برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? آخرین جزئیات از قیمت‌ جدید بلیت هواپیما

  ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در زمینه حمل و نقل جاده‌ای، هوایی و ریلی با توجه به اینکه افزایش نرخ سوخت در هزینه شرکت‌های حمل ونقل تاثیر می‌گذارد، گفت‌: تلاش کردیم گزینه‌های مختلف بلیت به ویژه قیمت بلیت هواپیما متناسب با قیمت سوخت و تورم محاسبه کنیم‌.

  شهریار افندی‌زاده درباره بلیت هواپیما گفت‌: در بخش هوایی با توجه به گزینه‌های مختلف قیمت سوخت، نرخ بلیت مشخص شده است و براین اساس قیمت بلیت هواپیما در ساعات غیر اوج که از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ بعدازظهر و از ۲۱ تا ۶ صبح است نسبت به ساعت اوج که از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح و ۱۷ تا ۲۱ و روزهای تعطیل است، ۱۵ درصد کمتر تعیین شده است.

  ‌نماینده تام الاختیار وزارت راه و شهرسازی در ستاد هدفمندی یارانه‌ها گفت‌: این کاهش قیمت به این دلیل است که افرادی که به منظور تفریح اقدام به مسافرت می‌کنند در ساعات غیر اوج بتوانند با هزینه کمتر اقدام به مسافرت کنند‌. ‌

  وی با اشاره به اینکه قیمت بلیت تمامی بخش‌های هوایی، ریلی و جاده‌ای با توجه به افزایش تورم، مسافر، حمل ونقل کالا و براساس تجربیات از مرحله اول هدفمندی یارانه‌ها تعیین می‌کنیم، درباره بخش جاده‌ای گفت‌: بیشترین مصرف سوخت در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای سوخت گازوییل است که براین اساس اتوبوس‌ها و مینی بوس‌ها از گازوییل و اتومبیل‌های سواری برون شهری از بنزین استفاده می‌کنند که متناسب با افزایش قیمت سوخت افزایش نرخ مسافر و جابجایی کالا در این ناوگان را بررسی کرده ایم‌.

  رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای افزود‌: پیشنهاد خود را به ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده‌ایم که پیشنهادهای مذکور قیمت بلیت تمامی ناوگان به تایید ستاد هدفمندی یارانه‌ها رسیده است و منتظر ابلاغ این قیمت‌ها همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها هستیم‌.

  افندی‌زاده تصریح کرد‌: افزایش قیمت سوخت تاثیر زیادی در قیمت تمام شده کالا‌ها و عرضه آن به دست مصرف کننده ندارد.

  وی درباره تاثیر قیمت بلیت تمامی ناوگان در بخش مسافری گفت‌: در بخش مسافری هم معمولا به دلیل اینکه مسافرت‌ها در فواصل طولانی اتفاق می‌افتد تاثیر چندانی در هزینه‌های زندگی مردم ندارد‌.

  افندی‌زاده درباره تعیین قیمت بلیت در بخش ریلی نیز گفت: قیمت بلیت در این بخش متناسب با افزایش قیمت گازوییل در سناریوهای مختلف بررسی شده است.

  نماینده تام الاختیار وزارت راه و شهرسازی در ستاد هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: تعیین قیمت‌های پیشنهادی بلیت در تمامی ناوگان متناسب با تصمیم نهایی ستاد هدفمندی یارانه‌ها و ابلاغ در زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان خاطرنشان کرد‌: تلاش کرده‌ایم قیمت بلیت‌ها را متناسب با افزایش تورم، مسافر، کالا و براساس تجربیات فاز اول هدفمندی یارانه‌ها تعیین کنیم‌.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 11th, 2012 در ساعت 22:34:47

 2. The Following 9 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  att89 (June 12th, 2012), Dream Bird (June 11th, 2012), HOSJAN78 (June 12th, 2012), IR Blue SKY (June 11th, 2012), miladjoon (June 12th, 2012), Mohammadme (June 11th, 2012), mona (June 11th, 2012), Persian Tom Cat (June 11th, 2012), YASHAR A&P (June 11th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0