برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 3 123 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 22
dqw
  1. puryamoradi ?????? ??
    puryamoradi
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    June 2012
    اهواز
    44
    تعداد تشکر : 1

hot made made made

من دانش آموز سال دوم دبیرستان رشته ی ریاضی هستم.واقعا گیج شدم نمیدونم برای خلبان شدن چیکار کنم.از هر کی راهنمایی خواستم یه چیز گفته.خواهش می کنم اگر یه خلبان با تجربه تو انجمن هست کمکم کنه.آیا دانشگاه دولتی در داخل کشور هست که در اون درس بخونم.؟برای تحصیل در خارج از کشور باید چه کار کنم؟دوره و هزینش چی قدره؟شرایط استخدامش چطوریه؟چه سختی هایی در آینده داره؟و.... هر فرد با تجربه هر چی میدونه برام ایمیل کنه.
    این هم ایمیلمuryamoradi@yahoo.com
    #1 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 03:30:48

2. عابدین ?????? ??
    عابدین
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329
    تعداد تشکر : 211
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: made made made

??? ??? ????? ???? ???? puryamoradi ????? ??? ??
    من دانش آموز سال دوم دبیرستان رشته ی ریاضی هستم.واقعا گیج شدم نمیدونم برای خلبان شدن چیکار کنم.از هر کی راهنمایی خواستم یه چیز گفته.خواهش می کنم اگر یه خلبان با تجربه تو انجمن هست کمکم کنه.آیا دانشگاه دولتی در داخل کشور هست که در اون درس بخونم.؟برای تحصیل در خارج از کشور باید چه کار کنم؟دوره و هزینش چی قدره؟شرایط استخدامش چطوریه؟چه سختی هایی در آینده داره؟و.... هر فرد با تجربه هر چی میدونه برام ایمیل کنه.
    با اجازه اساتید خلبان.
    دوست گرامی برای خلبان شدن اگر منظورتون خلبانی در خطوط هوایی هستش باید از جیب مبارکتون هزینه گزاف 50-60 میلیون تومانی کنید.بعد از نزدیک دوسال در مراکز اموزشی (که همه شدن اموزشگاه های خلبانی خصوصی) که دارای دوره های زمینی یا همون گراند و چندین ساعت هم پرواز با استاد خلبان هستش .بعد از این دوره ها شما (دوره های ppl-cpl-ir) که به ترتیب مدرک خلبانی شخصی و خلبانی بازرگانی و الات دقیق پروازی که این ای ار برای ورودتون در دوره های تایپ یا خط ایرلاین ها هستش.که متاسفانه در کشورمون زیاد خلبان استخدام نمیکنند.یکی از دلایلش میتونه وجود خلبانان ارتشی باز نشسته باشه.خلاصه قید ارلاین رو باید بزنی.اگر بخوای قانونی وارد خط ایرلاین بشی.برای استخدامی خارج از کشور مثل ترکیش ایر مثلا کمک خلبان میگیره با 1500 ساعت پرواز .در صورتی که شما در ایران فقط 300 ساعت رو تو اون سه دوره طی کردید با 60 میلیون هزینه شخصی.(هما قبلا میگرفت دانشجو اما الان شدهخصوصی.چون مسولان میگن هزینش زیاد در میاد برای دولت)
    که اگر شما بخواهید دانشجوی خارج بشید مسلما باید چندین برابر ایران خرج کنید .البته یه مزیت فکر کنم داشته باشه و اون هم اون مرکزی که شما در اون دوره گزراندید میتونند خلبان ایر لاین تون کنند.البته بازم فکر کنم باید اقامت دایم چزی بگیرید.این رو کامل نمیدونم لطفا دوستان پیگیری کنند.
    یا مثلا در افریقا میشه رفت با همین مدرکی که از ایران گرفتید اما اونم هزینه نزدیک به 20 میلیون تومان هم میخواد.خلاصه این که خلبانی هواپیماهای مسافربری عالی هستش اما هزینه بر و سخت و اینکه در کشورمون خیلی استخدام نمیکنند چون دلیلش مشخصه .اما این شغل بسیار لذت بخش و عاشقانه هستش.

اگر هم منظورتون خلبانی هواپیماهای جنگنده کشورمون هستش(IRIAF) که باید برید ثبت نام کنید از طریق روزنامه های کثیرالانتشار یا تلویزیون فکر کنم در یکی از ماه های پاییز باشه و امتحان کتبیش هم در بهمن ماه یا اسفند میباشد.که بعد از قبولی در اون ازمون اختصاصی شما دوباره باید برید یه چندتا امتحانات مختلف پزشکی و امنیتی و ..... بدید که مراحل بسیار سختی دارد.که بعد از گزراندن اون 7 خان پزشکی یه برگه بهتون میدن که طبق علاقه سه ارگان هوایی و زمینی و دریایی رو انتخاب کرده .که اگر خلبانی جنگنده رو انتخاب کنید مراحل پزشکی بسیار بسیار سختی داره.یعنی واقعا 14 خان هستش.طبق گفته یکی از برنامه های تلویزیونی (مجله تصویری دفاع مقدس) در این مرحله پزشکی خلبانی جنگنده از هر 100 نفر 2-3 نفر برای خلبانی جنگنده پزیرفته میشن.خلاصه بسیار سخته.ولی اگر عاشقش باشی و دارای سلامتی کاملی باشی حتما پذیرفته میشی.من تمام دوره های جنگنده رو طی کردم .متاسفانه دوستان یکی مونده به اتاق اخر رد شدم.وحدود 2 ماه افسردگی حاد داشتم.جدی میگم بدون اقرار.
    البته دولت تمام هزینه های بعد از دوره پزشکی یعنی وقتی که انشاالله شدی خلبان خط جنگی (دانشجو خلبانی) پرداخت میکنه و باید حدود 30 سال در خدمت دولت و ملت عزیزت باشی .بدون حتی یک کلمه من نمیتوانم.
    خوب اینم از این.
    سوالی بود بازم هستیم.
    دوستان انجمن پربار شما هم ما رو بی نصیب نزارید.
    یاعلی.
    #2 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 10:09:39

