برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? حاشیه یك نشست/ كسبه گرانفروش آبروی فرودگاه ها را می برند
  نشست خبری مدیرعامل شركت مادرتخصصی فرودگاه های كشور با حاشیه هایی همراه بود ، از جمله در مورد موضوع قیمت های خودسرانه برخی فروشنده ها در حریم فرودگاه ها، كه وی گفت: كسبه گرانفروش آبروی فرودگاه ها را می برند.  ** محمود رسولی نژاد روز دوشنبه در نخستین نشست مطبوعاتی خود در سمت مذكور اظهار داشت : بنده 25 سال قبل پیشینه رسانه ای داشتم و با مشكلاتی دست به گریبان بودم و خبرنگاری روحیه ای جسور و انرژی جوانی را طلب می كند .

  ** مدیرعامل شركت فرودگاه ها از اصحاب رسانه استمداد طلبید تا در خصوص مطالبات 170 میلیارد تومانی این شركت از شركت های هواپیمایی اقدام به اطلاع رسانی لازم كنند تا بدین وسیله بدهكاران حقوق مردم را به بیت المال مسترد نمایند .

  ** حضور 30 نفر خبرنگار و عكاس نشانه استقبال اصحاب رسانه از این مراسم بود و پذیرایی میوه وچای به شكل سلف سرویس از دیگر نكات این نشست بود .

  ** مدیرعامل شركت فرودگاه ها این راهم گفت: متولی پاركینگ فرودگاه امام خمینی (ره) مدتی است به دنبال افزایش هشت درصدی هزینه پارك خودروها در این فرودگاه است ، اما همچنان با بخشدار و فرماندار رباط كریم به عنوان مراجع ذیربط در حال نشست و برخاست است در عین حال تعرفه هزینه پارك خودرو در فرودگاه ها براساس نرخهای سازمان حمایت تعیین می شود .

  ** رسولی نژاد درخصوص زمان انتقال پروازهای زیارتی به فرودگاه امام خمینی (ره ) اظهار داشت : هنگامی كه مترو فرودگاه آماده شد ، امكان این انتقال فراهم خواهد شد ، درغیر این صورت مسافران شهرستانی برای عزیمت به این فرودگاه باید هزینه سنگین كرایه تاكسی را متقبل شوند .

  ** وی در ارتباط با برنامه تكمیل مراحل دو و سه فرودگاه امام خمینی (ره ) گفت: رسانه ها تا مهرماه تحمل كنند تا برنامه ها و سرمایه گذار مربوط تكلیفش روشن شود ، آنگاه موضوع رسانه ای خواهد شد .

  **‌رسولی نژاد زودتر از برخی اصحاب رسانه در جایگاه پاسخگویی حاضر شده بود و پس از گذشت 20 دقیقه از ساعت 10 صبح كه زمان شروع برنامه بود ، خطاب به مدیر روابط عمومی شركت فرودگاه ها گفت : 20 دقیقه تاخیر كافی است و برنامه را آغاز كنید.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 26th, 2012 در ساعت 17:31:43

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  A-2727 (June 26th, 2012), IR Blue SKY (June 26th, 2012), Mohammadme (June 26th, 2012)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: February 20th, 2012, 14:01:35
 2. ????: 0
  ????? ?????: November 9th, 2011, 17:12:27
 3. ????: 0
  ????? ?????: January 24th, 2008, 20:45:06

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0