برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. tomcatt ?????? ??
  tomcatt

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  August 2011
  IR.IRAN
  89
  تعداد تشکر : 519
  Thanked 454 Times in 91 Posts

  ??? ??? انجام ۶ هزار و ۲۴۸ پرواز داخلی و خارجی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

  انجام ۶ هزار و ۲۴۸ پرواز داخلی و خارجی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

  مدیر روابط عمومی فروگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: در سه ماهه امسال ۶ هزار و ۲۴۸ پرواز داخلی و خارجی از فرودگاه اصفهان به کشورها مقصد صورت گرفته است.
  حسین قلع‌گر با بیان این‌که در سه ماهه امسال ۵ هزار و ۴۰۸ پرواز داخلی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان انجام شده است، اظهار داشت: در این مدت تعداد پروازهای خارجی از فرودگاه اصفهان ۸۴۰ پرواز بوده است.
  وی تعداد کل پروازهای داخلی و خارجی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را در سه ماهه تابستان سال گذشته ۶ هزار و ۲۱ مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۵ هزار و ۱۵۶ پرواز داخلی و ۸۶۵ پرواز خارجی صورت گرفته است.

  مدیر روابط عمومی فروگاه شهید بهشتی اصفهان تصریح کرد: تعداد پروازهای داخلی سه ماهه تابستان امسال نسبت به سال گذشته به دلیل افزایش تعداد ناوگان هواپیمایی در برخی ایرلاین‌ها با رشد مطلوبی روبه‌رو بوده است.
  وی بیان داشت: در سه ماهه تابستان امسال پروازهای خارجی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به دلیل کاهش پرواز به کشور روسیه در مقایسه با سال گذشته با کاهش مواجه شده است.

  قلع‌گر اظهار کرد: بیشترین تعداد پرواز داخلی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در سال گذشته و امسال به مقاصد تهران و مشهد بوده است.
  وی با اشاره به انجام پروازهای داخلی از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، گفت: از این فرودگاه به صورت متغیر در هفته پروازهای به مقاصد آبادان، اهواز، مشهد، سیری، ساری، شهرکرد، لارستان، لامرد، شیراز، بندرعباس، تبریز، توحید(جم)، رشت، زاهدان، کرمان، کیش، لاوان، تهران، عسلویه، بهرگان، خارک، قشم، کرمانشاه و ماهشهر صورت می‌گیرد.

  مدیر روابط عمومی فروگاه شهید بهشتی اصفهان بیشترین تعداد پرواز خارجی را به مقاصد نجف، مدینه‌منوره و دوبی بیان کرد و اظهار داشت: از این فرودگاه پروازهای به مقاصد بغداد، کویت، دمشق، دمام، سابی‌ها، قاضی النتب، استانبول، آتاتورک، تاشکند، دوحه، نجف، بحرین، اسپارتا، جده و مدینه منوره انجام می‌شود.
  وی بیان داشت: در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شرکت‌های داخلی ایرتور، ایران‌ایر، حمل و نقل هوایی ایران نفت، ماهان، آسمان، تابان، کیش، زاگرس، هما، کاسپین و سهندایر فعالیت دارند.
  قلع‌گر ادامه داد: همچنین شرکت‌های هواپیمایی خارجی چون ترکاز، تیلوند، ساگا، سعودی، گلف‌ایر، اسکای، الجزیره، الوفیر، العراقیه با فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در حال فعالیت هستند.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 25th, 2012 در ساعت 10:12:20

 2. The Following User Says Thank You to tomcatt For This Useful Post:

  سجیل (September 25th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0