرکت خاصی هم طرفداری نمی کنم. فقط همین رو می گم که باید جلوی بزرگنمایی ها گرفته شه. همین و الا بنده تشکر می کنم از نیت اطلاع رسانی شما.

ضم

??? ??? ????? ???? ???? ali-reza ????? ??? ??
    ??? ??? ????? ???? ???? IRIAF F-14A ????? ??? ??
    اين قدر حساسيت به خرج ندين !

تاخير واسه هواپيماس ديگه !

دوستمون هم فقط وظيفه اش رو انجام داد .

يعني چي كه چو آتا بوده چنين و چنان . . .

آتا كه فقط واسه تبريز نيست

واسه كل ايرانه

يه سرمايه واسه كل ملت ايران ، در كنار ديگر ارلاين ها !

يا علي . . .

بنده اشاره کردم در نوشتم که نه تنها در مورد آتا بلکه در مورد دیگر ایرلاینرها هم جلوی این بزرگنمایی ها گرفته شه. صرف اینکه من در تبریز مستقر هستم، نذارید به حساب حساسیت، من نه برای آتا کار می کنم و نه رابطه ای با این ایرلاینر دارم. مطمئن هم هستم آتا هم نباشه تبریز بی پرواز نمی مونه.

??? ??? ????? ???? ???? mehran320 ????? ??? ??
    بنده روز 11 فروردین از کیش به مقصد تهران با اتا پرواز داشتم.که به دلیل برخورد کامیون حمل بار با در هواپیما این پرواز با 8 ساعت تاخیر انجام شد
    و روزانه چندین مورد از این مدل تاخیرها برای اکثریت ایرلاین ها
    -----
    و در کل بحث تاخیر در پروازها در کل دنیا وجود داره ولی هیچ جا مثل ایران چنین بازتاب ها و اعتراض هایی رو در پی نداره. کلا صبر ما کم هست و البته در بسیاری موارد حق هم داریم.
    ?????? ???? ali-reza : April 6th, 2012 ?? ???? 21:58:24

#8 ارسال شده در تاريخ April 6th, 2012 در ساعت 21:50:43

16. The Following 5 Users Say Thank You to ali-reza For This Useful Post:

abasza (April 6th, 2012), IR Blue SKY (April 6th, 2012), Iran sky (April 6th, 2012), mona (November 1st, 2012), لیلا رستمی (April 7th, 2012)

17. لیلا رستمی ?????? ??
    لیلا رستمی
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2011
    تهران
    424

من اصلا اطلاع نداشتم شما ساکن تبریز هستین!
    و اما تاخیر، فکر نمیکنم آمار مقایسه ای قابل اطمینانی بین پروازهای ایران و سایر فرودگاه های جهان وجود داشته باشه که دقیق بگیم ایران بیشتر این مشکل رو داره یا بیقه کشورها ولی اگه تجربه سفر در سایر نقاط دنیا رو داشته باشین حتما به عنوان یه مسافر تجربه معطل شدن بیشتری رو در ایران نسبت به سایر کشورها داشتین.
    اما اینکه به مسئله تاخیرها به عنوان یک مسئله بی اهمیت نگاه کنیم بنظر من اصلا درست نیست، درمورد سایت اگر قرار بود به مسئله تاخیر پرداخته نشه اصلا چرا تاپیک تاخیر و لغو پروازها در انجمن اخبار وجود داره؟! و از دید یک مسافر: وقتی شما بعنوان یه مسافر هزینه بلیط رو پرداخت کردین و تمام شرایط ایرلاین برای پرواز رو پذیرفتین و به موقع برای انجام پرواز در فرودگاه حاضر شدین چرا پرواز باید تاخیر داشته باشه؟! (البته بجز موارد جوی مثل طوفان و غیره)
    مگر وقتی شما به عنوان مسافر در فرودگاه دیر حاضر بشین هواپیما به دلیل مشکلات یا دلایل شما براتون صبر میکنه و پرواز نمیکنه که مردم باید معطل دلایل یا مشکلات خطوط هواپیمایی بشن؟! نه این حرف که تاخیرها نباید بازتاب و اعتراض داشته باشه مسئولانه نیست.
    برفرض اگر شما از مشهد بلیط تهیه کرده باشین برای تهران و بی نظمی خطوط هوایی رو هم تا حدودی درنظر گرفته باشین و برای 4 ساعت بعد از رسیدن به تهران بلیط یه کشور دیگه رو تهیه کرده باشین و در لگ اول پروازتون با تاخیر 6ساعته مواجه بشین و پرواز خارجیتون رو از دست بدین تکلیف چیه؟! نه شرکت هواپیمایی اول قبول خسارت میکنه و نه شرکت هواپیمایی دوم میپذیره که شما به دلیل بی مسئولیتی یکی از همکاران خودشون دچار مشکل شدین، تنها کسی که این وسط ضرر میکنه مسافره.
    این مسئله برای خود من بارها اتفاق افتاده، وقتی از برنامه کاریتون حداقل یک روز عقب بیفتین و مبلغ قابل توجهی هم از دست بدین دیگه این مسئله رو عادی تلقی نمیکنین.
    البته منظورم از این صحبت ها شرکت آتا نبود، اینو درمورد تمام ایرلاین هایی گفتم که حقوق مسافرین رو نادیده میگیرن.

?????? ???? لیلا رستمی : April 7th, 2012 ?? ???? 20:17:11
    #9 ارسال شده در تاريخ April 7th, 2012 در ساعت 00:42:01

18. The Following 3 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

IR Blue SKY (April 7th, 2012), mehran12000 (April 9th, 2012), mona (November 1st, 2012)

19. pma2411tfp ?????? ??
    pma2411tfp
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    September 2012
    تهران
    11
    تعداد تشکر : 40

سلام دوستان
    اتا و همچنین سایر شرکتها این روزها حال و روز خوبی ندارند و خود تحریم ها از جمله عدم اختصاص ارز به شرکتهای هواپیمائی و مشکلات ارسال و حواله ارز به خارج از سوی شرکتهای هواپیمائی جهت تامین قطعات یدکی مورد نیاز خیلی از پرنده ها را زمینگیر نموده ٰاست که ادامه روند موجود چشم انداز خوبی را برای صنعت هوائی کشور پیش رو نخواهد داشت .
    #10 ارسال شده در تاريخ November 1st, 2012 در ساعت 02:28:35

20. The Following 2 Users Say Thank You to pma2411tfp For This Useful Post:

mona (November 1st, 2012), pakradm (November 1st, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0