برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. mona ?????? ??
  mona

  هوانورد ارشد- مدير سابق
  September 2009
  Iran
  985
  تعداد تشکر : 13,048
  Thanked 4,746 Times in 981 Posts

  ??? ??? اولین روبات دفاعی برای جلوگیری از برخورد پرندگان  یکی از مشکلات عمده برای پایگاه های هوایی نظامی و فرودگاه های غیرنظامی در همه جهان پرندگان هستند. گرچه این موضوع ممکن است به نظر جالب بیاید اما پرندگان هنگامی که به سمت هواپیما می آیند یا زمانی که به درون موتورهای آن مکیده می شوند می توانند باعث آسیب جدی شود. این دلیلی شده است تا گروه انرژی اتمی کره با همکاری با LIG Nex1 (از زیر شعبه های بخش هوا فضا و دفاعی شرکت LG) اولین روبات دفاعی را در برابر برخورد پرندگان جهان را طراحی کنند. این وسیله نیمه خودکار زمینی بدون سرنشین دارای شش چرخ است (UGV) که می تواند بیست و چهارساعته در هر نوع شرایط آب و هوایی کار کند. در این روبات ویژگی هایی از انتقال و تشخیص آکوستیک هدایتی، انتقال لیزری سبز، دوربین های رنگی شب و روز، تصویربرداری دمایی و اسکنرهای لیزری ترکیب شده اند تا جهت آزمایش آماده شوند. UGV ترکیبی از الگوهای لیزری و آکوستیکی هدایتی است که می تواند باعث ترساندن پرندگان شود. صداهایی که از UGV ساطع می شود می تواند با یک سری انفجارهای بلند همراه شود (۱۰۰dB) (برای اجتناب از شکار پرندگان) تا پرندگان ترسانده و دور سازد. اولین آزمایش های میدانی در پایگاه نظامی هوایی کره جنوبی در پایان سال ۲۰۱۱ برگزار شده است و این سیستم اخیرا در چندین فرودگاه نیز اجرا شده است تا توانایی های آن برای خریداران خارجی به اثبات برسد.  South Korea develops bird strike defense robot
  خدایا! زندگی از این زیباتر و بهتر دیگه نمی شه.
  شکر شکر شکر


  #1 ارسال شده در تاريخ December 7th, 2012 در ساعت 19:24:20

 2. The Following 7 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

  Ali Pilot (December 7th, 2012), behzad10928 (December 13th, 2012), Esmaiel_F4 (December 8th, 2012), fly747 (December 10th, 2012), Mahan (December 8th, 2012), Nima Amini (December 8th, 2012), عبدالاحد (December 9th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0