برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? آمادگي فرودگاه های بين‌المللي امام خميني(ره) و مهرآباد براي انجام عمليات زمستاني
  فرودگاه بين‌المللي امام خميني(ره) آمادگي كامل خود را براي انجام عمليات زمستاني اعلام كرد.
  به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، با انجام مانور عمليات زمستاني، مساحتی در حدود 2500 مترمربع از سطوح پروازي فرودگاه بین‌المللی امام(ره) برف‌روبي شد.
  از نکات مهم اين مانور كه به‌‌منظور ارتقاء آمادگي و هماهنگي بخش‌هاي مختلف فرودگاه انجام شد، اجراي عمليات يخ‌زدایی از بدنه هواپيما (دياسينگ) بود كه به صورت نمادين صورت گرفت.
  «مرتضي دهقان»؛ مديرکل فرودگاه امام(ره) ضمن موفقيت‌آميز خواندن عملكرد ستاد برف‌روبي فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) خاطرنشان كرد: اين فرودگاه بر اساس سياستگذاري‌هاي انجام شده همواره سعي در ارائه خدمات مطلوب در چهارچوب مقرارات و مشتري‌مداري داشته و دارد.

  وی افزود: علی‌رغم وجود مشكلات و موانع موجود، هماهنگي بخش‌هاي مختلف فرودگاهي در جهت پيشبرد استانداردهاي بين‌المللي و ارتقاء ايمني امری لازم و ضروری است

  فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با تشکیل ستاد عمليات زمستاني، بخش‌های مختلف فرودگاهی را برای مواجهه با پيامدهاي ناشي از بارش در فرودگاه آماده کرد.
  به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با آغاز فصل سرما تدابير خاص و برنامه‌ريزي منظمي برای آمادگی در زمان بارش‌های آسمانی اندیشیده شده و ستاد عمليات زمستاني، جهت كنترل و مقابله با مشكلات ناشي از نزولات آسماني تشكيل شده است.
  این ستاد با برقراری جلسات منظم و تهيه و تدوين برنامه مدون، كليه تجهيزات، امكانات و كاستي‌ها را شناسایی و در جهت برطرف ساختن آنها اقدام کرده است.
  از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا انتخاب شركت هندلينگ كننده و شناسایی محوطه‌هایی است كه احتمال گرفتگي يا يخ‌زدگي دارند.
  همچنین كليه شركت‌هاي هواپيمايي با حضور در جلسه‌یی مرتبط با این موضوع، با توضيحات و دستورالعمل‌هاي خاص در عمليات زمستاني آشنا شده و جهت اجراي آنها، اطلاعات لازم و به‌روز را كسب کردند.
  گفتنی است؛ به‌منظور آمادگي هرچه بيشتر، به‌زودي مانوري با تجهيزات و نيروهاي كامل برگزار تا در زمینه خدمت‌رساني و ايمني پروازها در طول فصل سرما خللی وجود نداشته باشد
  #1 ارسال شده در تاريخ December 2nd, 2012 در ساعت 21:34:28

 2. The Following 3 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  Ali Pilot (December 3rd, 2012), Mahan (December 3rd, 2012), pakradm (December 3rd, 2012)

 3. roozbeh85 ?????? ??
  roozbeh85

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  April 2011
  tehran
  62
  تعداد تشکر : 59
  Thanked 218 Times in 55 Posts

  ??? ??? پاسخ: آمادگي فرودگاه های بين‌المللي امام خميني(ره) و مهرآباد براي انجام عمليات زمستاني

  واسه یه عکس با این الودگی هوا کامیونهای قشنگ قشنگ با استاندارد یورو منفیه سه واجب بودن روشن کنن؟
  #2 ارسال شده در تاريخ December 3rd, 2012 در ساعت 01:35:49

 4. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? پاسخ: آمادگي فرودگاه های بين‌المللي امام خميني(ره) و مهرآباد براي انجام عمليات زمستاني

  عمليات مانور برف روبي در فرودگاه بين المللي مهرآباد  با حضور مديركل ، معاونين و مسئولين فرودگاه بين المللي مهرآباد ، يكي از بزرگترين مانورهاي برف روبي در سطوح پروازي فرودگاه بين المللي مهرآباد،امروز مورخ13/9/91 انجام گرديد.

  منصوري شيرازي مدير كل فرودگاه بين المللي مهرآباد به همراه باريكاني معاون عمليات هوانوردي و نيك صفت معاون عمليات فني و عمراني بر عمليات اين مانور نظارت كامل داشتند.

  مانور رأس ساعت 10:30 صبح با آرايش 11 خودروي سنگين زمستاني شامل برف پاش ها ، برف روب ها ، اوره پاش و لودر با استعداد 21 نفر از پرسنل تلاش گر اداره ماشين آلات سنگين آغاز گرديد.

  ناوگان عمليات مانور با حضور نيروهاي با تجربه و آمادگي تجهيزات، نشان دادند آماده مقابله با برف و سرما و يخ زدگي در هر لحظه از شبانه روز هستند و نهايت سعي و تلاش خود را در باز نگاه داشتن باند پروازي و ديگر سطوح پروازي بكار مي برند . روحيه بالا ، اعتماد به نفس كامل همراه با تجربه چند ده ساله پرسنل زحمتكش و فداكار ماشين آلات و همچنين نظارت مديران و مسئوليني نظير منصوري شيرازي ، باريكاني ، نيك صفت و وفائي كه هر كدام ساليان سال توانايي هاي خود را در ارائه بهترين خدمات به مردم شريف به منصه ظهور رسانده اند تابلوي تمام نماي خدمت و اعتماد در كنار ديگر بخش هاي مهم حساس و حياتي فرودگاه در اين عرصه به شمار مي روند.

  پس از پايان مانور، منصوري شيرازي توضيحات مبسوطي را در خصوص عمليات برف روبي و نحوه آرايش خودروها در اجراي وظايف تك تك آنان تا حصول نتيجه مطلوب ارائه نمود.

  وي گفت: نكات بسيار ظريفي وجود دارند كه ممكن است در حين انجام كار ظهور و موجبات چالش را فراهم نمايند پس لازم است همواره در اين خصوص احتمالات هم مد نظر گرفته شود. ايشان امور روزمره اين اداره را نيز در جهت نگهداري و تعميرات ماشين آلات در ديگر ايام سال نيز مهم دانست و در خصوص ارائه تجهيزات كامل تر و به روزتر به اين بخش اظهار اميدواري نمود.

  لازم به ذكر است اداره ماشين آلات سنگين فرودگاه بين المللي مهرآباد با دارا بودن 45 دستگاه خودروي سنگين زمستاني آماده پاكسازي سطوح پروازي در بخش اير سايد مي باشد و كليه تعميرات و عمليات مكانيكي ماشين آلات سبك و سنگين فرودگاه در تمامي بخش ها و ارگان ها ، همچنين خط كشي سطوح پروازي نيز در حد امكان توسط اين اداره انجام و بازسازي ناوگان خودروها به علت عمر بالا و جايگزيني نفرات و نيروهاي بازنشسته از اولويت هاي مهم اين اداره به شمار مي رود.

  روابط عمومی فرودگاه مهرآباد
  #3 ارسال شده در تاريخ December 3rd, 2012 در ساعت 19:22:56

 5. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  pakradm (December 4th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0