برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? هشدار سازمان هواپیمایی كشوری بر صدور بلیت پروازهای داخلی به زبان فارسی
  مدیر كل نظارت بر فرودگاه ها، شركت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری از ابلاغ اتمام حجت این سازمان مبنی بر درج بلیت های الكترونیكی پروازهای داخلی به زبان فارسی به تمامی شركت های هواپیمایی داخلی و دفاتر خدمات مسافرت هوایی خبر داد.  به گزارش ایرنا به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، 'مراد اسماعیلی'‌ افزود: در فصل دوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اصول 15 و 17 فارسی بودن زبان و خط رسمی كشور، همچنین مبنای كار ادارات دولتی بر تاریخ هجری شمسی تصریح شده است.

  وی گفت: به موجب این قانون 'تعیین حدود مسئولیت شركت های هواپیمایی ایران در پروازهای داخل كشور مصوب 1364'، مسولیت شركت های هواپیمایی ایرانی در مورد حمل و نقل مسافر و بار در پروازهای داخلی در حدود مسئولیت مقرر در پروازهای بین المللی مذكور در كنوانسیون ورشو و پروتكل اصلاحی آن (امضا شده در لاهه) در نظر گرفته شده است.

  به گفته وی، این كنوانسیون به منظور یكسان كردن مقررات حمل و نقل هوایی بین المللی منعقده شده است.

  اسماعیلی اظهار داشت: با استناد به قوانین فوق الذكر و ابلاغ بخشنامه سازمان هواپیمایی كشوری دفاتر فروش هر یك از شركت های هواپیمایی داخلی و دفاتر خدمات مسافرت هوایی ملزم هستند، تمامی اسناد حمل و نقل هوایی مسافر اعم از بلیت های اینترنتی و یا الكترونیكی را برای هموطنان ایرانی به زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی صادر و ارائه كنند و استفاده از زبان و یا خط دیگر انتخابی است.
  #1 ارسال شده در تاريخ July 16th, 2012 در ساعت 11:51:16

 2. The Following 6 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  Captain Mostafavi (July 16th, 2012), IR Blue SKY (July 16th, 2012), IRIAF F-14A (July 16th, 2012), Mohammadme (July 16th, 2012), Nima Amini (July 16th, 2012), pakradm (July 16th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0