برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? زیان دهی ایرفرانس همچنان ادامه دارد

  شركت هواپیمایی مشترك 'ایرفرانس' و ' ك ال ام ' هلند در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نیز همچنان با ضرر و زیان مالی قابل توجهی را تحمل كرده اند.
  گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از آمار این شركت هواپیمایی اروپایی حاكی است كه در مدت مورد بررسی دستكم متحمل 895 میلیون یورو ضرر و زیان شده است.

  این دوشركت مهم اروپایی از چندی پیش برای كاستن از هزینه ها و حفظ رقابت پذیری خود در عرصه های بین المللی با یكدیگر ادغام شده اند.

  با این حال مسوولان این شركت امیدوارند، بتوانند در نیمه دوم سال جاری میلادی اوضاع مالی را سر و سامان داده و تا حدودی از ضرر خود بكاهند.

  این درحالی است كه ایرفرانس و ك ال ام در سه ماهه اول سال جاری میلادی نیز در مقایسه با مدت مشابه سال 2011ضرر چشمگیری را متحمل شده بودند.

  این شركت هواپیمایی مشترك اروپایی از جمله شركت های معتبر دچار مشكلات مالی است كه تلاش می كند، طرح هایی را برای ساختارسازی جدید كه ممكن است صدها نفر اخراجی از كاركنان را در سطوح مختلف به همراه داشته باشد، به اجرا بگذارد.

  این درحالی است كه سال گذشته میلادی نیز كاركنان بخش های مختلف ایرفرانس و فرودگاههای فرانسه در اعتراض به برآورده نشدن خواسته های صنفی و پایین بودن سطح دستمزدهای دریافتی خود دست به اعتصاب و تظاهرات متعددی زده و ضرر و زیان هایی را متوجه شركت و نظام فرودگاهی كردند.

  در همین حال نیز مسوولان ایرفرانس امیدوارند كه با برنامه ریزی ها و ساختاردهی جدید، بتوانند در چشم انداز سال 2015 بخش اعظمی از مشكلات جاری را برطرف كنند.

  این در حالی است كه برخی كارشناسان و صاحبنظران نیز اوضاع نابسامان حاكم بر اقتصاد جهانی بویژه حوزه یورو، افزایش روزافزون بهای سوخت در بازارهای جهانی و بی ثباتی ارزش واحدهای پولی كشورها را از جمله دلایل ضرر وزیان رسان بودن ایرفرانس عنوان می كنند.

  در چنین شرایطی مسوولان و دست اندركاران این شركت امیدوارند با اجرای برخی تدابیر از جمله بازبینی در قیمت ها و خدمات، راهبرد رقابت را حفظ كنند و همچنین تلاش می كنند تا سال 2015 حدود دو میلیارد یورو صرفه جویی مالی داشته باشند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 1st, 2012 در ساعت 00:39:45

 2. The Following 5 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Captain Mostafavi (August 1st, 2012), Dream Bird (August 1st, 2012), IR Blue SKY (August 1st, 2012), Mahan (August 1st, 2012), Mohammadme (August 2nd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0