برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_news آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبی

  به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» و با رمز «یا رسول الله(ص)» در منطقه عسلویه و پارس جنوبی آغاز شد و طی آن یگان های مختلف ساحلی، ساحل به دریا، تکاوری، شناوری، موشکی، جنگال و...‌ با اجرای تاکتیک های عملیاتی و رزمی، قابلیت و توانمندی خود را برای اجرای تصمیمات و برنامه های دفاعی و امنیتی به نمایش گذاشتند.
  رزمایش دریایی فجر 91 سپاه پاسداران که به مدت چهار روز در شعاع آب های داخلی در منطقه عسلویه و پارس جنوبی ادامه خواهد داشت، از جمله برنامه‌هایی است که به صورت متناوب در مناطق مختلف نیروی دریایی سپاه به اجرا درمی‌آید.
  دریادار علیرضا ناصری فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه نیز اجرای تاکتیک های عملیاتی در این رزمایش را به منظور ارتقای آمادگی یگان های مختلف دریایی سپاه مستقر در منطقه چهارم عنوان کرد و گفت: ما در طی این برنامه میزان و قابلیت دفاعی نفرات و تجهیزات جدید خود را در ابعاد مختلف مورد آزمایش و ارزیابی قرار خواهیم داد.
  وی خاطر نشان کرد: ما در شمال و جنوب کشور دارای بیشترین مرز دریایی هستیم و دفاع از این حریم، مقتضیاتی دارد که تمرینات، حضور فعال در حوزه دریایی و کسب آمادگی های دفاعی در برابر تهدیدات احتمالی، بخشی از این مقتضیات است.
  مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم دریایی سپاه نیز با همکاری واحدهای عملیات روانی در قالب قرارگاه فرهنگی با اعزام کارشناس و مبلغ روحانی ضمن اجرای برنامه های معنوی و فرهنگی، به تبیین شگردها و تاکتیک های عملیات روانی دشمن پرداخت که در اجرای مراحل مختلف این رزمایش، سهم ویژه ای خواهد داشت.
  به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار مهدی ربانی معاون عملیات سپاه و دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه بر اجرای این رزمایش نظارت دارند.
  #1 ارسال شده در تاريخ December 25th, 2012 در ساعت 19:39:20

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  Esmaiel_F4 (December 26th, 2012), Mahan (December 25th, 2012)

 3. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبی

  جانشین فرمانده کل سپاه گفت: بسیاری از تاکتیک‌ها و تجهیزات دریایی سپاه باید تا روز مواجهه با تهدید، مستتر باقی بماند.
  به گزارش مشرق به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با نام «فجر 91» در منطقه عسلویه و پارس جنوبی در حال برگزاری است، تأکید کرد: در روند تمرینات، آشکار سازی و رونمایی از تاکتیک ها و تجهیزات، هدفمندی و هوشمندی باید به گونه‌ای باشد که بسیاری از این تاکتیک‌ها و تجهیزات تا روز مواجهه با تهدید، مستتر باقی بماند.


  وی ادامه داد: در تمرینات و ارتقای آمادگی رزم، نوعی هوشمندی لازم است تا برخی از تاکتیکها و تجهیزات جدید تا روز مقابله عملیاتی با تهدید، مخفی مانده و مشمول نگاه ویژه حفاظتی شود.


  سلامی تصریح کرد: امروز در فاز نظامی و دفاعی در پرتو پیشرفت‌ها و آمادگی‌های ایجاد شده، بازدارندگی به سطحی رسیده است که دشمن از تصور مواجهه نظامی با ما وحشت دارد لذا رونمایی عمومی از برخی تاکتیک‌ها ضرورت ندارد و باید برای شرایط خاص مستتر باقی بماند.


  رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» و با رمز «یا رسول الله(ص)» در منطقه میدان مشترک گازی ایران و قطر آغاز شده و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.


  طی این رزمایش یگان‌های مختلف ساحلی، ساحل به دریا، تکاوری، شناوری، موشکی، جنگال و...،‌ با اجرای تاکتیک های عملیاتی و رزمی، قابلیت و توانمندی خود را برای اجرای تصمیمات و برنامه های دفاعی و امنیتی به نمایش می‌گذارند.
  #2 ارسال شده در تاريخ December 25th, 2012 در ساعت 19:42:45

 4. The Following 2 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  Esmaiel_F4 (December 26th, 2012), Mahan (December 25th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0