برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? ایبریا در مرز ورشكستگی - كاركنان بزرگترین شركت هواپیمایی اسپانیا در فهرست اخراج قرار گرفتند

  'ایبریا' بزرگترین شركت هواپیمایی اسپانیا اعلام كرد به دلیل زیان سنگین روزانه و تشدید وخامت بحران اقتصادی این كشور، افزون بر تغییر شرایط كاری كاركنان، شمار آنان را نیز كاهش خواهد داد.  به گزارش ایرنا، برپایه بیانیه روز سه شنبه 'رافائل سانچز لوزانو' مدیر اجرایی ایبریا، 5/1میلیون یورو زیان روزانه وضعیت' اضطرار واقعی' را بر شركت حاكم كرده و برای جلوگیری از تشدید وضعیت، چاره ای جز اخراج شماری از كاركنان باقی نمانده است.

  به گفته وی، ایبریا درشش ماهه اول سال جاری 263 میلیون یورو معادل 40 درصد حقوق پرسنل خود زیان كرده است.

  با این حال، سانچز لوزانو نگفته است كه ایبریا، چه زمانی و چه تعداد از كاركنان خود را اخراج خواهد كرد.

  وی در باره تغییر شرایط كاری كاركنان ایبریا نیز توضیحی نداده است، اما انتظار می رود همگام با دولت اسپانیا كاهش شدید حقوق، افزایش كار و سن بازنشستگی را در دستور كار داشته باشد.

  بنا به گزارش ها، بزرگترین شركت هواپیمایی اسپانیا حدود 23 هزار كارمند دارد كه 16 هزار نفر كارمند زمینی هستند.

  این تصمیم در شرایطی اتخاذ می شود كه ایبریا اردیبهشت ماه گذشته نیز 20 درصد از حقوق خلبانان و كاركنان خود كاست و افزون بر آن، ساعات پرواز را افزایش داد كه اعتصاب چند روزه را در پی داشت.

  شركت هواپیمایی ایبریا با 85 سال سابقه فعالیت، یكی از قدیمی ترین شركت های هوایی جهان به شمار می رود كه از نظر تعداد مسافر، چهارمین شركت هواپیمایی اروپا است، اما اولین شركت از نظر انتقال مسافر میان اروپا و آمریكای لاتین است.

  ناوگان هوایی ایبریا بالغ بر 100 فروند هواپیما دارد كه به 76 مقصد در 48 كشور پرواز می كنند اما با احتساب شركت های تحت پوشش، به 143 مقصد خارجی و داخلی در 56 كشور پرواز می كند.

  با این حال، بحران اقتصادی از یكسو و افزایش رقابت میان شركتهای هواپیمایی جهان از سوی دیگر، موجب شده است ایبریا از سال 2007 به این سو بطور مداوم با زیاندهی و مشكلات اقتصادی روبرو باشد. این وضعیت كار را به جایی رساند كه در سال 2010 میلادی ناچار شد به ادغام خود در شركت انگلیسی بریتیش ایرویز تن دهد و در قالب 'گروه شركت های هواپیمایی بین المللی' (ایاگ)فعالیت كند.

  مدیر اجرایی ایبریا در بیانیه خود خطاب به كاركنان این شركت نوشته است كه با وجود كاهش بسیاری كه طی ماههای اخیر در هزینه ها و سرمایه گذاری ها انجام شده، اما این اقدامات كافی نیست و اگر شرایط اینگونه پیش برود، ایبریا از فشار روزافزون ناشی از بحران اقتصادی از یكسو و تشدید رقابتها میان شركتهای هواپیمایی جهان از سوی دیگر، جان بدر نخواهد برد.

  به گفته وی، بیكاری، بحران اقتصادی، كاهش درآمدها، كمبود منابع مالی و ورشكستگی شركت های وابسته اثرات منفی مستقیم و غیرمستقیمی‌ بر درآمدزایی داشته و مدیران شركت را واداشته بطور جدی به گزینه های دیگری برای دوام آن در گردونه رقابت ها فكر كنند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 9th, 2012 در ساعت 15:38:21

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (August 9th, 2012), Mohammadme (August 10th, 2012), omidair (August 9th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0