برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? انتصاب مدیر کل جدید فرودگاه بین المللی مهرآباد  با امضاي حكم انتصاب منصوري شيرازي به سمت مدير كل فرودگاه بين المللي مهرآباد توسط رسولي نژاد رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت فرودگاههاي كشور از مورخ 22/8/91 رسماً كار ايشان در اين اداره كل آغاز گرديد.

  اين حكم طي مراسمي كه با حضور رسولي نژاد مدير عامل شركت فرودگاههاي كشور و اعضاي هيئت مديره ، جمعي از مديران ستادي شركت و همچنين مقامات انتظامي و نظامي فرودگاه، كاپيتان پهلواني معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ، حمزه نژادي معاون دادستان تهران و رئيس دادسراي شعبه فرودگاه مهرآباد، دهقان مديركل فرودگاه بين المللي امام خميني(ره)، روساي اداري فرودگاه مهرآباد و پرسنل تلاش گر آن برگزار گرديد از زحمات و تلاشهاي ماندگار عسكري همت كه به مقام بازنشستگي نائل گشت نيز تقدير و قدرداني باشكوهي به عمل آمد. در شروع مراسم كليپي از فعاليت هاي اداره كل كه مدت 14 ماه سكان هدايت اين فرودگاه استراتژيك را بر عهداً داشت پخش گرديد. سپس عسكري همت ضمن خير مقدم به مدعوين و تشكر از ياري بيش از 1300 نفر پرسنل اين فرودگاه كه تمام وقت در ارائه خدمت هر چه بهتر از هيچ تلاشي فروگذار نكردند، گفت : مهرآباد با ظرفيت حدود 8 ميليون نفر جابجايي مسافر، امسال5 /13 ميليون نفر مسافر را جابجا نمود و مطمئناً اين رقم در سنوات آينده نيز بيشتر خواهد شد. لذا زير ساخت هاي مناسب در فرودگاه امام(ره) در فاز دوم ، مي بايست هر چه سريع تر آماده شود تا در آينده بتوانيم كيفيت خدمات خود را حفظ نمائيم...

  سپس رسولي نژاد مدير عامل شركت مادر تخصصي فرودگاههاي كشور ضمن تمجيد از تلاشهاي صورت گرفته توسط عسكري همت ، اهتمام مديريت فرودگاه در امر استاندارد سازي هر چه بيشتر فرودگاه مهرآباد در حوزه هاي عملياتي و اداري را ستود. وي موفقيت در انجام زيرساخت ها را در واقع موفقيت در افزايش بيشتر مسافر و حمل و نقل هوايي دانست و ارتقاء سطح آموزش در بخش هاي مختلف را نيز بسيار مهم تلقي كرد. آقاي منصوري شيرازي بعنوان مدير كل جديد فرودگاه سخنران بعدي بود.

  وي با سابقه 28 سال در صنعت حمل و نقل هوايي، حضور ارگان ها و سازمان هاي مختلف در فرودگاه مهرآباد را نشان دهنده اهميت آن در زمينه ارائه بهترين خدمات در سايه رفاه و امنيت خاطر مسافرين ذكر كرد و گفت: خوشبختانه در مهرآباد تيمي وجود دارد كه مي توان به آن اعتماد كرد بنابراين تمامي حركت ها و تلاشها در فضاي راحت و امن قابل انجام است . از طرفي راهنمايي ها و مشاوره ها از سوي هيئت مديره، مديران و معاونين تاثير بسيار زيادي در كيفيت امور خواهد داشت...

  سرانجام كاپيتان پهلواني به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، انتصابات در كشور را قانوني طبيعي دانست و اظهار اميدواري نمود در لواي آن مولفه هاي رشد مديريتي پي ريزي گردد.

  ايشان همدلي و وحدت نظر را عنايتي از طرف خداوند درسيستم حمل و نقل هوايي كشور ذكر كرد و بهره وري در پناه اين امر مهم را بسيار ارزشمند تلقي كرد.

  در پايان مراسم هدايايي به رسم يادبود از طرف سازمانها و ارگان هاي مختلف تقديم عسكري همت گرديد.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 13th, 2012 در ساعت 19:56:41

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (November 13th, 2012), Mohammadme (November 13th, 2012), pakradm (November 13th, 2012), vmanafi (November 13th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0