برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به خارج از شهر طی ۱۵ سال آینده

  فروگاه هاشمی‌نژاد مشهد جزو فرودگا‌های بزرگ است و انتقال آن به راحتی انجام نمی‌گیرد/ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان ساختمان، باند و دستگاه در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد وجود دارد که بعضی از این امکانات قابل انتقال نیست.


  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه طرح انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به خارج از محدوده شهر جزء طرح‌های ضروری است، گفت: براساس مصوبات يكصدمین سفر هیات دولت به خراسان، مقرر شد شرکت فرودگاه‌های کشور طرح امکان انتقال این فرودگاه به خارج از محدوده شهر را بررسی کند.


  محمود رسولی‌نژاد با اشاره به اینکه ظرف سه ماه آینده شرکت فرودگاه‌های کشور مکان‌یابی این طرح را اعلام می‌کند گفت: طرح انتقال این فرودگاه به اطراف شهر ۱۵ تا ۲۰ سال طول می‌کشد.


  وی با بیان اینکه برای انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد باید زمین تفکیک و حصار کشی شود، گفت: حدود ۴۰۰ میلیارد تومان ساختمان، باند و دستگاه در فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد مشهد وجود دارد که بعضی از این امکانات قابل انتقال نیست.


  رسولی‌نژاد درباره دلیل انتقال این فرودگاه به محدوده شهر گفت: مانند بسیاری از فرودگاه‌های کشور که در داخل شهر هستند این فرودگاه نیز به دلیل اینکه در اطراف آن منطقه مسکونی و بیمارستان وجود دارد باید به خارج از شهر انتقال یابد که مطالعات این طرح باید به زودی آغاز شود.


  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد از فرودگا‌های بزرگ است و انتقال آن به راحتی انجام نمی‌گیرد، تصریح کرد: طرح انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به اطراف شهر جزء طرح‌های ضروری دولت است و طی ۱۵ تا ۲۰ سال آینده عملیات انتقال آن صورت می‌پذیرد.


  وی گفت: با توجه به اینکه هم استانداری و هم شرکت فرودگاه‌های کشور دولتی هستند مشکلی برای انتقال این طرح و توافقات به وجود نمی‌آید.
  مرجع : خبرگزاری ايلنا
  #1 ارسال شده در تاريخ July 11th, 2012 در ساعت 04:03:25

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  Captain Mostafavi (July 11th, 2012), Dream Bird (July 11th, 2012), mobinall (July 11th, 2012), Mohammadme (July 11th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0