برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? لزوم تدوین برنامه ملی امنیت هواپیمایی کشوری‌

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، کاپیتان پهلوانی به‌روز رسانی دانش امنیت هواپیمایی، شناخت ضرورت ها در جهت ارتقا امنیت و ایمنی هواپیمایی، تلاش در جهت بالابردن فرهنگ امنیت در صنعت و ایجاد همگرایی در جهت رفع شکاف‌ها و اختلالات موجود با توجه به پیچیدگی‌های ساختار صنعت هواپیمایی را از جمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

  وی همچنین ایجاد بستر مناسب و همگرایی میان تمامی بخش‌های مرتبط با امنیت هوایی کشور و تشریح اهمیت و تبیین امنیت هوایی در صنعت هوانوردی را از دیگر اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

  وی یادآور شد: وجود پیچیدگی در این صنعت عامل مداخله کننده در تبادل امنیت هوایی تمام کشورهای دنیا است.

  پهلوانی اظهار داشت: این سازمان از ساختار سازمان ملل متحد است و وظیفه اصلی آن تهیه و تدوین دستورالعمل‌ها، رویه‌ها و انکس‌ها و نیز تغییر و به روز رسانی آن بر اساس مقتضیات به منظور ایجاد فضای ایمن برای مسافرت‌های داخلی کشورها به شمار می‌رود.

  وی ادامه داد: در این راستا سازمان‌های هواپیمایی کشورهای جهان در جایگاه سازمان‌های ملی، تابع ایکائو هستند و شاکله تمامی مصوبات ایکائو ایجاد فضای مناسب امنیتی است.

  معاون وزیر راه وشهرسازی مجمع عمومی، شوراها و نیز کمیسیون های هوانوردی را سه رکن اصلی سازمان جهانی ایکائو برشمرد که تهیه و تنظیم انکس‌ها بر عهده کمیسیون‌های این سازمان به شمار می‌رود.

  وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های مدون توسط ایکائو تهیه و تدوین انکس 17 بعد از دهه 1974 است که تاکنون 12 بار به روزرسانی شده است و محوریت آن موارد امنیتی پرواز است که در سندی اجرایی به شماره 8973 موارد اجرایی به تمامی کشورهایی که عضو این سازمان هستند به منظور اجرا ارسال شده است.‌

  پهلوانی رعایت اصول مدون این انکس را برقراری ایمنی پرواز در بعد حفاظتی و امنیتی دانست.

  وی اظهار داشت: با رعایت این اصول در آینده با حداقل ضایعات و پیامد روبرو خواهیم بود چرا که این انکس شالوده‌ای از مجموعه هرم سازمان ملل متحد، سازمان جهانی ایکائو به عنوان مدیریت مجموعه و سازمان های هواپیمایی کشورهای جهان به عنوان متولیان این امر در هر کشور است.

  وی گفت: با توجه به اینکه سازمان هواپیمایی کشوری بعنوان متولی اصلی در زمینه تامین فضای مناسب امنیتی است، این سند متضمن پیش بینی‌های متعدد و تقویت ساختار پارامترهای در نظر گرفته شده است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی به بازرسی های جهانی از بخش امنیت هوایی اشاره کرد و گفت: قبل از انجام بازرسی‌های جهانی، بازرسان داخلی به شناسایی نقاط منفی و رفع نواقص در این بخش، پرداختند.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 12th, 2012 در ساعت 21:50:29

 2. The Following 3 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 12th, 2012), mona (June 13th, 2012), YASHAR A&P (June 12th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0