برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? دولت هنگ كنگ با ساخت باند سوم فرودگاه هنگ كنگ موافقت كرد

  دولت هنگ كنگ با هدف كمك به توسعه هر چه بيشتر فرودگاه بين المللي هنك كنگ با طراحي و ساخت باند سوم اين فرودگاه موافقت كرد.

  به گزارش نشريه رسمي اتحاديه بين المللي فرودگاه ها، با توجه افزايش پروازها پس از ساخت باند سوم و افزايش آلودگي هاي زيست محيطي، دولت هنگ كنگ با توصيه كارشناسان اين فرودگاه براي راه اندازي سامانه سنجش تاثيرات زيست محيطي نيز موافقت كرد.

  "ماروين چيونگ"، رئيس فرودگاه هنگ كنگ، در اين خصوص گفت: در صورتي كه بخواهيم جايگاه فرودگاه بين المللي هنگ كنگ را به عنوان هاب بار و مسافر جنوب شرق آسيا حفظ كنيم، ساخت باند سوم امري ضروري به نظر مي رسد.

  وي در عين حال تصريح كرد: طراحي و اجراي زير ساخت هاي فرودگاهي كاري بسيار مشكل و پيچيده است كه عنصر زمان در آن نقشي حياتي دارد.

  چيونگ جلب نظر موافق دولت را يكي از مهم ترين مراحل كار دانست و گفت: متعاقب دريافت رسمي نظر دولت، طراحي و ساخت باند سوم را به سرعت آغاز خواهيم كرد.

  "استنلي هيوي"، مدير اجرايي فرودگاه، نيز با اشاره به دشواري هاي ساخت باند جديد گفت: بي شك، كار ساخت باند سوم بسيار دشوار است و ما هم سختي هاي كار را به هيچ عنوان دست كم نمي گيريم، ولي ما به كار خود متعهديم و به شركاي خود در فرودگاه اطمينان مي دهيم كار طراحي و ساخت باند سوم، مانند ساير اقدامات عمراني فرودگاه، با دقت و شفافيت تمام و به صورت كاملا حرفه اي اجرا شود.


  منبع
  #1 ارسال شده در تاريخ June 10th, 2012 در ساعت 20:45:31

 2. The Following 4 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 10th, 2012), Mahan (June 10th, 2012), mobinall (June 11th, 2012), سجیل (June 10th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0