برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? طرح كلان هواپیماهای جت 150 نفره وارد مرحله طراحی و تولید شد

  رییس دانشگاه صنعتی امیركبیر گفت: طرح كلان ملی ساخت هواپیماهای جت 150 نفره پس از عبور از مرحله امكان سنجی وارد مرحله طراحی و تولید شده است.

  دكتر 'علیرضا رهایی' روز یكشنبه یادآور شد كه كمیته راهبردی این پروژه با توجه به مصوبات شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری ( عتف ) و با حضور كارشناسان صنعت هوایی كشور تشكیل شده است .

  وی خاطرنشان كرد: بر اساس مطالعات انجام شده در افق چشم انداز، كشور به 600 فروند هواپیمای مسافربری نیاز دارد كه از این تعداد باید 270 فروند از نوع 100 تا 150 نفره باشد.

  وی افزود: حدود 70 میلیارد دلار اعتبار برای طراحی و ساخت 600 فروند هواپیما نیاز است . امسال با تلاش معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بحث انجام پروژه های كلان در كشور مطرح شده و در این زمینه 38 پروژه در كمیسیون شورای عتف به تصویب رسیده كه طرح طراحی و ساخت هواپیماهای 100 تا 150 نفره یكی از این پروژه هاست .

  رییس دانشگاه امیركبیرگفت : در اجرای طرح كلان ساحت هواپیماهای 150 نفره محققان دانشگاه های علم و صنعت و اصفهان و پارك علم و فناوری فارس همكاری دارند . در یك دهه اخیر حدود 220 پایان نامه در زمینه هواپیماهای مسافری در دانشكده هوا و فضای دانشگاه امیركبیر تدوین شده است.

  رهایی افزود : در اجرای طرح ساخت هواپیمای مسافربری 150 نفره مطالعات متمركز اولیه در چند فاز نیاز سنجی، تحلیل ماموریت و امكان سنجی از سال 90 آغاز شده و مجموع مطالعات آن در حال اجرا است.
  tinn

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2012 در ساعت 12:53:59

 2. The Following 3 Users Say Thank You to abasfb For This Useful Post:

  amin_bp (August 5th, 2012), IR Blue SKY (August 5th, 2012), IRI.AMIR (August 5th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0