برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Phoenix80 ?????? ??
  Phoenix80
  هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
  September 2007
  336
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 98 Times in 54 Posts

  ??? ??? خط پرواز ایران – ونزوئلا متوقف شد

  خط پرواز ایران – ونزوئلا متوقف شد

  سایت حکومتی فردا: دولت ونزوئلا اتومبیل های سمندی را که خط تولید آن ها توسط ایران تاسیس شده بود را اجازه شماره گذاری نداده است.

  اخیرا دولت ونزوئلا در حالی از شماره گذاری سمندهای ایرانی خودداری کرده است که چند صد دستگاه از این نوع اتومبیل هم اکنون در پارکینگ های کارخانه تولید سمند این کشور بدون استفاده مانده است.

  همچنین شنیده شده است اتومبیل سمند سفارشی ساخت ایران که به دختر رئیس جمهور این کشور هدیه داده شده بود با بی احترامی وی مواجه شده و این اتومبیل بدون استفاده رها شده است.

  اخیرا نیز خط پرواز ایران – ونزوئلا نیز که بعد از دیدار محمود احمدی نژاد با هوگو چاوز راه اندازی شده بود، به دلیل عدم توجیه اقتصادی بعد از تنها چند پرواز با تعداد مسافر بسیار کم متوقف شد.

  http://www.iranpressnews.com/source/033152.htm
  #1 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2007 در ساعت 18:09:11

 2. Mahan ?????? ??
  Mahan

  رئیس سایت
  August 2007
  دبی
  2,716
  تعداد تشکر : 10,099
  Thanked 8,421 Times in 1,306 Posts

  ??? ??? RE: خط پرواز ایران – ونزوئلا متوقف شد

  یک مقام مسئول در وزارت خارجه در واکنش به خبر فردا مبنی بر عدم استقبال از سمند ایرانی در ونزوئلا توضیحاتی ارائه کرد.

  به گزارش فردا، این مقام مسئول با بیان اینکه تاکنون صدها سمند ایرانی در این کشور به فروش رفته و مورد استفاده قرار می گیرد و افزود : تنها تعداد محدودی از این سمندها به دلیل تمایل طرف ایرانی به استفاده از تعرفه ترجیحی منتظر شماره گذاری است.

  این مقام آگاه همچنین در مورد عدم استفاده دختر چاوز از سمند اهدایی سید محمد خاتمی به هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا گفت : این خودرو که آن زمان توسط چاوز مورد استفاده قرار گرفت اکنون نیز مورد استفاده قرار می گیرد و خودروی محبوب خانواده چاوز می باشد.

  وی همچنین درباره خبر لغو پروازهای مستقیم ایران به کاراکاس پاتخت ونزوئلا افزود : این پرواز ها لغو نشده است و اکنون با ظرفیت کامل مورد استفاده قرار می گیرد. وی در این زمینه افزود : به علت وجود سیل متقاضیان سفر به ونزوئلا بلیط های این پرواز از ماه ها قبل به فروش می رسد.

  این منبع آگاه استقبال اعراب را در سوریه عامل سودآوری این پرواز دانست. وی عدم توانایی سوری ها را در برقراری پرواز مستقیم به ونزوئلا عامل همکاری طرف ایرانی و ونزوئلایی برای برقراری این پرواز دانست.
  گفتنی است پرواز تهران ، کاراکاس پروازی دوسره می باشد و آن را ایرلاین کونویاسا هواپیمایی ونزوئلا مدیریت می کند..

  این مقام مسئول همچنین اخبر منتشره در رسانه های کشور مبنی بر شکست چاوز برای کسب ریاست جمهوری مادام العمر در ونزوئلا را اشتباه خواند و افزود : نوع انتشار این خبر در رسانه های کشور اشتباه محض بود و اصلا چاوز تلاشی برای ریاست جمهوری مادام العمر نداشت .

  وی در این زمینه افزود : انتخابات اخیر در ونزوئلا برای برداشتن محدودیت تعداد دفعات مجاز برای کاندیداتوری افراد در انتخابات ریاست جمهوری بود که البته رای نیاورد.

  گفتنی است در ونزوئلا نیز مانند ایران افراد تنها برای دو دوره متوالی می توانند به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند..

  [size=x-small]منبع: www.fardanews.com
  لینک اصلی[/size]
  #2 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2007 در ساعت 18:20:17

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0