برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 5 ?? 5
dqw
  1. arshia.01 ?????? ??
    arshia.01
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    shiraz
    17
    تعداد تشکر : 4

hot لطفا راهنمایی کنید

سلام خدمت همه عزیزان
    شرمنده چند تا سوال داشتم در رابطه با اموزشگاه های خلبانی...
    نظرتون راجع به اموزشگاه خلبانی پارسیس چیه؟(بدون تعصب لطفا)
    منظورم از همه نظر هست از لحاظ امکانات،استادان پروازی و زمینی،ناوگان هوایی،اعتبار اموزشگاه و همه این ها...ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    شنیدم کاپیتان عرب مسئول اموزش شدند درسته؟
    درضمن اگر اطلاعاتی در رابطه با شعبه دوم این اموزشگاه در شیراز که چند روزی بیشتر نیست باز شده دارید ممنون میشم.خودم رفتم دفترشون ولی میخوام مطمئن بشم که مشکلی نداشته باشه یه وقت خدایی نکرده کلاه برداری نباشه...
    راستی من الان دارم پیش میخونم پارسیس دیپلم سوم هم قبول میکنه به نظر شما صبر کنم پیشم تموم بشه برم بوتیا ماهان یا نه همین پارسیس خوبه و ثبت نام کنم؟؟
    تو رو خدا تا جایی که میتونید راهنمایی کنید
    پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم

#1 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2012 در ساعت 09:42:08

2. M.R.H ?????? ??
    M.R.H
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    August 2012
    کرمان
    296
    تعداد تشکر : 3,770
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: لطفا راهنمایی کنید

سلام بر شما
    نظر من اینه که در مرحله ی اول چه بخوای برید بوتیا ماهان و چه پارسیس پیش دانشگاهی رو تموم کن بلاخره روزگاره دیگه پس عجله نکن و پیشو تموم کن .
    در رابطه با پارسیس چیزی نمی دونم اما بوتیا ماهان اطلاعات زیادی دارم مثل هزینه هر ساعت پرواز با چه پرنده هایی و.... فکر کنم اگه بوتیا رو انتخاب کنی پشیمون نشید چون امکانات زیادی داره و شما مجبور نیستید برای کار با سیمولاتور وقت از مراکز آموزشی کشور های همسایه مثل امارات بگیرید (به غیر از صرف هزینه های بالا) و البته توی ایران هم برای کار باسیمولیتورهای بوتیا اولویت با خلبانان خود بوتیا ماهان هست بعد خلبانان مراکز آموزشی دیگر تازه بوتیا ماهان همین امسال هم چند تا سیمولاتور جدید آورده که توی یه تیپیک جداگانه قرار می دهم

#2 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2012 در ساعت 01:20:20

3. The Following 4 Users Say Thank You to M.R.H For This Useful Post:

A-2727 (October 4th, 2012), arshia.01 (October 4th, 2012), mobinall (October 5th, 2012), pakradm (October 4th, 2012)

4. arshia.01 ?????? ??
    arshia.01
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    shiraz
    17

اول از همه چيز خيلي از شما واسه راهنمايي ممنونم درضمن اگر قصد داشته باشم برم پارسيس البته با تفكر در حين اموزش پيش رو هم به پايان ميرسونم اصلا خودشون گفتن كلاس ها جوري برگزار ميشه كه بتونيد به مدرسه بريد و مشكلي پيش نياد.در رابطه با اموزشگاه بنده خودم خيلي نظرم روي بوتيا ماهان هست ولي نميشه از پارسيس گذشت اخه اون هم سيمولاتور هاي خوب و حتي در سطح عالي داره.ناوگانش از نظر ظاهري و موتوري هيچ مشكلي نداره يعني كاملا سالم هستن درضمن خيلي هم زيبا هستن عكس هاشو بريد نگاه كنيدپايپر ٢٨ دارن واسه اموزش البته شعبه شيراز ميگفت چند تا سسنا تو راهه....راستي من واسه اين ميگم پارسيس يا بوتيا ماهان چون پارسيس مشكلي با سن من نداره و مدرك ديپلم سوم دبيرستان رو قبول ميكنه ولي اموزشگاه هاي ديگه ميگن ديپلم پيش و سن ١٨ سال تمام بايد باشه
    ?????? ???? arshia.01 : October 4th, 2012 ?? ???? 19:13:37
    #3 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2012 در ساعت 03:51:29

5. The Following User Says Thank You to arshia.01 For This Useful Post:

pakradm (October 4th, 2012)

6. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

در خصوص پارسیس تا آنجائی که بنده اطلاع دارم از همه آموزشگاه ها سریع تر به دانشجوهاش پرواز می دهد و این یک مزیت است در ثانی بوتیا در این دوره لود متقاضی بسیار بالایی دارد + اینکه آزمون ورودی و گزینشی دارد در ثانی وضعیت پرواز ها هم در آن خیلی مناسب نیست. و اگر می خواهید هم درس بخوانید و هم خلبانی به هیچ وجه بوتیا را پیشنهاد نمی کنم چون طبق ساعت های شنیده شده مدت زمان زیادی از روز را کلاس گراند خواهید داشت. در خصوص استخدام نیز بوتیا به مانند سایر آموزشگاه ها است و تضمین استخدام به هیچ وجه وجود ندارد.
    #4 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2012 در ساعت 20:02:35

7. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

mobinall (October 5th, 2012), Mohammadme (October 4th, 2012), pakradm (October 5th, 2012), pilot 747 (October 4th, 2012)

8. arshia.01 ?????? ??
    arshia.01
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    shiraz
    17

ممنون از توضيحات....پارسيس هم همينو ميگفت و ميگفت كه هيچ جا تضمين نميدن ولي اگر تاپ باشيد در دوره ها خودمون معرفي تون ميكنيم و اين بهتر از هيچي هست...دوستان مثل اينكه علوم فنون دوباره راه افتاده و دوره هاي خلباني رو داره اون چطوره؟راستي من تماس گرفتم حراست هواپيمايي كشوري و گفتن ما هيچ اطلاعي در مورد شعبه شيراز نداريم شنبه تماس بگيريد.
    #5 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2012 در ساعت 21:31:35

9. The Following User Says Thank You to arshia.01 For This Useful Post:

pakradm (October 5th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0