برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. مديريت تالار اخبار ?????? ??
  مديريت تالار اخبار

  مدیر تالار
  June 2012
  ايروسنتر
  167
  تعداد تشکر : 10
  Thanked 1,270 Times in 167 Posts

  ??? ??? پيام خلبان پهلواني به مناسبت سالروز جهاني هواپيمايي كشوري  خلبان حميدرضا پهلواني معاون وزير راه و شهرسازي و رييس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت به سالروز جهاني هواپيمايي كشوري پيامي صادر كرد كه مشروح آن را در پي مي آيد:

  بسم الله الرحمن الرحيم

  68سال پيش در هفتم دسامبر سال 1944برابر با 16 آذر ماه، پيمان بين‌المللي هواپيمايي كشوري به امضا رسيد كه متعاقب آن، سازمان جهاني هواپيمايي كشوري تأسيس شد.

  همه ساله كشورها براي گراميداشت اين روز و تأكيد بر اهميت صنعت حمل و نقل هوايي در توسعه اقتصادي و اجتماعي جوامع و نقش اساسي سازمان هواپيمايي كشوري در حفظ و ارتقا ايمني همچنين كارآيي و قانونمندي در حمل و نقل هوايي نسبت به برگزاري مراسم در اين روز اقدام مي‌كنند.

  در ايران نيز سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان متولي حاكميتي، نظارتي و سياستگذاري در صنعت حمل و نقل هوايي، اين روز را همه ساله گرامي مي دارد.

  به واقع با همكاري تمامي بخشهاي صنعت حمل ونقل هوايي، توسعه استاندارد فني و عملياتي، مقرراتي و سياستگذاري هاي مرتبط با ايمني، امنيت، نظم و كارآمدي و نيز حفظ محيط زيست فراهم آمده است.

  ارتقا، ايمني و امنيت هوايي افزايش بهره وري صنعت هوانوردي و نظارت مستمر بر اجزا صنعت، وظيفه اي است كه طي يك سال گذشته، همكاران اين سازمان بنحوي از عهده آنها برآمده اند.

  اكنون با نگاهي به آينده در مي يابيم كه ظرفيت سازي در حوزه ناوبري هوايي، طراحي و ساخت وسايل پرنده در كشور و توسعه هوانوردي عمومي در كنار اقتصاد محور كردن صنعت هوانوردي به عنوان كليد توسعه اين صنعت به شمار مي رود.

  سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان متولي اصلي صنعت حمل و نقل هوايي در خصوص تمام موضوعات مرتبط با اين صنعت، مشوق و تابع اصول اساسي است تا بتواند خدمات حمل و نقل هوايي ايمن به نحوي منظم، كارآمد، مقرون به صرفه، هماهنگ و پايدار به مردم ميهن اسلامي و سراسر جهان ارائه دهد.

  به مناسبت سالروز جهاني هواپيمايي كشوري بر خود لازم مي دانم از تمامي تلاش هاي دست اندركاران صنعت حمل و نقل هوايي كه موجبات تاييديه هاي بين المللي و ارتقا صنعت، در جهت دستيابي به اهداف متعالي صنعت هوانوردي ايران را فراهم آورده است، قدر داني كنم.

  اميد است همواره در پناه قادر يكتا و تحت توجهات و عنايات خاصه حضرت بقيه ا... (عج) و رهنمودهاي داهيانه مقام عظماي ولايت حضرت آيت اله العظمي خامنه اي (مدظله العالي)، راهتان پاينده و تلاشتان مستدام باد.

  منبع: روابط عمومي
  #1 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2012 در ساعت 17:36:55

 2. The Following 3 Users Say Thank You to مديريت تالار اخبار For This Useful Post:

  keyvanr (December 6th, 2012), mohamadbaha (December 4th, 2012), Mohammadme (December 4th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0