برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 6 ?? 6
dqw
  1. boris ?????? ??
    boris
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2012
    تهران
    15
    تعداد تشکر : 5

??? ??? راهنمایی برای طرزکار fmc ایرباس

سلام بر اساتید...دوستان خواهشا اگر کسی با طرز کار fmc ایرباس اشنا هست و کار کرده یک اموزش مقدماتی لطف کنه بزاره صواب داره بدجور کارم گیره...همه نت را شخم زدم پیدا نکردم که دقیق ادم را شیر فهم کنه اینقدر که مسیر پروازی را روی رادار مشخص کنم...ایرباس ویلکو جی پی اس نداره و باید از این استفاده کنم که اونم فقط با fmc میشه بهش مسیر داد...فقط خواهشا نفرمایید مقاله خارجی هست که خودم مقاله زیاد دارم ولی خیلی پیچیده و حرفه ای توضیح دادند یک اموزش ساده عملی میخوام...لطفا اگه کسی خودش از fmc ایرباس داره استفاده میکنه یک دنیا ممنونش میشم به من هم کمی یاد بده
    #1 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2012 در ساعت 01:43:44

2. The Following User Says Thank You to boris For This Useful Post:

pakradm (August 20th, 2012)

3. pilot 747 ?????? ??
    pilot 747
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    April 2012
    in the sky
    530
    تعداد تشکر : 2,431

??? ??? پاسخ: راهنمایی برای طرزکار fmc ایرباس

برادر از توی سایت های اشتراک فیلم مثل یوتیوب میتونی اموزش ببینی من خودم از روی یه مقاله یاد گرفتم
    البته با اف ام سی ایرباس کار نکردم ولی سوالی بود در خدمتم
    #2 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2012 در ساعت 09:20:47

4. The Following 3 Users Say Thank You to pilot 747 For This Useful Post:

boris (August 20th, 2012), pakradm (August 20th, 2012), عبدالاحد (August 20th, 2012)

5. boris ?????? ??
    boris
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2012
    تهران
    15

ممنون عزیز..احتمالا با بوئینگ کار کردید چون با ایرباس فرق داره.سوالم اینکه که مثلا من میخوام از oiii مهراباد به omdb دبی پرواز کنم فرودگاه مبدا و مقصد را وارد میکنم حالا میخوام بدونم دقیقا چه تنظیمات دیگری را باید انجام بدم تا مسیر پروازیم از مهراباد تا دبی مثل عکس زیر روی رادار مشخص بشه مثل کاری که gps میکنه... روی مدل دیفالت ایرباس این مسیر بطور خودکار روی رادار مشخص میشه ولی روی ایرباس شرکت ویلکو این مسیر باید توسط fmc مشخص بشه حالا میخوام یک لطفی بکنید بهم یاد بدید چه مشخصاتی را باید در FMC وارد کنم تا این مسیر نمایش داده بشه..اگه قدم به قدم توضیح بدید خیلی ممنون میشم و مطمئن هستم خیلیها هم مثل من این مشکل را دارند...بی صبرانه منتظرم

#3 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2012 در ساعت 13:23:48

6. pilot 747 ?????? ??
    pilot 747
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    April 2012
    in the sky
    530
    تعداد تشکر : 2,431

من تو سایت یه سرچ کردم این اموزش رو دیدم البته نخوندمش و نمیدونم تا چه اندازه ای میتونه کمکت کنه ضمنا این اموزش فکر کنم مربوط به بویینک 757 هست اکثر اف ام ی ها فرق های جزیی با هم دارن
    آموزش fmc
    اگر هم سوالی بود پیام خصوصی بده . در حد توانایی من بود کمکت میکنم واگرنه از بزرگان سایت کمک میگیریم
    این هم اموزش خواندن چارت البته به زبا ن انگلیسی هست
    How_to_Read_Charts
    این هم اموزش فارسی البته به کاملی انگلیسی نیست
    پایگاه فرا تخصصی شبیه ساز پرواز - آموزش چارت خوانی همراه با تصویر
    #4 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2012 در ساعت 14:05:01

7. The Following User Says Thank You to pilot 747 For This Useful Post:

boris (August 20th, 2012)

8. boris ?????? ??
    boris
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2012
    تهران
    15

خیلی ممنون عزیز..اره این مقاله را قبلا خونده بودم حالا باز هم دوباره از روی این مقاله جلو میرم هر چند ایرباس فرق داره البته تازه میگن ایرباس راحتتر از بوئینگه و میانبر داره..اگه جایی به بن بست رسیدم مزاحمتون میشم..اگه خدا خواست و به نتیجه رسید حتما یک اموزش براش تو سایت میزارم که کسانی که مثل من با ایرباس مشکل دارن بهشون کمک بشه چون واقعا لازمه.
    #5 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2012 در ساعت 14:50:23

9. boris ?????? ??
    boris
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2012
    تهران
    15

متاسفانه بعد از 3 ساعت کلنجار رفتن و سردرد شدن در اخر نتیجه ای نگرفتم fmc بوئینگ کاملا با ایرباس فرق داره و هیچکس FMC ایرباس را بلد نیست در هر انجمنی که بیان کردم نتیجه نگرفتم متاسفانه همه فقط مال بوئینگ را بلدند...ولی بالاخره میفهمم من ادم سریشی هستم دست از سر این fmc ایرباس بر نمیدارم شده برم یک خلبان ایرباس پیدا کنم بالاخره میفهمم گیر کار کجاستبه هر حال ممنون از کمکتون .
    ?????? ???? boris : August 21st, 2012 ?? ???? 00:36:41
    #6 ارسال شده در تاريخ August 21st, 2012 در ساعت 00:33:35

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0