برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  new_news رييس سازمان هواپيمايي كشوري: آزادسازي نرخ بليت، بستر رقابت اقتصادي شركت‌هاي هواپيمايي را فراهم مي‌كند  رييس سازمان هواپيمايي كشوري از عملياتي شدن رتبه‌بندي شركت‌هاي هواپيمايي در نيمه دوم امسال خبر داد.


  به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، كاپيتان حميدرضا پهلواني در جلسه رتبه‌بندي شركت‌هاي هواپيمايي كه با حضور مديران عامل اين شركت‌ها برگزار شد از عملياتي شدن رتبه بندي ايرلاين‌ها در نيمه دوم امسال خبر داد و گفت: يكي از بسترهاي ايجاد رقابت اقتصادي، آزادسازي نرخ بليت هواپيماست و رتبه‌بندي شركت‌هاي هواپيمايي نيز براساس استانداردهاي مدنظر و در قالب تعداد ستاره پيش زمينه اين رقابت اقتصادي به شمار مي‌رود.

  وي ديدگاه سازمان هواپيمايي كشوري را ديدگاه بازسازي و تكاملي دانست و گفت: از آنجا كه در سازمان هواپيمايي كشوري توجه به ايمني بر هر امر ديگري ارجحيت دارد رتبه بندي شركت‌هاي هواپيمايي با تدوين معيارها و تعيين پارامترهايي، به منظور فراهم آوردن بازار رقابت سازنده و مثبت، افزايش بهره‌وري، ايمني و كيفيت ارائه خدمات در دستور كار اين سازمان قرار گرفت.
  معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اين مطب كه شاخص AQR (Airline Quality Rating) در حال حاضر براساس 15 فاكتور، اين شركت‌ها را از لحاظ كيفيت خدمات ارائه شده مورد ارزيابي قرار مي‌دهد افزود:‌اين گزارش به صورت ماهانه منتشر مي‌شود و آن دسته از شركت‌هاي هواپيمايي را شامل مي‌شود كه حداقل يك درصد از درآمد حاصله از جابه‌جايي مسافرين داخلي در پروازهاي منظم را به خود اختصاص داده‌اند.
  رييس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اين‌كه شاخص رتبه‌بندي شركت‌هاي هواپيمايي (AQR) به صورت ميانگين وزني سه فاكتور؛ به موقع بودن پرواز و شكايات مسافرين به عنوان عامل مثبت و شاخص تضيمني ايمني شركت به عنوان عامل منفي تاثيرگذار در رتبه‌بندي كيفي شركت‌هاي هواپيمايي محاسبه مي‌شود اظهار داشت: در فرمول فوق، شاخص تضميني ايمني شركت با وزن 5 و شاخص شكايت مسافرين با وزن سه و شاخص به موقع بودن پروازها با وزن دو در نظر گرفته شده است البته كمك ردن از عدد يك به منظور از بين بردن علامت منفي در محاسبه و رسيدن به مجموع وزن‌ها معادل عدد يك مي‌باشد. در نتيجه دامنه تغيير اين شاخص (شاخص AQR) بين عدد يك و عدد صفر خواهد بود.

  كاپيتان پهلواني با بيان اين مطلب كه از ابتداي سال 92 بستر شناورسازي نرخ بليت هواپيما ايجاد خواهد شد، اظهار داشت: با رتبه بندي شركت‌هاي هواپيمايي،‌كيفيت ساختار شركت‌هاي هواپيمايي، زيرساخت‌هاي آن‌ها از نظر فني، بازرگاني، خدماتي، توجه به ايمني و فاكتورهاي موثر تضمين ايمني همچنين حفظ كيفيت ارائه خدمات مطرح مي شود كه ايرلاين‌ها بايد توجه ويژه به اين موارد داشته باشند.
  معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اين مطلب كه نقطه نرات كارشناسي شركت‌هاي هواپيمايي فاكتور تعيين كننده در اجراي رتبه بندي به شمار مي‌رود، افزود:‌درا ين رتبه بندي فاكتورهاي متنوعي متناسب با وضعيت شركت‌هاي هواپيمايي در نظر گرفته شده است و ممانعت اجرايي براي شركت‌هاي هواپيمايي ايجاد نخواهد شد.
  كاپيتان پهلواني از شركت‌هاي هواپيمايي خواست:‌ظرف يك هفته نقطه نظرات كارشناسي خود را به سازمان هواپيمايي كشوري ارائه كنند تا پس از جمع بندي نهايي و آخرين تصميم گيري با همكاري شركت‌هاي هواپيمايي در نيمه دوم امسال اجرايي شدن عمليات رتبه بندي شركت‌هاي هواپيمايي آغاز شود.
  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ May 15th, 2012 در ساعت 14:04:51

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  IR Blue SKY (May 15th, 2012), Mahan (May 15th, 2012), عبدالاحد (June 23rd, 2012)

??????? ?????

 1. ????: 1
  ????? ?????: October 24th, 2011, 23:00:38
 2. ????: 0
  ????? ?????: October 16th, 2011, 14:37:35
 3. ????: 0
  ????? ?????: December 8th, 2009, 17:35:16
 4. ????: 1
  ????? ?????: January 2nd, 2008, 09:52:07

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0