برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. neda pilot ?????? ??
    neda pilot

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    March 2012
    تهران
    75
    تعداد تشکر : 98

hot اين كفش هاي سي كيلويي حاج همت!

نويد شاهد: گفتم:" برو يكي از اين كفش ها رو پات كن." گفت:" اينها مال بسيجي هاست." يكي از دوستانش كه همراه ما بود خنديد، خيلي بهم برخورد. بعدها فهميدم كه معني خنده اش اين بوده كه"حاج آقا دير اومدي زود هم مي خواي بري؟..."

به گزارش خبرنگار نويد شاهد روايتي خواندني از سردار خيبر حاج محمد ابراهيم همت فرمانده لشكر 27 محمد رسول الله (ص) عنوان مي شود:

براي ديدن حاجي به همراه مادر و همسر و فرزندش به انديمشك رفتيم. شب آمد و صبح زود رفت، من هم همراهش رفتم. به جاهاي مختلفي مي رفت و سر مي زد تا اينكه به انبار رسيديم. داخل انبار حدود هفت، هشت هزار جفت كفش و پوتين بود، چشمم به كفش هاي حاجي افتاد. ديدم از آن كفش هاي روسي كه سي كيلو وزن دارد، پوشيده و كلي هم گل و ماسه به آن چسبيده است.

مانده بودم كه او چطور اين كفش ها را حركت مي دهد، گفتم:" حاجي!" گفت: "بله."گفتم:" برو يكي از اين كفش ها رو پات كن." گفت:" اينها مال بسيجي هاست." يكي از دوستانش كه همراه ما بود خنديد، خيلي بهم برخورد. بعدها فهميدم كه معني خنده اش اين بوده كه"حاج آقا دير اومدي زود هم مي خواي بري؟"

آنها چندين بار از ابراهيم خواسته بودند كه كفش هايش را عوض كند اما او اين كار انجام نداده بود.

دوستش به من گفت:"حاج آقا بهتون برنخوره، اين انبار و باقي پادگان تماما متعلق به حاجيه، ما هيچ كاره ايم. امر بفرمايين همه كفش ها رو مي ديم به حاجي."

ابراهيم صدايش درآمد و گفت:" اين كفش ها مال بسيجي هاست، مال كسي نيست. بيخود بذل و بخشش نكنين." گفتم:" خب مگه تو خودت بسيجي نيستي؟" گفت:"نه، به من تعلق نمي گيره."

گفتم:" اصلا من پولشو مي دم." دست كردم توي جيبم كه پول دربيارم كه گفت:" پولتو بذار توي جيبت، اين كفش ها خريدني نيست." هر چه اصرار كردم، هيچ فايده اي نداشت...

برگرفته از كتاب "براي خدا مخلص بود"

منبع:نوید شاهد
    ?????? ???? neda pilot : September 8th, 2012 ?? ???? 18:05:51
    مهربانی جاده ای است که هرچه پیش می روند ، خطرناک تر می گردد...(دکتر شریعتی)
    #1 ارسال شده در تاريخ September 8th, 2012 در ساعت 18:00:53

2. The Following 6 Users Say Thank You to neda pilot For This Useful Post:

A-2727 (September 9th, 2012), Esmaiel_F4 (April 10th, 2013), Hesam7e7 (September 9th, 2012), mohammad hossein (September 9th, 2012), Mohammadme (September 8th, 2012), YASHAR A&P (September 9th, 2012)

3. ARF* ?????? ??
    ARF*

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    January 2012
    قائمشهر
    80
    تعداد تشکر : 106

??? ??? پاسخ: اين كفش هاي سي كيلويي حاج همت!

ای کجایند مردان بی ادعا

میروم تا این خطه را گلگون کنم

مرز ایران را مشخص تر ز رنگ خون کنم

#2 ارسال شده در تاريخ September 8th, 2012 در ساعت 19:59:20

4. The Following User Says Thank You to ARF* For This Useful Post:

mohammad hossein (September 9th, 2012)

??????? ?????

1. ????: 0
    ????? ?????: March 13th, 2011, 13:09:01
  2. ????: 1
    ????? ?????: January 22nd, 2011, 15:07:33
  3. شركت هاي هواپيمايي تركيه جهش محسوسي داشته اند