3. The Following 4 Users Say Thank You to عابدین For This Useful Post:

ANADOLU (August 12th, 2012), Captain Mostafavi (August 12th, 2012), PILOTSAEED (August 12th, 2012)

4. PILOTSAEED ?????? ??
    PILOTSAEED

هوانورد ارشد - سرهنگ
    January 2010
    OICC/KSH
    1,541
    تعداد تشکر : 4,739
    ارسال هاي وبلاگ : 3

دوست عزيز,خلبان شدن گاو نر ميخواهد و مرد كهن تو ايران.البته بايد بهشون حق داد,با اين اوضاع ناوگان ما,نميتونند بيشتر از اين به وضع استخدامي رسيدگي كنند.
    #3 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 10:27:56

5. The Following 2 Users Say Thank You to PILOTSAEED For This Useful Post:

Captain Mostafavi (August 12th, 2012), عابدین (August 12th, 2012)

6. عابدین ?????? ??
    عابدین
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329

??? ??? ????? ???? ???? PILOTSAEED ????? ??? ??
    دوست عزيز,خلبان شدن گاو نر ميخواهد و مرد كهن تو ايران.البته بايد بهشون حق داد,با اين اوضاع ناوگان ما,نميتونند بيشتر از اين به وضع استخدامي رسيدگي كنند.
    دقیقا همین طور هستش.
    من یه پیشنهاد دارم اونم اینکه دوستان و خلبانان و کارشناسان این انجمن بایید یه موضوع در مورد بیکاری خلبانان کشور مون بزارید. و موشکافانه و بدون جنجال های مختلف به اون بپردازیم.
    خوبه؟
    #4 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 11:24:26

7. The Following User Says Thank You to عابدین For This Useful Post:

Captain Mostafavi (August 12th, 2012)

8. M Michael Watson ?????? ??
    M Michael Watson
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    January 2012
    Tehran
    200
    تعداد تشکر : 347

??? ??? ????? ???? ???? puryamoradi ????? ??? ??
    با وضع دلار که نمیتونی بری خارج...الانم که انگار 1ماهه هیچ کس پرواز نکرده گفتن بنزین نیست...از یکی از دوستان پرسیدم هزینه ی امارات چقد میشه گفت حدودا 200 میلیون میشه...الانم که ساعتی 330 تومان شده...

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن...(کوروش کبیر)
    #5 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 11:57:39

9. PILOTSAEED ?????? ??
    PILOTSAEED

هوانورد ارشد - سرهنگ
    January 2010
    OICC/KSH
    1,541

دوست عزيز هزينه هاي ساعت پرواز ,دائمي نيست و بعد از مدتي دوباره پايين مياد,البته نه به مقدار قبلش,اما خب همين طور نميمونه.
    #6 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 12:52:22

10. عابدین ?????? ??
    عابدین
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329

تا بوده ما هی شنیدیم میاد پایین.هی نیومد .الان هم یه زنگ بزنید ارتا بپرسید ببینید ساعتی چنده اموزشها.

امتحان کنید.ضرر نداره.واقعیت چیز دیگه هستش.
    #7 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 14:35:10

11. PILOTSAEED ?????? ??
    PILOTSAEED

هوانورد ارشد - سرهنگ
    January 2010
    OICC/KSH
    1,541

من به بوتيا زنگ زدم, گفت حدودا340,50 تومان شده,اما مدتي ديگه برميگرده پايين قيمتها.
    #8 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 14:46:42

12. M Michael Watson ?????? ??
    M Michael Watson
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    January 2012
    Tehran
    200
    تعداد تشکر : 347

??? ??? ????? ???? ???? عابدین ????? ??? ??
    تا بوده ما هی شنیدیم میاد پایین.هی نیومد .الان هم یه زنگ بزنید ارتا بپرسید ببینید ساعتی چنده اموزشها.

امتحان کنید.ضرر نداره.واقعیت چیز دیگه هستش.
    عابدین جان الان بخاطر کمبود بنزین پرواز نمیدن....همون 330 تومن شده...

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن...(کوروش کبیر)
    #9 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 14:50:24

13. The Following User Says Thank You to M Michael Watson For This Useful Post:

عابدین (August 12th, 2012)

14. عابدین ?????? ??
    عابدین
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329

فکر نکنم بیاد پایین.وقتی بریم ثبت نام تازه میفهمیم قیمتها چه طور محاسبه میشه برامون.فعلا در حد حرف هستش.
    #10 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2012 در ساعت 15:52:27

???? 1 ?? 3 123 ??????????

??????? ?????

1. Amazing scenes made by 747/ دو فیلم دیدنی از پرنسس آسمان ها
    ???? IR Blue SKY ?? ????? انجمن دریافت فایل
    ????: 1
    ????? ?????: March 1st, 2012, 15:20:50

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0