برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? تخفیف 100 میلیارد تومانی به ایرلاین‌‌ها برای یک سال تعرفه فرودگاهی

  مدیر عامل شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌های کشور گفت: سال گذشته این شرکت بیش از 100 میلیارد تومان به شرکت‌های هواپیمایی بابت ‌تعرفه‌‌های فرودگاهی تخفیف داده است.

  محمود رسولی‌ نژاد درباره افزایش نرخ تعرفه‌های فرودگاهی (کاهش تخفیف تعرفه‌‌های فرودگاهی) اظهار داشت: دولت خدمات تکلیفی برعهده شرکت فرودگاه‌ها قرار داده است؛ در این راستا هم‌اکنون که قانون هدفمندی یارانه‌ها اجرا شده به دنبال آن هستیم که این بارهای تکلیفی از روی دوش شرکت برداشته شود.

  وی با اشاره به اینکه در این باره مقاومت‌هایی وجود دارد، اظهار داشت: سال گذشته شرکت فرودگاه‌های کشور بیش از 100 میلیارد تومان بابت تخفیف تعرفه‌هایی که شرکت‌های هواپیمایی پرداخت می‌کنند، هزینه کرده است یعنی شرکت 100 میلیارد تومان تخفیف بابت تعرفه‌های فرودگاهی داده است.

  مدیر عامل شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌های کشور افزود: حتی انجام یک پرواز در فرودگاهی کوچک نظیر بندر لنگه، سالانه حدود 500 الی 600 میلیون تومان هزینه بابت نیروی انسانی و هزینه‌های فرودگاهی، دارد و این در حالی است که کل درآمد فرودگاه در طول سال 20 میلیون تومان نیست.

  رسولی‌نژاد خاطرنشان کرد: بابت نشست و برخاست در فرودگاه‌ها عوارض فرودگاهی دریافت می‌شود، در برخی فرود‌گاه‌‌های کوچک یا محروم درآمد فرودگاه‌ از این پرواز به 25 هزار تومان هم نمی‌رسد؛ عدد واقعی ما 100 هزار تومان است اما شرکت فرودگاه‌ها تا 75 درصد در مناطق محروم عوارض فرودگاهی به پروازها تخفیف می‌دهد.

  وی یادآور شد: در همین راستا درخواستی به دولت ارائه دادیم که این تخفیف‌ها را طی مصوبه‌ای برای شرکت فرودگاه‌ها کاهش دهد، اما دولت هنوز این موضوع را تصویب نکرده است که در صورت تصویب تغییراتی در درآمد شرکت فرودگاه‌ها ایجاد خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور خاطرنشان کرد: در تمامی فرودگاه‌های کشور براساس مصوبه، تخفیف‌هایی در قبال تعرفه‌های فرودگاهی شرکت‌های هواپیمایی ارائه می‌شود که به دنبال آن هستیم این تخفیف‌ها را به صفر برسانیم، اما این امر نیازمند مصوبه و همکاری سازمان نظارت بر قیمت‌گذاری‌ها است که در این باره پیگیری‌های لازم انجام شده است.

  وی با اشاره به اینکه دولت با حذف کامل تخفیف‌ها تعرفه‌ها موافقت نکرده است، تصریح کرد: نظر دولت این است که پروازهایی که به مناطق محروم می‌رود باید مشمول تخفیفاتی شود تا شرکت‌ها ترغیب شوند در مناطق محروم پرواز کنند که این امر از طریق همکاری سایر ارگان‌های دست‌اندرکار در حال انجام است.

  رسولی ‌نژاد افزود: البته در این راستا با مشکلاتی مواجه هستیم؛ بدین مضمون که تخفیف را ارائه می‌دهیم اما همان مبلغ با احتساب تخفیف را نیز دریافت نمی‌کنیم و در موعد مقرر پرداخت نمی‌شود.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با اشاره به اینکه دولت تاکنون یک ریال بابت تخفیفات تعرفه‌ای فرودگاهی به عنوان یارانه به شرکت پرداخت نکرده است، گفت: البته سال گذشته پس از پیگیری‌ های زیاد دولت قول داد 5 میلیارد تومان یارانه به شرکت فرودگاه‌های کشور اختصاص دهد که هنوز وصول نشده است.

  رسولی نژاد ضمن اشاره به اینکه در وصول مطالبات از شرکت‌های هواپیمایی نیز به اهداف موردنظر نرسیده‌ایم، افزود: سال گذشته 145 میلیارد تومان مطالبات معوق از ایرلاین‌ها داشتیم که امسال به 170 میلیارد تومان افزایش یافته است.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور افزود: مقرر شده است بدهی شرکت‌های هواپیمایی تا قبل از سال 91 به صورت تقسیط پرداخت شود و ایرلاین‌ها بدهی خود را در سال 91 به صورت نقدی پرداخت کنند.

  تین نیوز

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ July 1st, 2012 در ساعت 12:37:29

 2. The Following 2 Users Say Thank You to abasfb For This Useful Post:

  Mohammadme (July 1st, 2012), omidair (July 1st, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0