برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_news ایجاد رشته حقوق هوانوردی

  حمیدرضا پهلوانی در جلسه ای كه ظهر امروز با مدیرگروه حقوق خصوصی دانشكده حقوق دانشگاه حقوق برگزار شد با طرح تاسیس رشته حقوق هوایی در دانشكده مذكور موافقت كرد.
  به گزارش تين از سازمان هواپيمايي، وی افزود: طرح ایجاد رشته مذكور با توجه به اهتمام سازمان بر مباحث آموزشی و پژوهشی و ارتقا سطح عملی كاركنان در راستای اجرای طرح تحول اداری مورد موافقت این سامان قرار می گیرد.
  رییس سازمان هواپیمایی كشوری در خصوص انطباق مباحث حقوق بین الملل با موارد حقوقی داخل كشور و انجام پژوهش های حقوقی و در نتیجه پر كردن خلا آموزش و تربیت كاركنان سازمان و دیگر زیربخشهای حوزه هوایی و حوزه هوانوردی تاكید كرد.
  معاون وزیر راه و شهرسازی هدف از تاسیس این رشته را در نظام آموزشی عالی كشور برآورده ساختن نیاز صنعت حمل و نقل هوایی و بهره مندی از مشاوره های حقوقی و كادر تخصصی آموزش دیده در حقوق هوایی یاد كرد.
  وی در ادامه تقویت بخش قانونگذار و سیاست گذار در عرصه هوانوردی با استفاده از دستاوردهای مطالعاتی و پژوهشی دانشجویان و اساتید رشته حقوق هوایی را از دیگر اهداف تاسیس این رشته عنوان كرد و افزود: ارتقا كیفیت خدمات هواپیمایی، افزایش كارایی اقتصادی قواعد حقوقی و ارتقا رضایتمندی دریافت كنندگان خدمات هوانوردی و جایگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران در عرصه صنعت حمل و نقل هوایی برشمرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2012 در ساعت 07:45:01

 2. The Following User Says Thank You to Farhan For This Useful Post:

  Nima Amini (September 17th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0