برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. tomcatt ?????? ??
  tomcatt

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  August 2011
  IR.IRAN
  89
  تعداد تشکر : 519
  Thanked 454 Times in 91 Posts

  ??? ??? ایران صادركننده خدمات فنی و مهندسی هوانوردی شد

  ایران صادركننده خدمات فنی و مهندسی هوانوردی شد

  دبیركل انجمن متخصصان الكترونیك هواپیمایی همزمان با 4 مهرماه (25 سپتامبر) كه سالروز جهانی متخصصان الكترونیك هوانوردی نام‌گذاری شده است از قابلیت صدور خدمات فنی و مهندسی هوانوردی ایران به خارج از كشور خبر داد.
  وحید فخاری با تشریح فعالیت‌های ایران در این زمینه اظهار كرد: با توانمند‌شدن ایران در زمینه‌ الكترونیك هواپیمایی و برخورداری از متخصصان ماهر بومی، هم‌اكنون ایران در تعمیر و نگهداری، نصب، راه‌اندازی و مدیریت سیستم‌های الكترونیك ترافیك هوانوردی خودكفا شده است.
  وی ادامه داد: ارائه‌ خدمات ایمن و مستمر ناوبری هوایی در فضای پروازی كشور جمهوری اسلامی ایران با به كارگیری طیف وسیعی از تجهیزات الكترونیك هوایی كه زیرساخت تجهیزات مهندسی ترافیك هوایی را شكل می‌دهند، ممكن شده است.


  كسب انطباق 100 درصد با الزامات ایكائو
  وی هم چنین تصریح كرد: متخصصان الكترونیك ایمنی ترافیك هوایی (ATSEP) با طراحی شبكه‌ها و سیستم‌ها و به‌كارگیری ایمن و اطمینان از برقراری استاندارد‌های لازم ارائه‌ خدمات ایمن و مستمر تجهیزات مهندسی ترافیك هوایی را تضمین می‌كنند، به‌گونه‌ای كه مطابق نتایج ممیزی ایكائو، كشورمان توانست در حوزه‌ مخابرات هوانوردی انطباق 100 درصد با الزامات ایكائو را به دست آورد.
  دبیركل انجمن متخصصان الكترونیك هواپیمایی خاطر نشان كرد: به دنبال این موفقیت برخی از كشور‌ها خواستار ارائه‌ آموزش درباره چگونگی استقرار سیستم‌های مذكور در كشورشان شدند و به بازدید از این سیستم‌ها در داخل پرداختند.
  فخاری بستر كاربردی آیین‌نامه‌ مخابرات هوایی كه بعد از وقفه 60 ساله چندی پیش توسط سازمان هواپیمایی كشوری تدوین و از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد، را در تجهیزات الكترونیكی هواپیمایی شامل تجهیزات ارتباطی، ناوبری و نظارتی عنوان كرد.
  وی هم‌چنین یادآور شد: هم‌اكنون جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌ تعمیر و نگهداری، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های هوانوردی هیچ‌گونه وابستگی به خارج از كشور ندارد و دراین زمینه خودكفاست.

  لزوم پوشش كشور با سامانه‌های مختلف الكترونیك هوایی
  دبیركل انجمن متخصصان الكترونیك هواپیمایی در ادامه افزود: كشور پهناور ایران دارای توسعه‌ متوازن است به همین منظور باید منطقه‌ای وسیع به پهنای كشور تحت پوشش سامانه‌های مختلف الكترونیك هوایی قرار گیرد.
  فخاری با بیان اینكه ظرفیت عبور و مرور از فضای كشور رابطه‌ مستقیم با تعداد، كیفیت و خروجی سیستم‌های هوانوردی دارد، افزود: پیشرفت‌های حاصل شده در زمینه‌ الكترونیك هواپیمایی، فضای ایمنی را در اختیار تمام شركت‌‌های هواپیمایی داخلی و خارجی برای استفاده از آسمان ایران قرار داده است.
  وی در ادامه به تعامل سازنده و مطلوب سازمان هواپیمایی كشوری به عنوان متولی اصلی صنعت با NGO‌های تخصصی صنعت حمل‌ونقل هوایی اشاره كرد و گفت: در حال حاضر بخش اعظم دستورالعمل آیین‌نامه مذكور تدوین و نظام‌نامه‌ عملیات مخابرات هوانوردی توسط شركت فرودگاه‌های كشور تهیه و به تایید سازمان هواپیمایی كشوری رسیده است.

  #1 ارسال شده در تاريخ September 25th, 2012 در ساعت 13:23:29

 2. The Following 7 Users Say Thank You to tomcatt For This Useful Post:

  ebismps (January 5th, 2014), IR Blue SKY (September 25th, 2012), IRIAF F-14A (September 25th, 2012), milad_iraif (August 11th, 2014), Mohammadme (September 25th, 2012), mojtabarahmani (September 25th, 2012), عبدالاحد (September 25th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0