برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? برقراری پرواز همدان مشهد در توسعه اقتصادی همدان موثر است
  معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشور گفت: برقراری پرواز همدان مشهد نقش بسزایی در توسعه اقتصادی استان همدان دارد.

  به گزارش ایرنا ˈمحمد خداکرمیˈ روز پنج شنبه در آیین برقراری نخستین پرواز همدان مشهد افزود: با توجه به اینکه فرودگاه مشهد دومین فرودگاه بزرگ کشور بوده و پذیرای پروازهای خارجی نیز هست، برقراری پروازهای همدان مشهد می تواند منشا خدمات عظیمی برای این استان باشد.

  وی اضافه کرد: برقراری پرواز دوسویه همدان مشهد افق روشنی را به سوی همدان باز کرده تا از این بستر برای توسعه اقتصادی بهره گیرد و مسافران بتوانند از فرودگاه مشهد به سایر کشورهای آسیایی میانه مسافرت کنند.

  وی بیان کرد: گرچه دایر شدن این پرواز از اهمیت بالایی برخودار است ولی علاوه بر این باید این پروازها با ظرفیت بالا صورت گیرد به همین منظور شرکت های هواپیمایی باید بیش از پیش فعال شوند.

  وی گفت: بر اساس آمار موجود میزان استفاده از ناوگان هوایی در حد مطلوبی بوده که این امر بیانگر فعال بودن شرکت های مسافربری است با این وجود باید بیش از این برای جذب مسافر فعالیت کنند.

  وی افزود: هم اینک با توجه به اقدامات عمرانی صورت گرفته در فرودگاه همدان، ظرفیت برای پذیرش هواپیماهای بدنه بزرگ فراهم شده است.

  وی همچنین اظهار کرد: پروازهای حج تمتع و عتبات عالیات از سال 92 از فرودگاه همدان دایر می شود و با توجه به ظرفیت ایجاد شده احتمال افزایش پرواز از این فرودگاه زیاد است.

  مدیرکل فرودگاه همدان نیز گفت: نخستین پرواز همدان به مشهد مقدس، توسط هواپیمایی ایرباس صورت می گیرد.

  ˈعلی کیخاییˈ اضافه کرد: پروازهای دو سویه همدان به مشهد مقدس توسط هواپیمایی فوکر 100، از این پس روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته دایر بوده و مسافران می توانند در این دو روز برای عزیمت به مشهد مقدس برنامه ریزی کنند.

  وی گفت: با اتمام گام نخست طرح بهسازی باند فرودگاه همدان ، این فرودگاه آماده نشست و برخاست پروازهای داخلی با هواپیماهای ایر باس شده است.

  کیخایی اظهار کرد: طرح بهسازی و توسعه میادین پروازی فرودگاه همدان از آذر پارسال با 320 میلیارد ریال هزینه، با قرار گرفتن در طرح های مهر ماندگار، یک سال زودتر از موعد مقرر به پایان رسید.

  کیخایی گفت: با بهره برداری از مرحله نخست این طرح، پروازهای رفت وبرگشت همدان - تهران و همدان - مشهد دایر شده و در صورت استقبال مردم پروازهایی به سایر نقاط کشور نیز صورت می گیرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2012 در ساعت 01:30:00

 2. The Following 3 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  F-14A TOMCAT (November 30th, 2012), IR Blue SKY (November 30th, 2012), pakradm (November 30th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0