برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Esmaiel_F4 ?????? ??
  Esmaiel_F4

  هوانورد فعال-سرهنگ دوم
  July 2012
  اهواز
  959
  تعداد تشکر : 8,446
  Thanked 5,425 Times in 934 Posts

  ??? ??? مخالفت انجمن شرکت های هواپیمایی با آزادسازی مشروط قیمت بلیت هواپیما


  موسوی در ادامه سخنان خود افزایش قیمت بلیت را غیر قابل پذیرش برای مردم دانست و گفت: هم‌اكنون پیش‌بینی می شود تعداد مسافران عید نوروز به نسبت سال قبل ۱۵ تا 20 درصدی داشته باشد كه این خود برای صنعت هواپیمایی فاجعه است. حال بخواهند قیمتها را نیز آزاد سازی كنند آن هم بدون حمایت دولت فاتحه این صنعت را باید خواند.
  رئیس انجمن شركتهای هواپیمایی در واكنش به فرهاد پرورش مدیرعامل شركت هما درخصوص آزاد سازی مشروط قیمت بلیت هواپیما گفت: ما شدیدا با آزاد سازی قیمتها در این صنعت مخالفیم.
  سید عبدالرضا موسوی، رئیس هیات مدیره انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب گفت: شرایط حال حاضر صنعت هواپیمایی برای آزاد سازی قیمتها اصلا مساعد نیست‏ و این صنعت به شدت به حمایت دولت احتیاج دارد.
  وی ادامه داد: آزادسازی قیمتهای بلیت هواپیما به منزله فشار بیشتر به مردم است‏، هم اكنون هم به اندازه كافی با افزایش قیمت بلیتها به مردم فشارآمده است و دیگر این آزادسازی به صلاح این صنعت و مردم نیست.
  رئیس انجمن شرکتهای هواپیمایی خاطرنشان کرد: شرایط ایرلاین‌ها بسیار دشوار است و صنعت حمل و نقل با مشکلات جدی روبرو شده است و اگر قرار باشد که دولت در این شرایط تغییری ندهد این صنعت آسیب می بیند.
  وی خاطرنشان كرد: هم‌اكنون دولت به شرکت‌ها ارز نمی دهد، همچنین كه ما توان تهیه ارز با نرخ ۳۸۰۰ تومان از بازار آزاد را نداریم، نظرما این است که براساس آخرین مصوبه مجلس که به دستگاه‌های دولتی ابلاغ شد، باید قیمت سوخت به نرخ قبلی بازگردد، ما نیز اعلام کردیم که حاضریم قیمتها را کاهش دهیم.
  موسوی در ادامه سخنان خود افزایش قیمت بلیت را غیر قابل پذیرش برای مردم دانست و گفت: هم‌اكنون پیش‌بینی می شود تعداد مسافران عید نوروز به نسبت سال قبل ۱۵ تا 20 درصدی داشته باشد كه این خود برای صنعت هواپیمایی فاجعه است.
  حال بخواهند قیمتها را نیز آزاد سازی كنند آن هم بدون حمایت دولت فاتحه این صنعت را باید خواند.
  این سخنان در واكنش به اظهارات فرهاد پرورش مدیر عامل شركت هما گفته شده است.
  مدیر عامل هما با اشاره به آزادسازی مشروط قیمت بلیت هواپیما، گفت: با توجه به تفاهم با بانک مرکزی، سازمان هواپیمایی کشوری نیاز ارزی ایرلاین‌ها را تعیین و آن‌ را به بانک مرکزی اعلام می‌کند.
  وی با تاکید بر این‌که رئیس سازمان هواپیمایی مسئول این کار شده است، تصریح کرد: نامه تخصیص ارز مبادله‌ای به ایرلاین‌ها از سوی بانک مرکزی ابلاغ شده است و شرکت‌های هواپیمایی باید برای دریافت آن مدارک مورد نیاز را به بانک مرکزی ارائه کنند.

  تین نیوز
  IRIAF F-4 Phantom


  Phantom Phor EVER
  #1 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2013 در ساعت 14:49:54

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Esmaiel_F4 For This Useful Post:

  AWG-9 (May 30th, 2015), pakradm (February 2nd, 2013), reza_fvr (March 6th, 2013), عبدالاحد (February 2nd, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0