برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. bijan bayat ?????? ??
    bijan bayat
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    April 2012
    تهران
    36
    تعداد تشکر : 1

new_3 دوست دارم واقعی پرواز کنم

سلام به همگی
    خوبین بازم من اومدم
    بچه ها جون یک سوال دارم لطفا راهنماییم کنید. دستتون درد نکنه
    می خواستم ببینم کسی که با FSX پرواز میکنه چند درصد میتونه یک هواپسمای واقعی رو خلبانی کنه ؟
    #1 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2012 در ساعت 21:08:49

2. PILOTSAEED ?????? ??
    PILOTSAEED

هوانورد ارشد - سرهنگ
    January 2010
    OICC/KSH
    1,541
    تعداد تشکر : 4,739
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? پاسخ: دوست دارم واقعی پرواز کنم

سلام به شما دوست عزيز.شما ميتونيد با شبيه ساز ايكس تا چندين برابر معمول شبيه ساز, ازش لذت ببريد.فقط يك مشكل داره , اونم اينكه بايد يه خورده هزينه كنيد.شما ميتونيد يك سري پنل رو براي شبيه سازتون تهيه كنيد كه از يوك,تراتل,پنل تنظيم فركانس,پنل لايت ها ,پدال ياو, و خيلي كليدهاي ديگه تشكيل شده.همچنين براي راحتي شما, وبراي اينكه دائما نماي داخل كاكپيت رو تغيير نديد,دو ال سي دي به اين مجموعه اضافه شده كه نماي جلو و دو طرف راست و چپ رو نمايش ميده.قيمت اين دستگاه كامل حدود 700 هزار تومانه.دومين پيشنهاد براي طبيعي تر شدن پرواز ; در كنار اين دستگاه , استفاده از هواپيما هاي PMDG هست, كه دي وي دي اين تايپ ها رو ميتونيد از اينترنت تهيه و به صورت Add on به شبيه سازتون استفاده كنيد.اين هواپيما ها, نسل پيشرفته و كامل شده ي تايپ هاي پيش فرض شبيه ساز اند.مثل بوئينگ 800-737 كه به طور پيش فرض در داخل شبيه ساز موجوده,اما همه ي پنل هاي اون فعال نيست, و با خريد PMDG همين تايپ ميتونيد از تمامي سوئيچ ها وپنل ها از قبيل اتو بريك و... استفاده كنيد. پيشنهاد سوم هم, در كنار همه ي اينها, اضافه كردن Scenery هايي است كه با خريد اونها, ميتونيد به شبيه ساز اضافه كنيد و از صحنه هاي طبيعي تر زمين و... استفاده كنيد.سوالي بود در خدمتم.
    #2 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2012 در ساعت 21:53:59

3. The Following 7 Users Say Thank You to PILOTSAEED For This Useful Post:

A-2727 (May 6th, 2012), Farhan (May 6th, 2012), khabardad (May 7th, 2012), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), shayan.iran131 (January 18th, 2014), SKY PILOT (June 25th, 2012), YASHAR A&P (May 6th, 2012)

4. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

ببینید دوست گرامی شبیه ساز پزواز و mission های آنو طبیعی کننده ها و add on ها تماما" می تواند به تمرین و افزایش مهارت کمک کند در انتها و به هر حال برای پرواز طبیعی و آموزش خلبانی باید به یک مرکز و آموزشگاه خلبانی مراجعه نمائید. چون واقعا" یک پرواز real و شرایط هوائی رابه هیچ وجه نمی توان با شبیه ساز مقایسه نمود.
    #3 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2012 در ساعت 22:06:37

5. The Following 7 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

A-2727 (May 6th, 2012), Amiralikarimi (May 6th, 2012), Captain Mostafavi (May 6th, 2012), Farhan (May 6th, 2012), IR Blue SKY (May 6th, 2012), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), YASHAR A&P (May 6th, 2012)

6. PILOTSAEED ?????? ??
    PILOTSAEED

هوانورد ارشد - سرهنگ
    January 2010
    OICC/KSH
    1,541
    تعداد تشکر : 4,739
    ارسال هاي وبلاگ : 3

ویرایش گردید. ارائه مستقیم هرگونه لینک و یا نشانی از فروشگاه های اینترنتی اکیدا" ممنوع می باشد.

شورای هوانوردی
    ?????? ???? Ali Pilot : May 7th, 2012 ?? ???? 09:53:09
    #4 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2012 در ساعت 22:20:57

7. The Following 3 Users Say Thank You to PILOTSAEED For This Useful Post:

mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), SKY PILOT (June 25th, 2012), YASHAR A&P (May 6th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0