برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? مسیرهای پروازی کوتاه‌تر بین‌المللی شکل‌ می‌گیرد
  معاون وزیر راه و شهرسازی:
  مسیرهای پروازی کوتاه‌تر بین‌المللی شکل‌ می‌گیرد

  خبرگزاری فارس: رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه مسیرهای پروازی کوتاه‌تر بین‌المللی در حال شکل‌گیری است، گفت: دیدگاه‌ها و گرایشات سیاسی دست‌اندرکاران ایکائو،منشور و اهداف سازمان بین‌المللی هواپیمایی کشوری را زیرسؤال برده است.
  به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا پهلوانی در مراسم سال‌روز تصویب قانون تأسیس سازمان هواپیمایی کشور اظهار داشت: روز و شبی از صنعت نمی‌گذرد مگر آنکه هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی کشور مورد بازبینی و بازرسی فنی و عملیاتی متخصصان داخل صنعت قرار گیرند.

  وی با تأکید بر اینکه امیدواریم فضای ایمن کشور در بخش هوایی دارای ثبات باشد، اظهار داشت: در سازمان کارهای مرتبط با مقابله با تأخیرات پروازها انجام گرفته است و در این راستا زیرساخت‌های مخابره آماده است و هماهنگی‌های لازم برای عدم ایجاد ناهنجاری با مجموعه‌های مرتبط نظیر شرکت فرودگاه‌های کشور به عمل آمده است.

  معاون وزیر راه وشهرسازی اضافه کرد: همچنین مسیرهای پروازی کوتاه‌تر بین‌المللی در حال شکل‌گیری است که در این راستا با عوامل مربوطه در حال هماهنگی هستیم.

  رئیس سازمان هواپیمایی خاطرنشان کرد: سازمان هواپیمایی هر کشور نماینده رسمی ایکائو در آن کشور است، ضمن آنکه حوزه‌دار نظارت بر فضای ایمن و مطمئن ناوگان باری و مسافری تجاری براساس رعایت قوانین مندرج در آنکس‌های بین‌المللی است.

  پهلوانی یادآور شد: در حال حاضر سیاست‌های ایمنی و پارامترهای استاندارد در صنعت متأسفانه تابعیت سیاسی پیدا کرده است و با وجود پیگیری‌های نمایندگان سازمان در ایکائو، محکومیت اعمال سیاست‌های مغرضانه حکام سیاسی بر عرصه ناوگان تجاری و غیرنظامی به طور جدی پیگیری نشده است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: ایکائو و گرایشات سیاسی اصل منشور و اهداف ایکائو را زیر سؤال برده است.
  #1 ارسال شده در تاريخ July 20th, 2012 در ساعت 16:15:11

 2. The Following 2 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  IR Blue SKY (July 20th, 2012), IRIAF F-14A (July 20th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0