برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. mehdibaghaee ?????? ??
  mehdibaghaee
  هوانورد عادی - سرباز صفر
  August 2011
  تهران
  1
  تعداد تشکر : 0
  تعداد تشکر :Thanked 4 Times in 1 Post

  ??? ??? سازه های دگردیس در صنعت هوایی

  در زمینه هوانوردی، شکل "دگردیس"(morphing) شده برای هواپیماهایی که به منظور سازگار کردن خود با محیط متحمل تغییر هندسه بال خود هستند، اهمیت ویژه ای دارد. هیچ تعریف دقیق و یا توافقی بین پژوهشگران در مورد نوع و یا میزان تغییرات هندسی لازم برای توصیف عنوان دگردیس وجود ندارد. نیز تعریف روشنی برای فناوری تغییر شکل دگردیس وجود ندارد. با این حال، توافق عمومی وجود دارد که سطوح کنترلی لولایی مرسوم و یا دستگاه های فراهم آورنده لیفت زیاد، مانند فلپ ها و یا اسلت ها که باعث به وجود آمدن تغییرات هندسی گسسته در سیستم بال می شوند، نمی توانند به عنوان سازه دگردیس در نظر گرفته شوند. رایش و سندرز چالش های عمده طراحی هواپیماهای دگردیس را بدین گونه فهرست کردند: شرایط لازم برای تحریک با توزیع چگالی قدرت بالا، مکانیزاسیون ساختاری، پوسته های انعطاف پذیر، و توسعه قانون کنترلی.

  مفاهیم بال دگردیس به سه گونه اصلی تقسیم شود: تغییر بدنه بال و هواپیما، تبدیل خارج صفحه، و تنظیم ایرفویل. در بخش تغییر بدنه و بال هواپیما، تکنیک دستکاری مساحت بال، مانند تغییر اندازه طول بال و طول وتر مورد بحث قرار می گیرد. روشهای تغییر زاویه بال و بدنه نیز در دگردیسی بدنه بال و هواپیما در نظر گرفته می شود. در تبدیل خارج از صفحه، تغییرات وتر و خمیدگی بال مد نظر است. برجسته ترین روش در این گونه، پیچش بال است. در نوع تنظیم ایرفویل طرح هایی که پروفیل بال را تغییر می دهند مد نظر هستند، (به عنوان مثال ضخامت) که خمیدگی قابل توجهی را متوجه بال نخواهد کرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 23rd, 2012 در ساعت 13:40:13

 2. The Following 4 Users Say Thank You to mehdibaghaee For This Useful Post:

  Esmaiel_F4 (April 30th, 2013), IRI.AMIR (September 23rd, 2012), Nima Amini (September 23rd, 2012), عبدالاحد (September 23rd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0