برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? برج های دوقلو را خود آمریکا منفجر کرد

  گزارشی که به کنگره تحویل خواهد شد: برج های دوقلو را خود آمریکا منفجر کرد
  .
  شش سال بعد از عملیات تروریستی در منهتن در حدود 130 مهندس و آرشیتکت گزینه جنجال برانگیز علت اصلی این حادثه را قرار است امروز در اکلند (ایالت کالیفرنیا) به کنگره آمریکا ارائه دهند.

  به اعتقاد آنها تخریب فاجعه انگیز برج های دوقلو از قبل طراحی شده بود و توسط مواد منفجره کار گذاشته شده صورت گرفته و نه به خاطر اصابت هواپیماهایی که توسط تروریستان ربوده شده بود.

  "ریچارد گیج" مولف اصلی این طومار و عضو انستیتوی آرشیتکت های آمریکا گفت: "ما به یک نتیجه وحشتناک رسیده ایم: این عملیات تروریستی می تواند در محافل دولتی آمریکا کارگردانی شده باشد".

  کارشناسان روسی معتقدند که این گزینه می توانند کاملا واقعیت داشته باشد.

  "ویکتور بارانتس"، کارشناس و مشاور اسبق رییس ستاد کل ارتش روسیه: نیابداین گزینه که احتمالا تراژدی 11 سپتامبر توسط نیروهای امنیتی تدارک دیده شده را حذف کرد. می توان تصور کرد که این مسئله دستاویزی برای مقامات آمریکایی جهت توجیه کردن استراتژی جدید مبارزه با تروریسم بوده است. همزمان دیگر مسائل استراتژیکی نیز حل شد: تهاجم به افغانستان و عراق و ارتقا روحیه وطن پرستی در میان آمریکاییان.

  این عملیات می تواند به روش های مرکب صورت گرفته باشد. هواپیماها از هوا به این اهداف حمله کردند و در زمین در خود برج ها مواد منفجره کار گذاشته شده بود. ما را وادار به قبول این مسئله می کنند که خدمه انتحاری مسلمان این هواپیماها شش ماه برای این منظور آماده شده بودند. هر خلبانی به شما خواهد گفت که طی چنین مدت زمانی، تربیت خدمه ای که بتواند این مانور دشوار را انجام دهد امکان پذیر نیست. حداقل یک سال و نیم زمان برای آن نیاز است.

  دوما نمی توان قبول کرد که نیروهای امنیتی به موقع از تجمع خلبانان مسلمان در بین خدمه "بوئینگ ها" را متوجه نشوند (بعلاوه دولت آمریکا مرتبا مردم کشور را درباره اسلام گرایان هشدار می داد). در نتیجه کسانی به وضوح چشم بر این مسائل بسته بودند و یا خود این روند را اداره می کردند.

  حتی اگر از لحاظ تئوری عملیات بدون هیچ کم و کاستی قابل اجرا بود، تضمین کاملی وجود نداشت که در عمل همه چیز 100% به خوبی انجام شود. هواپیمایی که به سمت پنتاگون رفته بود به خطا رفت چرا که بردن مواد منفجره به پنتاگون برای بیمه کردن و پشتیبانی از انجام موفق عملیات غیر ممکن بود. در عوض برج ها که دائما در آنها تعمیراتی انجام می شد، مشکلی در این زمینه بوجود نمی آورد (بردن در حدود 400 کیلوگرم تی ان تی بعنوان مصالح ساختمانی به آنجا و بکار اندازی مکانیزم آن توسط یک دستگاه تلفن همراه کار دشواری نبود). اگر دقت کنید می بینید که برج ها از بالا به پایان فرو می ریزند. این برج ها به قدری مقاوم بودند که هواپیماها فقط می توانستند بخشی از آن را تخریب کنند. آرشیتکت ها نیز دقیقا به همین نکته توجه کرده اند.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2007 در ساعت 01:38:37

 2. هوانورد ?????? ??
  هوانورد
  هوانورد عادی - گروهبان سوم
  August 2007
  38
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 49 Times in 8 Posts

  ??? ??? RE: برج های دوقلو را خود آمریکا منفجر کرد

  این موضوع واضحی است
  امریکا خیلی از این انفجارها سود برد
  حضور قوی در خاورمیانه
  فشار به کشورها
  و ................................................
  #2 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2007 در ساعت 02:30:10

 3. Mohammad Tomcat ?????? ??
  Mohammad Tomcat

  عضو ارشد شورا هوانوردی
  September 2007
  esfahan
  1,115
  تعداد تشکر : 10,394
  Thanked 2,470 Times in 662 Posts

  ??? ??? RE: برج های دوقلو را خود آمریکا منفجر کرد

  واقعاً چه کارهای کثیفی که این ابرقدرتها برای اجرای اهدافشان میکنند.
  #3 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2007 در ساعت 10:08:21

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0