برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? اعتصاب یک روزه خلبان های شرکت هواپیمایی آلیتالیا  به گزارش ایرنا از منابع خبری، خلبان های وابسته به اتحادیه های کاری ˈFilt-Cgilˈ, ˈFit-Cislˈ, ˈUIltrasportiˈ و ˈUgl trasporti ˈ روز 22 مارس آینده، دست به یک اعتصاب 24 ساعته خواهند زد.

  اتحادیه های کاری مذکور در بیانیه ای اعلام کردند که این اعتصاب در اعتراض به نتیجه ناموفق نشست میان اتحادیه های کاری با مدیران شرکت آلیتالیا، بویژه بخاطر اعطای بخشی از فعالیت های پرواز آلیتالیا به شرکت های ثالث هواپیمایی، به اجرا گذاشتن تنها بخشی از توافقات در خصوص تثبیت قراردادها و استخدام ها، انتقادهای فنی، حرفه ای و مدیریتی و حجم بالای کاری برای خلبان ها است.

  خلبان های آلیتالیا روز 25 ژانویه گذشته نیز به مدت چهار ساعت در اعتراض به موارد مذکور و برای بهبود شرایط کاری دست از کار کشیده بودند.

  شرکت آلیتالیا با شروع بحران اقتصادی در اروپا بارها در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و آخرین بار تلاش کرد با ادغام چند شرکت هواپیمایی دیگر و اخراج سه هزار 500 نفر از کارکنان خود از بحران مالی و ورشکستگی بار دیگر نجات یابد.

  الیتالیا، نخستین و بزرگترین شرکت هواپیمایی ایتالیا است که با 144 فروند هواپیما، 86 مسیر داخلی و خارجی را تحت پوشش خود قرار می دهد و مجموعا 12 هزار و 628 نفر شاغل دارد.

  شرکت هواپیمایی آلیتالیا در سال های گذشته بارها در خطر ورشکستگی قرار گرفته‌ است، اما با تشدید بحران اقتصادی در ایتالیا، این احتمال وجود دارد که این شرکت نیز به جمع شرکت های ورشکسته ایتالیا بپیوندد.

  در چهار سال بحران اقتصادی و مالی که گریبانگیر اروپا و ایتالیا شده است، ‌سال 2012 میلادی بدترین سال از نظر اعلام ورشکستگی شرکت ها در ایتالیا گزارش شده که با این ‌اوضاع وخیم و ناگوار اقتصادی، هم کارفرمایان و هم کارکنان متحمل زیان و بیکاری شده اند.
  #1 ارسال شده در تاريخ March 13th, 2013 در ساعت 14:06:38

 2. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Farhan (March 13th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0