برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? برنامه ریزی برای مقابله با تاخیر پروازها

  معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی كشوری گفت: كارهای مربوط به مقابله با تاخیرهای پروازی از سوی این سازمان انجام شده و با برنامه ریزی های لازم ،زیر ساختهای مواجه با این موضوع فراهم آمده است .  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، حمید رضا پهلوانی روز چهارشنبه در آئین سالروز تصویب قانون تاسیس سازمان هواپیمایی كشوری در سالن اجتماعات كوی كاركنان گمرك اظهار امیدواری كرد : فضای ایمن كشور در بخش هوایی از ثبات لازم برخوردار باشد .

  وی از شكل گیری مسیر های كوتاه پروازی بین المللی در آینده خبرداد و گفت : اكنون در این ارتباط با عوامل مربوطه در حال هماهنگی هستیم .

  رئیس سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: اكنون هواپیماهای موجود به طور دائمی مورد بازبینی و بازرسی عوامل فنی و متخصصان داخلی صنعت قرار می گیرد ، تا امكان برقراری سفرهای ایمن فراهم شود .

  وی كسب رتبه نخست در تجهیز و اخذ گواهینامه( RVSM) در منطقه خاورمیانه را كه به عنوان طرحی برای بهبود ترافیك هوایی است ،یك گام مهم از سوی دست اندركاران این صنعت برشمرد.

  به گفته پهلوانی ، سیاست های ایمنی و فاكتورهای استاندارد صنعت هوایی تحت تاثیر مسائل سیاسی قرار گرفته كه اكنون سازمان بین المللی هواپیمایی (ایكائو ) از آن متاثراست.

  رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با بیان اینكه سازمان هواپیمایی هر كشور نماینده رسمی ایكائو محسوب می شود ،گفت : این سازمان وظیفه دارد تا نظارت بر فضای ایمن و مطمئن ناوگان باری و مسافری تجاری را براساس رعایت قوانین مندرج در آنكس‌های بین‌المللی انجام دهد .

  RVSM یكی از طرحهای مهم پروازی برای بهبود ترافیك هوایی است كه از ابتدای سال 2000 به طور جدی و فراگیر درفضای پروازی اكثر كشورهای عضو ایكائو (سازمان بین المللی هواپیمایی) از جمله جمهوری اسلامی ایران به اجرا درآمده است .
  #1 ارسال شده در تاريخ July 18th, 2012 در ساعت 17:54:45

 2. The Following User Says Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  IR Blue SKY (July 18th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0