برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. tomcatt ?????? ??
  tomcatt

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  August 2011
  IR.IRAN
  89
  تعداد تشکر : 519
  Thanked 454 Times in 91 Posts

  ??? ??? فرودگاه سراوان آماده پذیرش پروازهاست

  فرودگاه سراوان آماده پذیرش پروازهاست

  مدیرکل فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان در خصوص آمادگی فرودگاه سروان برای پذیرش پرواز گفت: فرودگاه سروان به لحاظ عملیاتی، برای پذیرش هواپیماها آمادگی کامل دارد.

  به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاههای کشور حسن اعرابی مقدم، مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان ضمن بیان این مطلب افزود: فرودگاه سراوان از اسفند 1385 آماده عملیات شد و در آبان ماه 86 اولین پرواز در مسیر بندرعباس‌–زاهدان‌–سراوا ن صورت گرفت.
  به گفته اعرابی مقدم، این پروازها 14 ماه ادامه داشت اما به‌دلیل عدم استقبال مردم و زیانی که شرکت هواپیمایی آریا در این زمینه متحمل شد، پروازها لغو شد.  اعرابی‌مقدم ادامه داد: در طول این مدت 227 پرواز به سراوان و بالعکس انجام شد و مجموعا 1616 نفر مسافر در مسیر ورودی و خروجی از این پروازها استفاده کردند، در واقع ادامه این روند به نفع شرکت فرودگاه‌ها نبود و زیانده محسوب میشد لذا شرکت آریا تصمیم به لغو پروازها گرفت.


  مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان تاکید کرد: به لحاظ عملیاتی و آمادگی برای پذیرش هواپیما و انجام پرواز، فرودگاه سروان در آمادگی کامل به‌سر میبرد و تمام بخشها در فرودگاه مستقر هستند اما ایرلاینها تمایلی به برقراری مسیر پروازی در این فرودگاه ندارند.
  گفتنی است؛ فرودگاه سراوان با طول باند 2165 متر و category ایمنیزمینی 5، یکی از فرودگاههای آماده برای استفاده در کشور به شمار میرود که در صورت همکاری ایرلاینها میتواند به مردم منطقه خدماترسانی کند.

  #1 ارسال شده در تاريخ October 18th, 2012 در ساعت 14:09:20

 2. The Following User Says Thank You to tomcatt For This Useful Post:

  mona (October 18th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0