برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_news بکارگيري زيردريايي سنگين طارق در رزمايش ولايت

  فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران از به‌کارگيري زيردريايي سنگين طارق در رزمايش ولايت91 خبر داد و گفت: در طول رزمايش اجازه نخواهيم داد که نيروهاي کشورهاي ديگر به منطقه رزمايش وارد شوند.
  به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، امير دريادار حبيب‌الله سياري در نشست خبري رزمايش تخصصي ولايت 91 با تشکر از رسانه‌هاي خبري به دليل پوشش اخبار رزمايش ولايت 91 گفت: اهميت دريا بر هيچ‌کس پوشيده نيست و طبق فرمايشات رهبري منافع دريا براي ما ارزشي راهبردي دارد، لذا حضور نيروهاي دريايي کشورمان در درياي عمان و شمال اقيانوس هند داراي اهميت فراوان است.

  وي افزود: دريا امروزه به دليل اهميت اقتصادي و انجام بيش از 93 درصد از واردات و صادرات از طريق دريا و داشتن منابع انرژي فراوان از اهميت به سزايي برخوردار است و با توجه به منافعي که در دريا نهفته است ما بايد در اين راستا از همه توانمندي‌هاي خود استفاده کنيم.

  فرمانده نيروي دريايي ارتش تصريح کرد: رزمايش تخصصي ولايت 91 نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با هدف به نمايش گذاشتن اقتدار نيروي دريايي، نمايش توانمندي‌هاي نيروهاي مسلح در دفاع از منافع جمهوري اسلامي ايران و ارسال پيام صلح و دوستي کشورمان به جهان برگزار مي‌شود.

  سياري اظهار داشت: در اين همايش جديدترين سلاح‌ها و تاکتيک‌هاي نيروي دريايي ارتش با هماهنگي بين نيروهاي مختلف به کار گرفته خواهد شد.

  وي گفت: رزمايش تخصصي ولايت 91 در منطقه شرق تنگه هرمز، درياي عمان و شمال اقيانوس هند با رمز يا حسين از تاريخ 8 دي ماه 91 تا 14 دي ماه 91 به مدت شش روز به مرحله اجرا در مي‌آيد.

  فرمانده نيروي دريايي ارتش با اشاره به اينکه اين رزمايش در منطقه‌اي به وسعت بيش از يک ميليون کيلومتر برگزار مي‌شود، تصريح کرد: در تمام طول رزمايش به هيچ وجه وارد مرزهاي آبي کشورهاي همسايه نخواهيم شد و تنها در مناطقي که مشخص شده است، فعاليت‌هاي خود را انجام مي‌دهيم.

  سياري اظهار داشت: در اين رزمايش نيروهاي شرکت کننده به دو گروه دشمن و مدافع تقسيم شده‌اند که نيروهاي دشمن با رنگ نارنجي و نيروهاي مدافع با رنگ آبي مشخص شده‌اند.

  وي تصريح کرد: تمامي تاکتيک‌هايي که در اين همايش به کار برده مي‌شود بومي است و سعي شده است از امکانات کشورهاي ديگر در اين رزمايش استفاده نشود.

  فرمانده نيروي دريايي ارتش خاطرنشان کرد: در طول اين رزمايش، تمامي تمرينات رزم در بخش رزم سطحي، زيرسطحي، موشکي، هوايي و اژدر و به کارگيري شيوه‌هاي جنگ‌هاي الکترونيک مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  سياري اظهار داشت: در اين رزمايش از زيردريايي طارق کلاس غدير که در روز 7 آذر مورد بهره‌برداري قرار گرفت استفاده خواهد شد.

  وي اظهار داشت: در راستاي برقراري امنيت براي کشتي‌هاي نفتکش، ناو گروه 23 و ناوشکن جماران و بوشهر، عمليات اسکورت کشتي‌ها را در زير مدار 18 درجه انجام خواهند داد.

  فرمانده نيروي دريايي ارتش درباره مسيرهاي تعبيه شده در رزمايش تخصصي ولايت 91 گفت: حضور در درياي آزاد که داراي منطقه وسيعي است از مسيرهايي است که در اين رزمايش مشخص شده‌ است و به طور حتم در طول رزمايش اجازه نخواهيم داد که نيروهاي کشورهاي ديگر به منطقه رزمايش وارد شوند.

  سياري در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران درباره افزايش توان جمهوري اسلامي ايران در آب‌هاي آزاد با برگزاري رزمايش‌هاي تخصصي اظهار داشت: حضور و نفوذ در خليج فارس و شمال درياي عمان به طور حتم توانمندي دفاعي نيروي دريايي جمهوري اسلامي ايران را اثبات خواهد کرد.

  وي افزود: حضور ناوشکن‌هاي جمهوري اسلامي ايران در آب‌هاي آزاد، پهلوگيري ناوهاي ايران در درياي سرخ و عبور از کانال سوئز نشان داده است که کشورمان توانسته است حضور موفقي در دريا داشته باشد.

  فرمانده نيروي دريايي ارتش تصريح کرد: در رزمايش تخصصي دريايي ولايت 91 به طور حتم از پهپادهاي ساخت کشورمان استفاده خواهد شد.

  سياري در پاسخ به سوالي درباره جنبه‌هاي تخصصي رزمايش گفت: در رزمايش ولايت 90 جنبه عمومي رزمايش بيشتر بود، اما در رزمايش ولايت 91 جنبه تخصصي کار بيشتر است و بيشتر در سطح و زيرسطح در آب‌هاي آزاد صورت مي‌گيرد و مسائل تخصصي نيرو بيشتر مورد نظر است.

  وي افزود: اثرگذاري سلاح‌ها در سطح و زيرسطح و هم‌چنين تاکتيک‌ها در زيرسطح در اين رزمايش مد نظر است و همچنين از توانمندي بسيار خوبي در زيرسطح دريا برخوردار هستيم که قابل مقايسه با گذشته نيست و امسال به خصوص در ناوگان زيرسطحي از توانمندي خوبي برخورداريم.
  #1 ارسال شده در تاريخ December 25th, 2012 در ساعت 19:41:05

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  EP-IBZ (December 25th, 2012), Esmaiel_F4 (December 26th, 2012), Mahan (December 25th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0