برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. EP-IBZ ?????? ??
  EP-IBZ

  مدیر شبیه ساز پرواز
  October 2011
  Holding Over AWZ
  1,316
  تعداد تشکر : 510
  Thanked 8,338 Times in 1,317 Posts

  ??? ??? کسب رتبه ی برتر فرودگاه آبادان در ایمنی زمینی

  محمد محمدرضایی گفت: با بررسیهای صورت گرفته از سوی اداره کل فرودگاه های کشور، این فرودگاه رتبه برتر را در میان تمامی فرودگاه های کشور در بخش ایمنی زمینی به دست آورد.

  رضایی اظهار کرد: همچنین در مبحث روابط عمومی نیز این فرودگاه توانسته رتبه برتر را در سطح کشور کسب کند.

  وی افزود: در جلساتی که با حضور مسئولان شرکتهای مسافری هوایی از جمله ایران ایر تور، نفت، آسمان، زاگرس و ایران ایر داشتیم از آمادگی و امکان پذیرش پروازها چه داخلی و چه خارجی از فرودگاه آبادان با آنان به گفتگو پرداختیم.
  وی ادامه داد: طبق گفته این مدیران در صورتیکه ظرفیت مسافری پروازها به حدود 90 درصد برسد امکان افزایش پروازها وجود دارد. همچنین برای برقراری پروازهای خارجی به کشورهای دبی و کویت با شرکتهای مسافری هواپیمایی آسمان و نفت نیز جلساتی داشتیم که در زمان حاضر این دو شرکت در حال پیگیری امور برای برنامه ریزی و راه اندازی برای این دو پرواز هستند.

  رضایی با اشاره به واقع شدن فرودگاه آبادان در محدوده منطقه آزاد اروند افزود: رایزنیهایی در خصوص تامین و پرداخت اعتبار 30 میلیارد ریالی مورد نیاز برای انجام امور یاد شده با سازمان منطقه آزاد اروند صورت گرفته است.

  سرپرست فرودگاه آبادان عنوان کرد: همچنین برای خرید دستگاه ILS که در شرایط بد آب وهوایی نیز امکان فرود را برای هواپیما میسرمی سازد با سازمان منطقه آزد اروند گفتگوهایی صورت گرفته و در این راستا مقرر شد از سازمان منطقه آزد اروند فرد مشاوری را برای بررسی موضوع به ما معرفی کنند تا پس از آن بتوانیم اعتبار مورد نیاز برای خرید این دستگاه را از این سازمان دریافت کنیم


  منبع:صفحه فی س ب وک ایرلاین نفت

  I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
  I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
  I believe I can soar................I see me running through that open door
  Membership Asistant Coordinator
  #1 ارسال شده در تاريخ December 6th, 2012 در ساعت 19:54:27

 2. The Following 5 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

  ali f14 (December 6th, 2012), amir.fly (December 6th, 2012), IRI.AMIR (December 6th, 2012), Mahan (December 6th, 2012), vmanafi (December 6th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0