برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Su-37 ?????? ??
  Su-37

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  July 2012
  شهرکرد
  81
  تعداد تشکر : 520
  Thanked 220 Times in 80 Posts

  new_2 تلاشهای جدید برای دستیابی به نسبت فشارهای بالاتر

  http://www.hitna.ir/Components/Gener...jpg&mode=large
  کمپرسور محوری جدیدی که برای برنامه ساخت موتور توربینی با کارآیی انرژی بسیار بالا (HEETE) توسط شرکت رولزرویس طراحی و ساخته شده است، اولین آزمایشهای خود را پشت سر گذاشت.
  هیتنا:‌ در این کمپرسور از یک سیستم مدیریت فشار و حرارت استفاده شده که آن را قادر می‌سازد محدودیتهای فناوری کنونی را پشت سر گذاشته و به نسبت فشار و دمای بالاتری نسبت به آخرین حدود قابل دسترسی در حال حاضر دست‌یابد. شرکت رولزرویس این کمپرسور را برای نصب بر روی موتورهایی باتوان پیش‌رانشی بالا مانند موتورهای خانواده AE در نظر گرفته. کمپرسور ۱۴ طبقه موتورAE3007 این شرکت که یک موتور توربوفن با دو طبقه فن می‌باشد قادر است نسبت فشاری معادل ۱۸ تا ۲۰ را برای تولید توانی معادل 9klbf ایجاد کند.
  به گزارش گروه هوافضای هیتنا، کمپرسور جدید شرکت رولزرویس، در راستای تعریف ساختارهای جدید برای موتورهای توربینی مادون صوت نسل آینده ساخته شده است. این برنامه که توسط نیروی هوایی آمریکا حمایت می‌شود قرار است سیستم پیشرانشی نسل بعدی هواپیماهای این کشور را شکل دهد. با توجه به شرایط پروازی مادون صوت در نظر گرفته شده در این برنامه، از موتورهای تولید شده بر اساس معماری جدید در هواپیماهایی استفاده می‌شود که مأموریتهایی مانند حمل‌ونقل، سوخت رسانی، شناسایی و نجات را بر عهده دارند.
  تاریخ:91/7/5
  منبع:تلاشهای جدید برای دستیابی به نسبت فشارهای بالاتر
  #1 ارسال شده در تاريخ September 26th, 2012 در ساعت 15:02:12

 2. The Following User Says Thank You to Su-37 For This Useful Post:

  عبدالاحد (September 26th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0