برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. علی901 ?????? ??
    علی901
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2012
    همدان
    12
    تعداد تشکر : 11

??? ??? کوادروتور

سلام. کسی هست در مورد کوادروتورها اطلاعات داشته باشه ؟ هر چ قدر تخصصی تر بهتر.
    #1 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2012 در ساعت 23:35:29

2. The Following User Says Thank You to علی901 For This Useful Post:

setare aseman (June 10th, 2013)

3. M.R.H ?????? ??
    M.R.H
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    August 2012
    کرمان
    296
    تعداد تشکر : 3,770
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: کوادروتور

سلام سال گذشته یکی توی مدرسه ساختیم برای مسابقات روبوکاپ آزاد ایران اما رتبه ای توی مسابقه نیاوردیم البته رتبه نیاوردنمون هم به دلیل کم تجربی اپراتورمون بود مگر نه از نظر الکترونیکی و مکانیکی مشکلی نداشت
    ساخت کوادرتور بیش ار همه چیز نیاز به برنامه نویسی و الکترونیک قویی داره تا مکانیک و تقریبا میشه گفت هیچ نیازی به طراحی ایرودینامیکی روی بدنه اون نیست خود من روی مکانیک اون کار کردم و یکی از اشتباهاتی که مرتکب شدم این بود که برای چهار موتور اون حفاظی طراحی نکردم چون توی مسابقه یک بار به یکی از دوتا میله که به حساب مانع بودند برخورد کرد و دوتا از موتور های اون خسارت دیدند که مجبور شدیم یکی از موتور های کلا تعویض کنیم و او یکی فقط پره هایش شکسته شده بود که تعویضشون کردیم
    حرکت کوادرتور ها کلا با استفاده از موتور ها صورت می گیرد معمولا از موتور براشلس برای کوادرتور استفاده می کنند همچنین مرکز ثقل این پرنده ها حتما باید دقیقا وسط قرار بگیره تا موقع حرکت مشکل پیش نیاد اگر کوادرتور برای فیلم برداری است باید محل دوربین در جایی باشد که در صورت گردش دوربین مرکز ثقل کواد تغییر نکنه یا اگر امکان این کار وجود نداره زمان فیلم گرفتن کواد رو حتما به حالت ساکن باید نگه دارید در کل کوادرتور ها پرنده های حساسی هستند البته دیده شده که در کشور های پیشرفته کواد هایی ساخته شده که قابلیت مانور بالایی دارند حتی توی یه سایت دیدم که کوادرتور یک ماشینگان حمل می کرد حالا تایید نمی کنم که راست بود یا نه
    اطلاعات دیگری خواستید در خدمت هستم

کوادرتور ساخت شده در مدرسه پیمامبر اعظم (ص) عکس از سایت M.R.H
    ?????? ???? M.R.H : September 18th, 2012 ?? ???? 21:51:49

#2 ارسال شده در تاريخ September 18th, 2012 در ساعت 20:45:09

4. The Following 7 Users Say Thank You to M.R.H For This Useful Post:

GunFighter (June 6th, 2013), IRI.AMIR (September 19th, 2012), Meysam Rahmanei (June 5th, 2013), Mohammadme (September 18th, 2012), setare aseman (June 10th, 2013), علی 254 (June 9th, 2013), علی901 (September 19th, 2012)

5. عابدین ?????? ??
    عابدین
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329
    تعداد تشکر : 211
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? علی901 ????? ??? ??
    سلام. کسی هست در مورد کوادروتورها اطلاعات داشته باشه ؟ هر چ قدر تخصصی تر بهتر.

دوست عزیز شما این تاپیک رو در این قسمت مطرح کنید.باتشکر.
    http://www.aerocenter.ir/forum/forum43.html
    #3 ارسال شده در تاريخ September 18th, 2012 در ساعت 22:34:12

6. The Following 2 Users Say Thank You to عابدین For This Useful Post:

setare aseman (June 10th, 2013), علی901 (September 19th, 2012)

7. Meysam Rahmanei ?????? ??
    Meysam Rahmanei
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    June 2013
    تهران
    2
    تعداد تشکر : 1
    تعداد تشکر :Thanked 2 Times in 1 Post

با سلام خدمت شما دوست گرامی
    من برای انتخاب نوع و توان موتور و ملخ برای یک کوادروتور که می خوام بسازم راهنمایی می خواستم ازتون .
    وزن تقریبی کوادروتور 1 - 1/5 و هندسه اش هم شبیه مدل gaui 330 هست
    #4 ارسال شده در تاريخ June 5th, 2013 در ساعت 17:15:52

8. The Following 2 Users Say Thank You to Meysam Rahmanei For This Useful Post:

setare aseman (June 10th, 2013), عبدالاحد (June 13th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0