برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mahan ?????? ??
  Mahan

  رئیس سایت
  August 2007
  دبی
  2,716
  تعداد تشکر : 10,099
  Thanked 8,421 Times in 1,306 Posts

  ??? ??? یک هواپیما هم برای تعمیر به خارج نمیرود

  ˈفرهاد پرورشˈ روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: اگرچه محدودیت های بین المللی شرایط تعمیرات هواپیما را سخت تر کرده اما این روند همچنان در کشور ادامه دارد به گونه ای که حتی تعمیر هواپیمای بوئینگ 747 را در داخل انجام می دهیم.


  وی با بیان اینکه تمام هواپیماهای هما به صورت دوره ای چک می شوند، اظهار داشت: این دوره های چک بعضا ممکن است طولانی شود و هواپیمای مورد نظر به سبب نبود قطعه از چرخه پرواز خارج شود اما هیچ هواپیمای زمین گیر نداریم و به محض پایان گرفتن دوره چک، هواپیما مجددا به فعالیت پروازی خود ادامه خواهد داد.


  پرورش در ادامه تعداد هواپیماهای فعال ایران ایر را 47 فروند برشمرد و گفت: طی چند هفته پیش سه فروند هواپیمای بوئینگ 727 طبق ابلاغ سازمان هواپیمایی کشوری زمین گیر شد اما 47 فروند هواپیما با حدود 10 هزار و 500 صندلی در ناوگان هوایی هما فعال است.


  ** برای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما هنوز اقدامی نکردیم


  مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) سپس در خصوص آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در سال 92 طبق قانون برنامه پنجم توسعه گفت: در این مورد هنوز اقدامی نکردیم چرا که معتقدیم به تازگی نرخ بلیت هواپیماها افزایش پیدا کرده و باید صبر کرد .


  پرورش افزود: تعیین نرخ بلیت و ورود به بازار کار پیچیده ای نیست و به طور قطع اگر قرار است اتفاقی در این خصوص رخ دهد پس از تعطیلات نوروز و در اواخر سه ماهه نخست سال آینده و به صورت تدریجی خواهد بود.


  وی با تاکید براینکه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما براساس آنچه قانون برنامه پنجم تعیین کرده است، به صورت دفعی نخواهد بود، اظهار داشت: با تدابیری که سازمان هواپیمایی کشوری اندیشیده کار آزادسازی صورت خواهد گرفت تا شوکی به بازار وارد نشود.


  ** هیچ پروازی به سوریه نداریم


  پرورش سپس در مورد برنامه پروازی هما به سوریه نیز گفت: اکنون هیچ پروازی به سوریه نداریم ضمن اینکه برنامه پروازی هما به این کشور از مدت ها پیش قطع شده است.


  ** افزایش اخیرنرخ بلیت هواپیما، هزینه ها را پوشش نمی دهد


  مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) همچنین در خصوص افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی و خارجی گفت: این افزایش قیمت بلیت هواپیما به آن میزانی نبود که افزایش قیمت سوخت و نوسانات ارزی را پوشش دهد.


  وی با بیان اینکه میزان پوشش دهی افزایش قیمت بلیت هواپیما برای هر یک از شرکت های هواپیمایی متفاوت بوده است، افزود: افزایش اخیر نرخ بلیت هواپیما در برخی مسیرها باعث کاهش مسافر شده اما در برخی مسیرها تاثیری نداشته است.


  پرورش ادامه داد: در مجموع ضریب اشغال هما (میزان استفاده مسافر از صندلی ) پایین آمده است هرچند اکنون در فصل سفر قرار نداریم و به طور طبیعی در این فصل تقاضا برای سفر کاهش پیدا می کند.


  مدیرعامل هما با اشاره به اینکه کاهش مسافر ممکن است سبب تغییر برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی شود، اظهار داشت: این موضوع شاید برخی شرکت های هواپیمایی را مجبور کند تا بعضی از مسیرهای پروازی خود را تغییر دهند و به سمت مسیرهایی بروند که تقاضا برای سفر در آن زیاد باشد.


  وی با تاکید براینکه تغییر برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی باید مدیریت صحیح شود، گفت: به طور قطع سازمان هواپیمایی بر این موضوع نظارت و مدیریت خواهد کرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ December 25th, 2012 در ساعت 13:10:08

 2. The Following 7 Users Say Thank You to Mahan For This Useful Post:

  Ali Pilot (December 25th, 2012), Dream Bird (December 25th, 2012), Esmaiel_F4 (December 25th, 2012), IR Blue SKY (December 25th, 2012), Mohammadme (December 25th, 2012), pakradm (December 26th, 2012), YASHAR A&P (December 25th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0