برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? خط هوایی ارزروم - تبریز دایر شد
  همگام با گسترش مناسبات اقتصادی ، تجاری و گردشگری ایران و تركیه، ایجاد خطوط هوایی بین دو كشور نیز رو به افزایش است و به دنبال گشایش مسیر تهران – آنكارای ماهان ایر، خط تبریز – ارزروم شركت هواپیمایی تركیش ایر نیز از امروز جمعه افتتاح شد.  به گزارش ایرنا، مركز مشاوره مطبوعاتی شركت هوایی 'آناتولی جت' به عنوان زیر مجموعه شركت هواپیمایی تركیه در پی تماس خبرنگار ایرنا در آنكارا ضمن اعلام این خبر افزود: این پروازها در طول ماه های تابستان به طور متقابل بین ارزروم بزرگترین شهر منطقه شرق تركیه با تبریز به عنوان یكی از مهم ترین شهرهای ایران كه در تولیدات صنعتی سهم بزرگی دارد، دایر خواهد بود.

  مدیریت شركت هواپیمایی تركیه براین باور است كه برقراری این خط هوایی برای كارآفرینان دو كشور و به ویژه برای دانشجویان ایرانی كه در تركیه تحصیل می كنند، گزینه و تسهیلات خوبی خواهد بود.

  حركت هواپیمای آناتولی جت از ارزروم در روزهای دوشنبه ساعت دو بامداد به وقت محلی و 3:30 دقیقه به وقت تهران و ورود به فرودگاه تبریز ساعت 4:40 به وقت تركیه و شش و 10 دقیقه بامداد به وقت ایران خواهد بود.

  ساعت پرواز از تبریز به ارزروم نیز در روزهای دوشنبه ساعت هفت و 35 دقیقه به وقت تهران و شش و پنج دقیقه به وقت تركیه خواهد بود.

  ساعت پروازهای روز جمعه در ماه ژوئیه بعدا اعلام خواهد شد.

  بنابر اعلام این مركز در طول ماه ژوئیه هفته ای دو پرواز بین تبریز و ارزروم در روزهای دوشنبه و جمعه دایر خواهد شد و با برقراری ارتباط سریع مسافران با آنكارا و فرودگاه صبیحا گوكچن استانبول ( بخش آسیایی استانبول) توسط آناتولی جت، نقش پلی ارتباطی بین ایران با اكثر نقاط تركیه را فراهم خواهد كرد.

  با افتتاح این خط پروازهای متقابل بین ایران و تركیه هفته ای به 30 پرواز افزایش خواهد یافت.

  هفته گذشته نیز شركت ماهان ایر ایران خط بین تهران و آنكارا را دایر كرد.

  ' رجب آكداغ ' وزیر بهداشت تركیه به همراه پنج تن ازنمایندگان مجلس ،استاندار و شهردار ارزروم، مقامات محلی و بازرگانان و كارآفرینان تركیه برای شركت درسومین همایش بین المللی كارآفرینان و بازرگانان جاده ابریشم كه قرار است از فردا در تبریز افتتاح شود، در نخستین پرواز از فرودگاه ارزروم به تبریز حضور داشت.

  دراین همایش مقامات دولتی و بازرگانان و كارآفرینانی از 22 كشور در مسیر جاده تاریخی ابریشم شركت می كنند.

  دومین همایش بین المللی بازرگانان جاده ابریشم سال گذشته در استانبول برگزار شده بود.

  رجب آكداغ كه خود نماینده مردم ارزروم در مجلس ملی تركیه است با همراهان با اولین پرواز شركت هواپیمایی' آناتولی جت'وابسته به شركت هواپیمایی تركیه (تركیش ایر) در مسیر ارزروم – تبریز عازم جمهوری اسلامی ایران شدند.

  به مناسبت افتتاح این خط كه باهمكاری شركت هواپیمایی تركیه و شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در راستای توسعه همكاریهای هوانوردی غیرنظامی بین دوكشور صورت می گیرد، مراسمی در فرودگاه ارزروم با حضور رجب آكداغ، استاندار و شهردار ارزروم، نمایندگان مجلس و سركنسول جمهوری اسلامی ایران در این شهر برگزار شد.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 22nd, 2012 در ساعت 22:31:08

 2. The Following User Says Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 22nd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0