برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Su-37 ?????? ??
  Su-37

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  July 2012
  شهرکرد
  81
  تعداد تشکر : 520
  Thanked 220 Times in 80 Posts

  new_2 همکاری ایرباس و چین در تجاری سازی سوخت‌های جایگزین

  http://www.hitna.ir/Components/Gener...jpg&mode=large
  چین می‌خواهد با تسریع روند تولید و تجاری‌سازی سوخت‌های ترکیبی جایگزین با استفاده از منابع تجدید پذیر، هزینه‌های سوختی حمل و نقل خود را کاهش دهد.
  هیتنا: در این پروژه که با همکاری شرکت ایرباس و دانشگاه شینهوا چین انجام می‌شود، هدف آن است که با بررسی و تجزیه و تحلیل منابع موجود در چین، روند اقتصادی مناسبی برای تولید سوخت‌های جایگزین ارائه شده و با استفاده از منابع موجود، سوخت‌هایی مناسب و ارزان برای استفاده در صنعت هوانوردی تولید گردد.
  به گزارش گروه هوافضای هیتنا این همکاری در فاز اول، با هدف انتخاب مواد اولیه مناسب برای تولید سوخت ترکیبی انجام می‌شود. در این فاز به بررسی و تجزیه و تحلیل مواد اولیه، مطابق با استانداردهای زیست محیطی و شرایط اقتصادی و اجتماعی پرداخته می‌شود. در این مرحله که تا پایان سال 2012 به طول می‌انجامد، اطلاعات مورد نیاز از مواد اولیه، شرایط بازار و ارزیابی کیفی مواد اولیه‌ای مانند پسماند روغن‌های آشپزخانه‌ای که دور ریخته می‌شوند، جلبک‌های دریایی و از این قبیل، جمع آوری می‌گردد.
  در فاز دوم که از سال 2013 آغاز می‌شود، با بررسی اطلاعات بدست آمده، طرحی متناسب با شرایط این کشور به منظور تولید سوخت ترکیبی جایگزین ارائه می‌شود، هم چنین در این مرحله مقادیری سوخت ترکیبی به منظور استفاده در صنعت هوانوردی تولید می‌شود تا از این طریق بتوانند با ارزیابی روند تولید و ارائه راهکارهای مناسب، ضمن رسیدن به تولید انبوه این گونه سوخت‌ها، روند تجاری سازی آن را نیز سرعت ببخشند.
  چین دارای بیشترین نرخ رشد در صنعت هوانوردی می‌باشد و پیش بینی شرکت‌های هواپیماسازی از آینده صنعت هوانوردی در جهان نشان می‌دهد که چین بیشترین رشد ناوگان هواپیمایی را در جهان طی 2 دهه آینده خواهد داشت. به همین دلیل با بالا رفتن قیمت سوخت، ارائه راهکارهای مناسب مانند استفاده از سوخت‌های جایگزین که در یک فرآیند مناسب تجاری‌سازی شده و هزینه‌های آن کاهش یافته، می‌تواند بسیار مورد توجه این کشور قرار گیرد. چین اعلام کرده که در این پروژه علاوه بر حفظ محیط زیست و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای با استفاده از سوخت‌های ترکیبی پاک، اقتصادی بودن آن را نیز مد نظر داشته و از این طریق می‌خواهد با کاهش هزینه‌ها، از زنجیره طلایی بازیافت بیشترین استفاده را داشته باشد.
  تاریخ:91/7/1
  منبع:http://www.hitna.ir/9255-fa.html
  #1 ارسال شده در تاريخ September 22nd, 2012 در ساعت 14:48:26

 2. The Following User Says Thank You to Su-37 For This Useful Post:

  HOSJAN78 (September 22nd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0