برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. داوديان ?????? ??
  داوديان

  مدیرتالار خلبانی و مهمانداری
  August 2009
  کرج
  572
  تعداد تشکر : 2,070
  Thanked 4,242 Times in 580 Posts

  ??? ??? انجام بازرسي از فرودگاههاي يزد و زاهدان به منظور اعطاي گواهينامه فرودگاهي

  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري از انجام بازرسي از دو فرودگاه يزد و زاهدان به منظور اعطاي گواهينامه فرودگاهي خبرداد.به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، سعيد اكبري اظهارداشت: از آنجا كه انكس 14 ايكائو، فرودگاه هاي بين المللي را ملزم به اخذ گواهينامه فرودگاهي مي كند، تمامي فرودگاههاي بين المللي ايران ملزم به اخذ گواهينامه مربوطه شده اند.
  وي، هدف از ارائه گواهينامه فرودگاهي را اطمينان از مطابقت تسهيلات، تجهيزات و دستورالعمل هاي عملياتي و ارائه خدمات فرودگاهي براساس استاندارد ها و دستورالعمل هاي ذكر شده در اسناد ايكائو به ويژه انكس 14 دانست.
  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري، افزود: به همين منظور برنامه بازرسي از فرودگاه ها تنظيم و اخيرا از فرودگاههاي يزد و زاهدان جهت اعطاي گواهينامه فرودگاهي بازرسي بعمل آمده است.
  وي خاطرنشان كرد: در اين بازرسي ها، تسهيلات، تجهيزات و دستورالعمل هاي عملياتي و خدمات فرودگاهي براساس استانداردها و پيشنهادات ذكر شده در اسناد ايكائو بررسي شده و يافته هاي مورد نظر بازرسان سازمان هواپيمايي كشوري جهت رفع به شركت فرودگاههاي كشور اعلام و در صورت رفع موارد يافت شده، سازمان هواپيمايي كشوري نسبت به صدور گواهينامه فرودگاهي اقدام مي كند.
  اكبري تصريح كرد: طي سال جاري از فرودگاه هاي بين المللي شيراز، اصفهان و بندرعباس بازديد به عمل آمده و اين فرودگاهها موفق به احذ گواهينامه فرودگاهي شدند.
  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري، افزود: بند 15 كنواسيون شيكاگو صراحتاً بيان مي دارد تمامي فرودگاههاي تحت قلمرو يك كشور كه براي استفاده عموم بازگشايي مي شود بايد شرايط يكسان و يكنواختي با ديگر كشورهاي عضو ايكائو داشته باشند.
  وي ادامه داد: داشتن شرايط يكسان با ديگر كشورهاي عضو بدين معني است كه تمامي دستورالعملها، فرودگاهها، تجهيزات و تسهيلات هوانوردي مطابق با استانداردهاي ذكر شده در جلد يك ضميمه شماره 14 ايكائو باشند، همچنين در بندهاي 28 و 35 كنواسيون شيكاگو ذكر شده است كه تمامي فرودگاه ها، تسهيلات و تجهيزات خدمات ناوبري ارائه شده در يك كشور بايد مطابق با استانداردها و توصيه هاي (SARPs) ايكائو باشد.
  اكبري اظهارداشت: مطابق با سند 9774 فصل 2 بند2.2 ايكائو در روند صدور گواهينامه فرودگاهي سازمان هواپيمايي كشوري وظيفه و مسئوليت صدور، بازنگري، تعليق و لغو گواهينامه فروگاهي در كشور را برعهده دارد بعنوان مقام ذيصلاح صادر كننده گواهينامه فرودگاهي مي بايد جهت صدور اطمينان يابد كه خدمات ايمن به صورت مستمر در فرودگاه مذكور ارائه مي شود.
  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري، در پايان يادآور شد: مقررات گواهينامه فرودگاهي بر روي ايمني، نظم و كارايي عمليات پرواز هواپيماها در فرودگاه ها تمركز دارد لذا يكي از فاكتورهاي اساسي در صدور گواهينامه فرودگاهي نيروي انساني آموزش ديده و مديريت فرودگاه است كه بايد مورد تأييد قرار گيرد.

  #1 ارسال شده در تاريخ March 9th, 2013 در ساعت 18:43:27

 2. The Following User Says Thank You to داوديان For This Useful Post:

  Ali Pilot (March 9th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0