برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. tomcatt ?????? ??
  tomcatt

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  August 2011
  IR.IRAN
  89
  تعداد تشکر : 519
  Thanked 454 Times in 91 Posts

  ??? ??? سازمان هواپيمايي كشوري گواهينامه دفتر طراحي هسا را اعطا كرد

  سازمان هواپيمايي كشوري گواهينامه دفتر طراحي هسا را اعطا كرد

  سازمان هواپيمايي كشوري گواهينامه توليد هواپيماي ايران140 را تمديد و گواهينامه دفتر طراحي شركت هواپيماسازي هسا را طي مراسمي اعطا كرد.

  به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، حميد حبيبي معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري، در اين مراسم اظهارداشت: با توجه به امكانات، تجهيزات، كارشناسان مجرب و توانمند دفتر طراحي و ساخت شركت هواپيماسازي هسا همچنين با مميزي هاي صورت گرفته توسط سازمان هواپيمايي كشوري گواهينامه طراحي شركت هواپيماسازي هسا D.O.A (Design Organization Approval) اعطا شد.


  وي با بيان اين مطلب كه با توجه به توانمنديهاي متخصصين داخلي به طور حتم نيازهاي داخلي كشور با توليدات داخل پوشش داده خواهد شد اظهاراميدواري كرد: به زودي هواپيماهاي توليدي اين شركت در سراسر كشور خدمات ارائه دهد.


  حبيبي در ادامه خاطرنشان كرد: سازمان هواپيمايي كشوري در بخش توليد هواپيماهاي غيرنظامي شركت هواپيماسازي هسا گواهينامه توليد هواپيماي ايران 140 را تمديد كرد.


  محمد علي سيرتي رييس شركت هواپيما سازي هسا نيز در اين مراسم گفت: با قوانين حاكم بر ما اميدواريم در آينده گواهينامه هاي بيشتري در حوزه هوانوردي و مسافري از سازمان هواپيمايي كشوري كسب كنيم و در اين راستا نيازمند راهنمايي و هدايت مجموعه اين سازمان هستيم.


  وي افزود: هرچند تمديد گواهينامه مذكور براي ما بسيار خوشايند است اما تعهد و الزام بايد همواره مورد توجه و دقت قرار گيرد و از آنجا كه همكاران شركت هواپيماسازي هسا به اين الزامات توجه دارند به طور حتم در سالهاي آينده شاهد تمديدهاي متعدد اين گواهينامه ها خواهيم بود.


  #1 ارسال شده در تاريخ October 18th, 2012 در ساعت 13:24:53

 2. The Following 2 Users Say Thank You to tomcatt For This Useful Post:

  IRIAF F-14A (October 18th, 2012), mona (October 18th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0